Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Voyo.

Stovky filmov a seriálov, Pořady o 7 dní skôr než v TV, Aplikácie na mobil, tablet, TV

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Pokračovat na Voyo
Reklama Zdroj: Youtube.com
64%

Som sexy
online ke zhlédnutí

  • Komédia, Romantický
  • 2018
Voyo Sledovať online

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Som sexy online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Som sexy online alebo kde nájsť Som sexy na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Voyo

Voyo

  • Stovky filmov a seriálov
  • Pořady o 7 dní skôr než v TV
  • Aplikácie na mobil, tablet, TV
Sledovať online

7 dní zadarmo, predplatné za 5,99 €

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Powered by JustWatch

Dostupnosť v ponuke zadarmo je potrebné overiť priamo na stránkach poskytovateľa.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Som sexy

📅 Rok natočenia: 2018
🎭 Žáner: Komédia, Romantický
🎬 Dĺžka: 120 minút
⭐ Hodnotenie: 64% (1 994 hodnotenie)

Renee je obyčajná žena s ľahkou kolísavou nadváhou a s ťažko kolísavým sebavedomím. Má kámošky, má prácu, občas i priateľa, občas i na dlhšiu dobu, ale keď sa pozrie do zrkadla, vidí iba to najhoršie. Poznáte to asi tiež. Pri jednej z jázd vo fitku, kde na rotopede márne stíha nižšiu váhu, spadne a buchne sa do hlavy. Pre istotu hneď dvakrát. Keď sa preberie, zistí, že kúzla a spravodlivosť predsa len existujú. Stala sa z nej totiž neodolateľná krásavica, zrazu vyzerá ako božská supermodelka. Celý život sa od základu zmení. Má to však jeden háčik. V skutočnosti sa nič nezmenilo, špičky sú presne tam, kde boli, a ona je jediná, kto sa ako luxusná kosť vidí. Ale to vôbec nevadí, Renee sa cítí sexy, je božská, a život naberá na obrátkach. Začíná flirtovať, chce novú prácu, možno by mohla byť i modelkou, keby bola povrchná.

Som sexy obsazení - Herci a tvůrci

Amy Schumerová

Amy Schumerová

Renee Bennett
Michelle Williams

Michelle Williams

Avery LeClair
Tom Hopper

Tom Hopper

Grant LeClair
Rory Scovel

Rory Scovel

Ethan
Adrian Martinez

Adrian Martinez

Mason
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski

Mallory
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Je naozaj registrácia na Voyo zadarmo?

Áno, registrácia na Voyo je nezáväzná a úplne zadarmo. Využiť môžete totiž promo ponuky, ktorú Voyo ponúka. Pre novo registrované účty máte 7 dní na skúšku zadarmo. Registrácia je úplne jednoduchá a môžete ju kedykoľvek zrušiť. Sledovanie pořadu Som sexy tak máte úplne zadarmo!

Ako zaregistrovať Voyo zadarmo?

Registrácia na Voyo je úplne jednoduchá, stačí vyplniť váš e-mail a heslo. Ďalej bude potreba zadať aj údaje k vašej platobnej karte pre prípad, že budete chcieť pokračovať vo využívaní služby nad rámec 7 denného skúšobného obdobia. Z vášho účtu bude kvôli overeniu stiahnutá 1 Kč, ktorá vám však bude po skončení skúšobného obdobia vrátená.

Pokial si nie ste istí, pozrite sa na náš návod, ako vytvoriť účet na Voyo zadarmo.

V ktorom roku bol film Som sexy natočený?

Film Som sexy bol natočený v roku 2018.

Aká je dĺžka filmu Som sexy?

Film Som sexy trvá 120 minút.

Kto hrá vo filme Som sexy?

Vo filme Som sexy hrajú Amy Schumerová (Renee Bennett), Michelle Williams (Avery LeClair), Tom Hopper (Grant LeClair), Rory Scovel (Ethan), Adrian Martinez (Mason), Emily Ratajkowski (Mallory), Aidy Bryant (Vivian), Busy Philipps (Jane), Lauren Hutton (Lily LeClair), Sasheer Zamata (Tasha), Angela Davis (Luna), Caroline Day (Jenn), Anastagia Pierre Friel (Claire), Gia Crovatin (Sasha), Olivia Culpo (Hope), Naomi Campbell (Helen), Kyle Grooms (Lyle), Paul McCallion (Grouper Date #2), Phil Hanley (Grouper Date #3), Dave Attell (Really Tan Dude), Nikki Glaser (Woman at LL HQ), Dakota Lustick (Skinny Barista), Jeffrey Grover (Silver Fox), William Ambrose Kennedy (Silver Fox's Husband), Camille Kostek (Hostess), Aina Adler (Glam Receptionist), Sarah Newhouse (Ms. Udell), Lawrence Watson (Pharmacy Manager), Tony Viveiros (Dry Cleaner), Sarah Fischer (Salesgirl), Mandy Schmieder (Soulcycle Woman), Rachel Feinstein (Soulcycle Woman), Kevin Kane (Cute Guy at Pharmacy), Benz Veal (Cute Dude at Soulcycle), Chloe Hurst (Greta), Monib Abhat (Beefy Dude), Yvette Williams (Janelle), Andrea Kostovick (Bianca), Jacqueline Giraldo (Kim), Lexie Roth (Mom (uncredited)), Danielle Lyons (Fashion Designer / Party Goer (uncredited)), Michael Badejo (Event Attendee (uncredited)), Forest Quaglia (Celebrity Attending Event (uncredited)), Audrey Fratelli (Party Guest (uncredited)), Elbert Kim (Bohemian Grocery Store Customer (uncredited)).

Ako sledovať Som sexy online?

Film Som sexy môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Voyo, Apple TV, Google Play Movies a FilmBox+. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Som sexy v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu