Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Netflix.

Pokračovat na Netflix
Zdroj: Youtube.com
77%

Stroskotanec
online ke zhlédnutí

  • Dobrodružný, Dráma
  • 2000
Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Stroskotanec online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Stroskotanec online alebo kde nájsť Stroskotanec na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Powered by JustWatch

Bohužiaľ nevieme o ponuke na sledovanie zadarmo, môžete ale využiť predplatné niektoré služby.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Stroskotanec

📅 Rok natočenia: 2000
🎭 Žáner: Dobrodružný, Dráma
🎬 Dĺžka: 143 minút
⭐ Hodnotenie: 77% (11 002 hodnotenie)

Systémový inžinier firmy FedEx Chuck Noland má svoj osobný a pracovný život rozvrhnutý doslova na minúty - a jeho večne uponáhľaná profesia ho často nečakane odvádza ďaleko od milovanej Kelly Frearsovej, ktorú by si raz rád vzal za manželku. Chuckov hektický životný štýl sa dramaticky zmení, keď sa lietadlo, ktorým na Štedrý deň cestuje z USA do Ázie (ako inak, opäť raz za prácou), dostane do búrky a následne sa zrúti do Pacifického oceánu! Chuck katastrofu síce prežije, ocitne sa však na najodľahlejšom a najosamelejšom mieste, aké si kedy vedel predstaviť – na opustenom ostrove! Zbavený „barličiek" civilizácie i vnútorného pocitu večnej časovej tiesne zisťuje, že k tomu, aby si uchránil holý život si najprv musí zaistiť vodu, jedlo a aspoň provizórne útočisko. Keď prekoná i to, pochopí, že jeho najväčším nepriateľom v tomto exotickom vyhnanstve bude. Samota. Ale ako sa jej ubrániť a ako ju prekonať, keď nádej na záchranu je viac než mizivá?

Stroskotanec obsazení - Herci a tvůrci

Tom Hanks

Tom Hanks

Chuck Noland
Helen Hunt

Helen Hunt

Kelly Frears
Chris Noth

Chris Noth

Jerry Lovett
Paul Sanchez

Paul Sanchez

Ramon
Lari White

Lari White

Bettina Peterson
Leonid Citer

Leonid Citer

Fyodor
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

V ktorom roku bol film Stroskotanec natočený?

Film Stroskotanec bol natočený v roku 2000.

Aká je dĺžka filmu Stroskotanec?

Film Stroskotanec trvá 143 minút.

Kto hrá vo filme Stroskotanec?

Vo filme Stroskotanec hrajú Tom Hanks (Chuck Noland), Helen Hunt (Kelly Frears), Chris Noth (Jerry Lovett), Paul Sanchez (Ramon), Lari White (Bettina Peterson), Leonid Citer (Fyodor), David Allen Brooks (Dick Peterson), Semion Sudarikov (Nicolai), Peter Von Berg (Yuri), Dmitri S. Boudrine (Lev), Nick Searcy (Stan), François Duhamel (French FedEx Loader), Michael Forest (Pilot Jack), Lauren Birkell (Lauren Madden), Yelena Popovic (Beautiful Russian Woman), Viveka Davis (Pilot Gwen), Jennifer Choe (Memphis State Student), Nan Martin (Kelly's Mother), Anne Bellamy (Anne Larson), Dennis Letts (Dennis Larson), Wendy Worthington (Wendy Larson), Valerie Wildman (Virginia Larson), John Duerler (John Larson), Steve Monroe (Steve Larson), Lisa Long (Lisa Madden), Elden Henson (Elden Madden), Timothy Stack (Morgan Stockton), Alice Vaughn (Alice Stockton), Joe Conley (Joe Wally), Garret Davis (Pilot Blaine), Jay Acovone (Pilot Peter), Christopher Kriesa (Pilot Kevin), Derick Alexander (Taxi Driver), Всеволод Болдин (), Jenifer Lewis (Becca Twig), Vince Martin (Albert Miller), Валентина Ананьина (Russian Babushka), Geoffrey Blake (Maynard Graham).

Ako sledovať Stroskotanec online?

Film Stroskotanec môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Netflix a Google Play Movies. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Stroskotanec v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu