Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Voyo.

Stovky filmov a seriálov, Pořady o 7 dní skôr než v TV, Aplikácie na mobil, tablet, TV

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Pokračovat na Voyo
Zdroj: Youtube.com
71%

Sedem zhavranelých bratov
online ke zhlédnutí

  • Rodinný, Fantasy
  • 2015
Voyo Sledovať online

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Sedem zhavranelých bratov online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Sedem zhavranelých bratov online alebo kde nájsť Sedem zhavranelých bratov na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Voyo

Voyo

  • Stovky filmov a seriálov
  • Pořady o 7 dní skôr než v TV
  • Aplikácie na mobil, tablet, TV
Sledovať online

7 dní zadarmo, predplatné za 5,99 €

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Powered by JustWatch

Dostupnosť v ponuke zadarmo je potrebné overiť priamo na stránkach poskytovateľa.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Sedem zhavranelých bratov

📅 Rok natočenia: 2015
🎭 Žáner: Rodinný, Fantasy
🎬 Dĺžka: 102 minút
⭐ Hodnotenie: 71% (18 hodnotenie)

Bolo raz jedno kráľovstvo, o ktorom by sa dalo rozprávať. A tiež kráľovská rodina, o ktorej by sa dalo všeličo povedať. Samozrejme tu bola čarodejnica, ktorá bývala v lese a tá len bola zaujímavá. Tiež tu bola dedina a v nej veľa ďalších ľudí a osudov. Tých príbehov by mohlo byť tisíc, ale náš príbeh je o slovách, ktoré je potrebné vysloviť opatrne, ako pekár kladie nakysnuté bochníky do pece… A práve sem, uprostred mnohých zamotaných príbehov a do vône čerstvo upečených buchiet sa jedného dňa narodila Bohdanka, ktorej vyrieknutá kliatba zakliala jej sedem urastených bratov na havranov. Odvážna dievčina sa rozhodne, že svojich bratov zachráni. Môže to však urobiť len ona sama, podľa rád starej bylinkárky. Natrhať žihľavu, urobiť z nej priadzu a ušiť sedem košieľ pre jej sedem zhavranelých bratov. Kým však kliatbu zlomí, postretne mnohých, ktorí jej budú stáť v ceste a mnohých ktorí ju budú na ceste k vyslobodeniu bratov sprevádzať.

Sedem zhavranelých bratov obsazení - Herci a tvůrci

Martha Issová

Martha Issová

Bohdanka
Sabina Remundová

Sabina Remundová

Queen Alexandra
Lukáš Příkazký

Lukáš Příkazký

Prince Bartoloměj
Václav Neužil

Václav Neužil

Prince Norbert
Zuzana Bydžovská

Zuzana Bydžovská

Witch Gabriela
Erika Stárková

Erika Stárková

Queen Gabriela
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Je naozaj registrácia na Voyo zadarmo?

Áno, registrácia na Voyo je nezáväzná a úplne zadarmo. Využiť môžete totiž promo ponuky, ktorú Voyo ponúka. Pre novo registrované účty máte 7 dní na skúšku zadarmo. Registrácia je úplne jednoduchá a môžete ju kedykoľvek zrušiť. Sledovanie pořadu Sedem zhavranelých bratov tak máte úplne zadarmo!

Ako zaregistrovať Voyo zadarmo?

Registrácia na Voyo je úplne jednoduchá, stačí vyplniť váš e-mail a heslo. Ďalej bude potreba zadať aj údaje k vašej platobnej karte pre prípad, že budete chcieť pokračovať vo využívaní služby nad rámec 7 denného skúšobného obdobia. Z vášho účtu bude kvôli overeniu stiahnutá 1 Kč, ktorá vám však bude po skončení skúšobného obdobia vrátená.

Pokial si nie ste istí, pozrite sa na náš návod, ako vytvoriť účet na Voyo zadarmo.

V ktorom roku bol film Sedem zhavranelých bratov natočený?

Film Sedem zhavranelých bratov bol natočený v roku 2015.

Aká je dĺžka filmu Sedem zhavranelých bratov?

Film Sedem zhavranelých bratov trvá 102 minút.

Kto hrá vo filme Sedem zhavranelých bratov?

Vo filme Sedem zhavranelých bratov hrajú Martha Issová (Bohdanka), Sabina Remundová (Queen Alexandra), Lukáš Příkazký (Prince Bartoloměj), Václav Neužil (Prince Norbert), Zuzana Bydžovská (Witch Gabriela), Erika Stárková (Queen Gabriela), Jana Oľhová (Mother), Marián Geišberg (Father), Juraj Hrčka (King), Miroslav Noga (vévoda), Csongor Kassai (Priest), Jakub Zindulka (Doctor), Zuzana Čapková (Maid), Kristína Svarinská (Maid Marie), Barbora Mudrová (Village girl), Matej Marušin (Brother), Noël Czuczor (Brother), Karol Kotlár (Brother), Adam Demecko (Brother), Ivan Ondruska (Brother), Samuel Rácz (Brother), Alexander Pysný (Brother), Vanda Konečná (Princess Helga), Marta Maťová (Seamstress), Taťjana Medvecká (Mother (voice)), Svatopluk Skopal (Father (voice)), Petr Pospíchal (Duke (voice)), Vladimír Javorský (Priest (voice)), Karel Heřmánek (Narrator (voice)), Zuzana Kronerová (Narrator (voice)), Viera Pavlíková (Old witch), Branislav Bystriansky (Blacksmith), Otmar Brancuzský (Blacksmith (voice)), Marta Sovová ().

Ako sledovať Sedem zhavranelých bratov online?

Film Sedem zhavranelých bratov môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Voyo, Apple TV, Google Play Movies a Otta. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Sedem zhavranelých bratov v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu