Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Netflix.

Pokračovat na Netflix
Reklama Zdroj: Youtube.com
60%

Twilight Sága: Nov
online ke zhlédnutí

  • Dobrodružný, Fantasy, Dráma, Romantický
  • 2009
Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Twilight Sága: Nov online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Twilight Sága: Nov online alebo kde nájsť Twilight Sága: Nov na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Powered by JustWatch

Bohužiaľ nevieme o ponuke na sledovanie zadarmo, môžete ale využiť predplatné niektoré služby.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Twilight Sága: Nov

📅 Rok natočenia: 2009
🎭 Žáner: Dobrodružný, Fantasy, Dráma, Romantický
🎬 Dĺžka: 130 minút
⭐ Hodnotenie: 60% (8 935 hodnotenie)

Po tom, čo sa Bella zotaví z útoku upíra, ktorý ju takmer pripavil o život, chystá sa s Edwardom a jeho rodinou osláviť svoje 18. narodeniny. Nešťastnou náhodou sa však Bella na večierku poraní a pohľad na čerstvú krv je pre rodinu Cullenovcov až príliš lákavý. Pre Bellino bezpečie sa preto upírska rodina rozhodne opustiť mestečko Forks. To však Belle zlomí srdce. Keď sa zdá, že zo svojho smútku sa už nikdy nevylieči, nový zmysel života prekvapivo nachádza vo vzťahu k nezodpovednúmu indiánskemu mladíkovi a vlkolakovi Jacobovi Blackovi. Ale aj v tomto prípade číha na Bellu nebezpečenstvo v rôznych nečakaných podobách. Jacob je totiž vlkolak a nepriateľ upírov.

Twilight Sága: Nov obsazení - Herci a tvůrci

Kristen Stewart

Kristen Stewart

Bella Swan
Robert Pattinson

Robert Pattinson

Edward Cullen
Taylor Lautner

Taylor Lautner

Jacob Black
Dakota Fanningová

Dakota Fanningová

Jane
Michael Sheen

Michael Sheen

Aro
Ashley Greene

Ashley Greene

Alice Cullen
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

V ktorom roku bol film Twilight Sága: Nov natočený?

Film Twilight Sága: Nov bol natočený v roku 2009.

Aká je dĺžka filmu Twilight Sága: Nov?

Film Twilight Sága: Nov trvá 130 minút.

Kto hrá vo filme Twilight Sága: Nov?

Vo filme Twilight Sága: Nov hrajú Kristen Stewart (Bella Swan), Robert Pattinson (Edward Cullen), Taylor Lautner (Jacob Black), Dakota Fanningová (Jane), Michael Sheen (Aro), Ashley Greene (Alice Cullen), Rachelle Lefevre (Victoria Sutherland), Billy Burke (Charlie Swan), Peter Facinelli (Dr. Carlisle Cullen), Elizabeth Reaser (Esme Cullen), Jackson Rathbone (Jasper Hale), Kellan Lutz (Emmett Cullen), Nikki Reed (Rosalie Hale), Edi Gathegi (Laurent), Graham Greene (Harry Clearwater), Gil Birmingham (Billy Black), Anna Kendrick (Jessica), Michael Welch (Mike Newton), Justin Chon (Eric), Christian Serratos (Angela), Jamie Campbell Bower (Caius), Christina Jastrzembska (Gran/Bella), Russell Roberts (Mr. Berty), Christopher Heyerdahl (Marcus), Curtis Caravaggio (Rogue Vampire), Daniel Cudmore (Felix), Charlie Bewley (Demetri), Chaske Spencer (Sam Uley), Adrien Dorval (Bob Marks), Michael Adamthwaite (Chet), Alexander Mendeluk (Frat Boy), Hunter Jackson (Frat Boy), Gavin Bristol (Frat Boy), Sean McGrath (Frat Boy), Tyson Houseman (Quil Ateara), Kiowa Gordon (Embry Call), Alex Meraz (Paul), Bronson Pelletier (Jared), Tinsel Korey (Emily), Corinna Russo (Italian Child), Maria Grazia Pompei (Italian Mother), Roberto Marchetti (Italian Father), Alessandro Federico (Police Officer), Justine Wachsberger (Gianna), Cameron Bright (Alec), Noot Seear (Heidi).

Ako sledovať Twilight Sága: Nov online?

Film Twilight Sága: Nov môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Netflix a Disney Plus. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Twilight Sága: Nov v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu