Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Apple TV.

Pokračovat na Apple TV
Reklama Zdroj: Youtube.com
81%

WALL·E
online ke zhlédnutí

  • Animovaný, Rodinný, Science Fiction
  • 2008
Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film WALL·E online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať WALL·E online alebo kde nájsť WALL·E na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Powered by JustWatch

Bohužiaľ nevieme o ponuke na sledovanie zadarmo, môžete ale využiť predplatné niektoré služby.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

WALL·E

📅 Rok natočenia: 2008
🎭 Žáner: Animovaný, Rodinný, Science Fiction
🎬 Dĺžka: 95 minút
⭐ Hodnotenie: 81% (18 218 hodnotenie)

V roku 2007 Na Zemi zostali už len odpadky a s nimi malý robot Wall-E, teda "Viacúčelovo Automatický Likvidačný Lisovač - Imunizátor". Ľudia pred viac než sedemsto rokmi odleteli do kozmu, kde mali počkať, až za nich roboti planétu upracú a vyčistia. Zdá sa však, že pozemšťania na svoju rodnú planétu zabudli. Wall-E sa snaží upratovať, ale je na všetko sám. Navyše sa uňho prejavujú vlastnosti pre robota netypické - je to romantik, ktorý sa nemôže nabažiť muzikálu Hello Dolly a keď nájde peknú maličkosť, hneď ju schová. Je veľmi zvedavý, no neublížil by ani muche. Jeho jediným kamarátom je šváb Hal. Pokojný život mu naruší kozmická loď, ktorá na Zemi vysadí prieskumný automat. EVA je "Environmentálne Vyhľadávacia Autosonda". Krásna, žiarivo biela, nebezpečná a nevyspytateľná. Zamilovaný Wall-E robotku vidí ako stelesnenie svojich snov. Keď onedlho EVU odvážajú preč, Wall-E neváha a s nasadením všetkých svojich súčiastok sa vydá za ňou.

WALL·E obsazení - Herci a tvůrci

Ben Burtt

Ben Burtt

WALL·E / M-O (voice)
Elissa Knight

Elissa Knight

EVE (voice)
Jeff Garlin

Jeff Garlin

Captain (voice)
Fred Willard

Fred Willard

Shelby Forthright, BnL CEO
John Ratzenberger

John Ratzenberger

John (voice)
Kathy Najimy

Kathy Najimy

Mary (voice)
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

V ktorom roku bol film WALL·E natočený?

Film WALL·E bol natočený v roku 2008.

Aká je dĺžka filmu WALL·E?

Film WALL·E trvá 95 minút.

Kto hrá vo filme WALL·E?

Vo filme WALL·E hrajú Ben Burtt (WALL·E / M-O (voice)), Elissa Knight (EVE (voice)), Jeff Garlin (Captain (voice)), Fred Willard (Shelby Forthright, BnL CEO), John Ratzenberger (John (voice)), Kathy Najimy (Mary (voice)), Sigourney Weaver (Ship's Computer (voice)), Teddy Newton (Additional Voices (voice)), Bob Bergen (Additional Voices (voice)), John Cygan (Additional Voices (voice)), Pete Docter (Additional Voices (voice)), Paul Eiding (Additional Voices (voice)), Donald Fullilove (Additional Voices (voice)), Teresa Ganzel (Additional Voices (voice)), Mickie McGowan (Additional Voices (voice)), Laraine Newman (Additional Voices (voice)), Lori Alan (Additional Voices (voice)), Jeff Pidgeon (Additional Voices (voice)), Jan Rabson (Additional Voices (voice)), Lori Richardson (Additional Voices (voice)), Andrew Stanton (Additional Voices (voice)), Jim Ward (Additional Voices (voice)), Colette Whitaker (Additional Voices (voice)), Kim Kopf (Hoverchair Mother (uncredited)), Angus MacLane (BURN-E (voice) (uncredited)), Niki McElroy (Pool Mother (uncredited)), Garrett Palmer (Blond Boy in Commercial (uncredited)), Sherry Lynn (Additional Voices (voice)), Jess Harnell (Additional Voices (voice)), MacInTalk (AUTO (voice)).

Ako sledovať WALL·E online?

Film WALL·E môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Apple TV a Disney Plus. Prosím, overte si dostupnosť pořadu WALL·E v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu