Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Apple TV.

Pokračovat na Apple TV
Reklama Zdroj: Youtube.com
63%

Spláchnutý
online ke zhlédnutí

  • Dobrodružný, Animovaný, Komédia, Rodinný
  • 2006
Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Spláchnutý online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Spláchnutý online alebo kde nájsť Spláchnutý na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Powered by JustWatch

Bohužiaľ nevieme o ponuke na sledovanie zadarmo, môžete ale využiť predplatné niektoré služby.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Spláchnutý

📅 Rok natočenia: 2006
🎭 Žáner: Dobrodružný, Animovaný, Komédia, Rodinný
🎬 Dĺžka: 86 minút
⭐ Hodnotenie: 63% (3 649 hodnotenie)

Príbeh sa odohráva v uliciach britskej metropole a prekvapivo tiež pod nimi. Jeho hrdinom je rozmaznaný myšiak z lepšej spoločnosti Roddy St. James, ktorý si užíva status domáceho maznáčika. Keď sa v luxusnej rezidencii jeho pánov objaví kanálová krysa menom Sid a dostane chuť na jeho miesto, pripraví Roddy diabolský plán na votrelcovo vyhostenie, ktorého hlavnou časťou je spláchnutie Sida záchodovou misou späť do kanálu. Lenže kto inému jamu kope... V podzemí Roddy ku svojmu prekvapeniu objaví obrovské mesto, v ktorom sa zoznámi s Ritou, mimoriadne múdrou myšou, ktorá sa vyzná v tunajšej tlačenici. Pretože sa Roddy chce predovšetkým bezpečne dostať späť domov, bez jej pomoci sa neobíde - zvlášť keď sa nechcene pripletie do cesty krutovládcovi von Ropušiakovi, ktorého k smrti nenávidia všetky hlodavce. Ten má na viac armádu všetkého schopných poskokov, ochotných Roddyho s Ritou prenasledovať na súši, vo vzduchu, vo vode i pod ňou.

Spláchnutý obsazení - Herci a tvůrci

Hugh Jackman

Hugh Jackman

Roddy (voice)
Kate Winslet

Kate Winslet

Rita (voice)
Ian McKellen

Ian McKellen

The Toad (voice)
Jean Reno

Jean Reno

Le Frog (voice)
Bill Nighy

Bill Nighy

Whitey (voice)
Andy Serkis

Andy Serkis

Spike (voice)
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

V ktorom roku bol film Spláchnutý natočený?

Film Spláchnutý bol natočený v roku 2006.

Aká je dĺžka filmu Spláchnutý?

Film Spláchnutý trvá 86 minút.

Kto hrá vo filme Spláchnutý?

Vo filme Spláchnutý hrajú Hugh Jackman (Roddy (voice)), Kate Winslet (Rita (voice)), Ian McKellen (The Toad (voice)), Jean Reno (Le Frog (voice)), Bill Nighy (Whitey (voice)), Andy Serkis (Spike (voice)), Shane Richie (Sid (voice)), Kathy Burke (Rita's Mum (voice)), David Suchet (Rita's Dad (voice)), Miriam Margolyes (Rita's Grandma (voice)), Rachel Rawlinson (Tabitha (voice)), Susan Duerden (Mother (voice)), Miles Richardson (Father (voice)), John Motson (Football Commentator (voice)), Douglas Weston (Newspaper Seller (voice)), Roger Blake (Policeman / Balloon Seller (voice)), Christopher Fairbank (Thimblenose Ted / Cockroach / Passerby (voice)), Paul Shardlow (Pegleg (voice)), Conrad Vernon (Take Out (voice)), Jonathan Kydd (Barnacle (voice)), Newell Alexander (Tex (voice)), Susan Fitzer (Edna (voice)), Joshua Silk (Fergus (voice)), Meredith Wells (Rita's Little Sister (voice)), Ashleigh-Louis Elliot (Rita's Sister #2 (voice)), Ashleigh Ludwig (Rita's Sister #3 (voice)), Christopher Knights (Fat Barry / Market Trader (voice)), Emma Tate (Fly-Lady / Passerby #2 (voice)), Tom McGrath (Action Figure / Artist (voice)), Sam Fell (Liam / Prophet / Ladykiller / Fanseller (voice)), David Bowers (Goldfish / Fly / Shocky / Henchfrog #1 / Tadpole (voice)).

Ako sledovať Spláchnutý online?

Film Spláchnutý môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Apple TV, Google Play Movies a Rakuten Viki. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Spláchnutý v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu