Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Voyo.

Stovky filmov a seriálov, Pořady o 7 dní skôr než v TV, Aplikácie na mobil, tablet, TV

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Pokračovat na Voyo
Reklama Zdroj: Youtube.com
64%

Stratené mesto Z
online ke zhlédnutí

  • Dobrodružný, Dráma, Historický
  • 2017
Voyo Sledovať online

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Stratené mesto Z online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Stratené mesto Z online alebo kde nájsť Stratené mesto Z na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Voyo

Voyo

  • Stovky filmov a seriálov
  • Pořady o 7 dní skôr než v TV
  • Aplikácie na mobil, tablet, TV
Sledovať online

7 dní zadarmo, predplatné za 5,99 €

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Powered by JustWatch

Dostupnosť v ponuke zadarmo je potrebné overiť priamo na stránkach poskytovateľa.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Stratené mesto Z

📅 Rok natočenia: 2017
🎭 Žáner: Dobrodružný, Dráma, Historický
🎬 Dĺžka: 141 minút
⭐ Hodnotenie: 64% (2 773 hodnotenie)

V roku 1906 sa britský bádateľ Percy Fawcett po prvý krát vydal do Amazónie. Počas expedície pod záštitou Kráľovskej geografickej spoločnosti podplukovník Fawcett a jeho asistent Henry Costin zmapovali dosiaľ neznáme územie v Bolívii. S pomocou domorodcov idú proti prúdu Rio Verde. Výprava čelí kanibalom, chorobám, nekonečným dažďom a nedostatku potravín, ale Fawcett sa nevzdáva. Hlboko v srdci pralesa nachádza dôkazy o existencii neznámej, veľmi vyspelej civilizácie. V Anglicku sa mu vedecká obec vysmieva. Percyho odhodlanie a posadnutosť nájsť bájne mesto Z, sú aj napriek tomu stále silnejšie. S podporou oddanej manželky sa v roku 1925 Percy, spoločne so synom (Tom Holland) a verným priateľom Costinom, opäť vydáva do džungle.

Stratené mesto Z obsazení - Herci a tvůrci

Charlie Hunnam

Charlie Hunnam

Percival Fawcett
Robert Pattinson

Robert Pattinson

Henry Costin
Sienna Miller

Sienna Miller

Nina Fawcett
Tom Holland

Tom Holland

Jack Fawcett
Angus Macfadyen

Angus Macfadyen

James Murray
Edward Ashley

Edward Ashley

Arthur Manley
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Je naozaj registrácia na Voyo zadarmo?

Áno, registrácia na Voyo je nezáväzná a úplne zadarmo. Využiť môžete totiž promo ponuky, ktorú Voyo ponúka. Pre novo registrované účty máte 7 dní na skúšku zadarmo. Registrácia je úplne jednoduchá a môžete ju kedykoľvek zrušiť. Sledovanie pořadu Stratené mesto Z tak máte úplne zadarmo!

Ako zaregistrovať Voyo zadarmo?

Registrácia na Voyo je úplne jednoduchá, stačí vyplniť váš e-mail a heslo. Ďalej bude potreba zadať aj údaje k vašej platobnej karte pre prípad, že budete chcieť pokračovať vo využívaní služby nad rámec 7 denného skúšobného obdobia. Z vášho účtu bude kvôli overeniu stiahnutá 1 Kč, ktorá vám však bude po skončení skúšobného obdobia vrátená.

Pokial si nie ste istí, pozrite sa na náš návod, ako vytvoriť účet na Voyo zadarmo.

V ktorom roku bol film Stratené mesto Z natočený?

Film Stratené mesto Z bol natočený v roku 2017.

Aká je dĺžka filmu Stratené mesto Z?

Film Stratené mesto Z trvá 141 minút.

Kto hrá vo filme Stratené mesto Z?

Vo filme Stratené mesto Z hrajú Charlie Hunnam (Percival Fawcett), Robert Pattinson (Henry Costin), Sienna Miller (Nina Fawcett), Tom Holland (Jack Fawcett), Angus Macfadyen (James Murray), Edward Ashley (Arthur Manley), Clive Francis (Sir John Scott Keltie), Ian McDiarmid (Sir George Goldie), Franco Nero (Baron de Gondoriz), Matthew Sunderland (Dan), Johann Myers (Willis), Daniel Huttlestone (Brian Fawcett (15 Yr Old)), Harry Melling (William Barclay), Pedro Coello (Tadjui), Aleksandar Jovanović (Urquhart), Елена Соловей (Madame Kumel), Bobby Smalldridge (Jack Fawcett (7 Yr Old)), Tom Mulheron (Jack Fawcett (3 Yr Old)), Nathaniel Bates Fisher (Brian Fawcett (7 Yr Old)), Murray Melvin (Lord James Bernard), Michael Jenn (Brigd-General Sidney Thornton), Michael Ford-FitzGerald (Hunt Leader), Frank Clem (Texas Gunman), Bethan Coomber (Joan Fawcett (7 Yr Old)), David Calder (Secretary Bryce), Stacy Shane (American Reporter), Pat Mooney (Random Scientist 3), Colin Carnegie (Random Scientist 2), Anthony Boyle (Trench Runner), Neil Bromley (Reporter 3), Bill Hurst (Reporter 1), Richard Croxford (Officer Thomas Busby), Louise Parker (Random Woman), Jose Pereira (Chief Guarayo), Gustavo Duque (Crew Member), Fernando Vigui (Diminutive Latino Man), Nicholas Agnew (John Coundley), Robert Fawsitt (Random Man at Port), Patrick McBrearty (Whipping Officer), Gary Crossan (Waiter @ Savage Club), Niall Cusack (Random Scientist), Nick Sampson (Doctor), Ruairí Heading (Other Soldier), David Coon (Random Scientist 4).

Ako sledovať Stratené mesto Z online?

Film Stratené mesto Z môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Voyo, Apple TV a FilmBox+. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Stratené mesto Z v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu