Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Voyo.

Stovky filmov a seriálov, Pořady o 7 dní skôr než v TV, Aplikácie na mobil, tablet, TV

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Pokračovat na Voyo
Zdroj: Youtube.com
63%

Teroristka
online ke zhlédnutí

  • Komédia, Dráma
  • 2019
Voyo Sledovať online

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Teroristka online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Teroristka online alebo kde nájsť Teroristka na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Voyo

Voyo

  • Stovky filmov a seriálov
  • Pořady o 7 dní skôr než v TV
  • Aplikácie na mobil, tablet, TV
Sledovať online

7 dní zadarmo, predplatné za 5,99 €

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Powered by JustWatch

Dostupnosť v ponuke zadarmo je potrebné overiť priamo na stránkach poskytovateľa.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Teroristka

📅 Rok natočenia: 2019
🎭 Žáner: Komédia, Dráma
🎬 Dĺžka: 95 minút
⭐ Hodnotenie: 63% (19 hodnotenie)

Mária (Iva Janžurová), učiteľka na dôchodku, si jedného pekného dňa povie, že už si nechce pripadať ako krava, a keď jej proti arogantnému pôvodcovi lokálneho zla (Martin Hofmann) nepomôže ani starostka (Tatiana Vilhelmová), zoženie si zbraň a rozhodne sa urobiť to, čo väčšinu z nás občas napadne, ale hneď tú myšlienku vytesníme. Veľmi skoro však zistí, že ako je vražda zložitá morálne, je rovnako zložitá aj logisticky – napriek tomu, že jej bývalý žiak, momentálne v podmienke (Pavel Liška), jej dáva cenné životné rady: „Kriminalita len vyzerá jednoducho, pani učiteľka, ale potom sa vždy niečo poserie.“

Teroristka obsazení - Herci a tvůrci

Iva Janžurová

Iva Janžurová

Marie
Martin Hofmann

Martin Hofmann

Vlastimil Mach
Tatiana Dyková

Tatiana Dyková

Helena
Pavel Liška

Pavel Liška

Trpělka
Jana Plodková

Jana Plodková

Kristina
Kristína Svarinská

Kristína Svarinská

Lenka Fazurová
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Je naozaj registrácia na Voyo zadarmo?

Áno, registrácia na Voyo je nezáväzná a úplne zadarmo. Využiť môžete totiž promo ponuky, ktorú Voyo ponúka. Pre novo registrované účty máte 7 dní na skúšku zadarmo. Registrácia je úplne jednoduchá a môžete ju kedykoľvek zrušiť. Sledovanie pořadu Teroristka tak máte úplne zadarmo!

Ako zaregistrovať Voyo zadarmo?

Registrácia na Voyo je úplne jednoduchá, stačí vyplniť váš e-mail a heslo. Ďalej bude potreba zadať aj údaje k vašej platobnej karte pre prípad, že budete chcieť pokračovať vo využívaní služby nad rámec 7 denného skúšobného obdobia. Z vášho účtu bude kvôli overeniu stiahnutá 1 Kč, ktorá vám však bude po skončení skúšobného obdobia vrátená.

Pokial si nie ste istí, pozrite sa na náš návod, ako vytvoriť účet na Voyo zadarmo.

V ktorom roku bol film Teroristka natočený?

Film Teroristka bol natočený v roku 2019.

Aká je dĺžka filmu Teroristka?

Film Teroristka trvá 95 minút.

Kto hrá vo filme Teroristka?

Vo filme Teroristka hrajú Iva Janžurová (Marie), Martin Hofmann (Vlastimil Mach), Tatiana Dyková (Helena), Pavel Liška (Trpělka), Jana Plodková (Kristina), Kristína Svarinská (Lenka Fazurová), Eva Holubová (Eva Součková), Jaromír Dulava (Antonín Šíma), Terezie Holá (Madla), Jan Vondráček (General), Jaroslav Achab Haidler (Autobus), Martin Sitta (Boban), Ctirad Götz (Vašek), Jan Holík (Police Chief), Ondřej Bábor (Karlos), Petr Vízdal (David), Vasil Fridrich (Councillor), Anita Krausová (Pub Master), Tereza Dočkalová (Health Officer), Ondřej Bauer (Noise Meter), Petr Vršek (Cyclist), Zdeňka Goričev Hrdličková (Cyclist), Eva Leinweberová (Pharmacist), Sára Affašová (Mayor Assistant), Leoš Juráček (Collection Centre Customer), Barbora Bajgarová (Monika), Gabriela Koukalová (Gabriela Koukalová), Tereza Bílková (Shop Assistant), Eliška Pešatová (Shop Assistant), Michal Milbauer (Medic), Jan Martínek (Man), Jan Lata (Man), Miroslav Bureš st. (Biker), František Smola (Biker), Jakub Zacharda (Biker), Pavel Stuchlík ml. (Biker), Zdeněk Viktorín (Biker), Vojtěch Čapoun (Biker), Miroslav Bureš ml. (Biker), Petr Vacek (Biker), Roman Malý (Biker), Pavel Stuchlík st. (Biker), Karel Kahoun (Biker), Jakub Kahoun (Biker), Petr Gelnar (Radio and TV Voice (voice)), Zbyšek Pantůček (TV Voice (voice)).

Ako sledovať Teroristka online?

Film Teroristka môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Voyo, Apple TV, Netflix a DocAlliance Films. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Teroristka v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu