Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Voyo.

Stovky filmov a seriálov, Pořady o 7 dní skôr než v TV, Aplikácie na mobil, tablet, TV

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Pokračovat na Voyo
Reklama Zdroj: Youtube.com
62%

V mene krvi
online ke zhlédnutí

  • Akčný, Thriller, Dráma
  • 2016
Voyo Sledovať online

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film V mene krvi online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať V mene krvi online alebo kde nájsť V mene krvi na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Voyo

Voyo

  • Stovky filmov a seriálov
  • Pořady o 7 dní skôr než v TV
  • Aplikácie na mobil, tablet, TV
Sledovať online

7 dní zadarmo, predplatné za 5,99 €

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Powered by JustWatch

Dostupnosť v ponuke zadarmo je potrebné overiť priamo na stránkach poskytovateľa.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

V mene krvi

📅 Rok natočenia: 2016
🎭 Žáner: Akčný, Thriller, Dráma
🎬 Dĺžka: 88 minút
⭐ Hodnotenie: 62% (1 491 hodnotenie)

Mel Gibson se ve filmu Blood Father představuje v roli bývalého člena motocyklového gangu "Hells Angel" Johna Linka, kterého právě propustili z vězení. Svobodu si ale neužije příliš dlouho - jeho 16letá dcera Lydie se dostane do problémů s drogovými dealery poté, co je namočena do krádeže špinavých peněz. Nevinná Lydie si na útěku před nimi neví rady, a tak se rozhodne pro zoufalé řešení - zavolá otcovi, jenž není jen motorkář, ale i bývalý opilec a narkoman. Ti dva se navíc řadu let neviděli a nerozešli se úplně v dobrém. Lydia však pod otcovou ochranou stále vidí svou nejlepší šanci na přežití. Když se tedy John rozhodne udělat po letech první správnou věc i za cenu možného návratu do vězení a své dceři pomoci, krvavá cesta může začít...

V mene krvi obsazení - Herci a tvůrci

Mel Gibson

Mel Gibson

John Link
Erin Moriarty

Erin Moriarty

Lydia
William H. Macy

William H. Macy

Kirby Curtis
Michael Parks

Michael Parks

Preacher
Thomas Mann

Thomas Mann

Jason
Diego Luna

Diego Luna

Jonah
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Je naozaj registrácia na Voyo zadarmo?

Áno, registrácia na Voyo je nezáväzná a úplne zadarmo. Využiť môžete totiž promo ponuky, ktorú Voyo ponúka. Pre novo registrované účty máte 7 dní na skúšku zadarmo. Registrácia je úplne jednoduchá a môžete ju kedykoľvek zrušiť. Sledovanie pořadu V mene krvi tak máte úplne zadarmo!

Ako zaregistrovať Voyo zadarmo?

Registrácia na Voyo je úplne jednoduchá, stačí vyplniť váš e-mail a heslo. Ďalej bude potreba zadať aj údaje k vašej platobnej karte pre prípad, že budete chcieť pokračovať vo využívaní služby nad rámec 7 denného skúšobného obdobia. Z vášho účtu bude kvôli overeniu stiahnutá 1 Kč, ktorá vám však bude po skončení skúšobného obdobia vrátená.

Pokial si nie ste istí, pozrite sa na náš návod, ako vytvoriť účet na Voyo zadarmo.

V ktorom roku bol film V mene krvi natočený?

Film V mene krvi bol natočený v roku 2016.

Aká je dĺžka filmu V mene krvi?

Film V mene krvi trvá 88 minút.

Kto hrá vo filme V mene krvi?

Vo filme V mene krvi hrajú Mel Gibson (John Link), Erin Moriarty (Lydia), William H. Macy (Kirby Curtis), Michael Parks (Preacher), Thomas Mann (Jason), Diego Luna (Jonah), Dale Dickey (Cherise), Miguel Sandoval (Arturo Rios), Lori Dillen (Sheila), Richard Cabral (Joker), Raoul Max Trujillo (The Cleaner), Tait Fletcher (Bartender), Luce Rains (Dennis Trucker), Ryan Dorsey (Shamrock), Katalina Parrish (Link's Client), Daniel Moncada (Choop), Lucien Dale (Blonde Boy), Genia Michaela (Woman Topango), Brandi Cochran (Lydia's Mother), Christopher W. Garcia (Sunburned Boy), Joanne Camp (Walmart Cashier), Christopher Atwood (Correction Officer), Vic Browder (Count), Nicole Brady (News Anchor #1), Tom Joles (News Anchor #2), Cheo Tapia (Movie Theater Patron (uncredited)), Alexander Wagenman (Movie Theater Patron (uncredited)), Madison Fogle (Movie Theater Patron (uncredited)), William Fogle (Movie Theater Patron (uncredited)), Alex Gopal (Movie Goer (uncredited)), Julian Gopal (Movie Goer (uncredited)), Brittney Scavo (Party-Goer (uncredited)), Rich Chavez (Maximum Security Prisoner (uncredited)), Fred Padilla (Inmate (uncredited)), Robert Louder (Biker (uncredited)), Lyle DeRose (Biker (uncredited)).

Ako sledovať V mene krvi online?

Film V mene krvi môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Voyo a Apple TV. Prosím, overte si dostupnosť pořadu V mene krvi v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu