Reklama

O projekte

Vitajte na našej webovej stránke zameranej na filmy a seriály! Naším hlavným cieľom je poskytnúť vám informácie o jednotlivých pořadech a uvádzať, kde ich môžete sledovať online legálne v oficiálnych videotékách a streamovacích službách. Okrem toho sa zameriavame aj na prinášanie najnovších správ a noviniek zo sveta filmu a televízie, aby ste boli vždy v obraze o tom, čo sa deje v oblasti zábavy.

Chceme zdôrazniť, že podporujeme iba legálne služby a v žiadnom prípade nepodporujeme pirátstvo. Veríme, že umenie a tvorba majú svoju hodnotu a autori si zaslúžia náležitú odmenu za svoju prácu. Preto vám ponúkame len overené a legálne zdroje pre sledovanie vašich obľúbených filmov a seriálov.

Aby sme vám poskytli čo najpresnejšie a najaktualizovanejšie informácie o jednotlivých tituloch, používame zdroj The Movie Database (TMDB). TMDB je veľká databáza, ktorá zahŕňa informácie o filmech a seriáloch, vrátane plakátov, trailerov a ďalších podrobností. Je to spoľahlivý a aktualizovaný zdroj, ktorý nám umožňuje priniesť vám kvalitné a aktuálne údaje o vašich obľúbených pořadech.

tmdb

Dúfame, že náš projekt vám pomôže objaviť nové filmy a seriály, ktoré vás zaujmú, a že vám poskytne praktické informácie o tom, kde ich môžete legálne sledovať.

Ako je náš projekt financovaný?

Naše webové stránky ponúkajú používateľom prehľad o online videotékach, streamovacích službách pre filmy a seriály, ale aj odkazy na sledovanie živých TV a športových prenosov. Aby sme mohli udržiavať kvalitu a aktuálnosť nášho obsahu, spolupracujeme s niektorými z týchto služieb na affiliate báze. Čo to znamená pre vás? Ak sa rozhodnete využiť niektorú z týchto služieb prostredníctvom odkazu na našom webe a vykonáte registráciu či nákup, my obdržíme malú províziu z vášho nákupu. Táto provízia nám pomáha pokryť náklady spojené s prevádzkou nášho webu a zároveň nám umožňuje pokračovať v poskytovaní kvalitných informácií pre vás, našich návštevníkov.

Chceme zdôrazniť, že naše odporúčania služieb sú založené iba na informáciách, ktoré poskytujú samotné služby. Provízia z affiliate odkazov nijak neovplyvňuje obsah nášho webu a vždy sa snažíme byť transparentní k našim čitateľom.

Kontakt

Prevádzkovateľ

Pavel Kovář,
IČ: 03246078
Pod Kostelem 719,
756 54 Zubří
[email protected]

Fyzická osoba zapísaná v Živnostenskom registri od 30. 7. 2014, eviduje Mestský úrad Rožnov pod Radhoštěm

Reklama
Zavřít reklamu