Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Voyo.

Stovky filmov a seriálov, Pořady o 7 dní skôr než v TV, Aplikácie na mobil, tablet, TV

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Pokračovat na Voyo
Reklama Zdroj: Youtube.com
80%

S láskou Vincent
online ke zhlédnutí

  • Animovaný, Dráma, Mysteriózny, Historický
  • 2017
Voyo Sledovať online

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film S láskou Vincent online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať S láskou Vincent online alebo kde nájsť S láskou Vincent na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Voyo

Voyo

  • Stovky filmov a seriálov
  • Pořady o 7 dní skôr než v TV
  • Aplikácie na mobil, tablet, TV
Sledovať online

7 dní zadarmo, predplatné za 5,99 €

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Powered by JustWatch

Dostupnosť v ponuke zadarmo je potrebné overiť priamo na stránkach poskytovateľa.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

S láskou Vincent

📅 Rok natočenia: 2017
🎭 Žáner: Animovaný, Dráma, Mysteriózny, Historický
🎬 Dĺžka: 95 minút
⭐ Hodnotenie: 80% (2 387 hodnotenie)

Van Goghove práce, ale aj jeho pohnutý osud a záhadná smrť, inšpirovali tisícky ďalších autorov a sú predmetom živej odbornej diskusie aj 128 rokov po jeho smrti. Filmový projekt, prvý svojho druhu na svete, bol nakrútený kombináciou hraného filmu a animácie originálnych olejomalieb. Presnejšie 66 960 originálnych olejomalieb vytvorených 125 umelcami z celého sveta podľa 94 pôvodných van Goghových diel. Slovami tvorcov, rozložené obrazy by dokázali pokryť celý Londýn alebo Manhattan. Predlohou pre animované obrazy boli okrem malieb i hrané scény so skutočnými hercami. Scenár vznikol na základe 800 van Goghových listov adresovaných predovšetkým jeho bratovi. Príbeh vrcholí v júni 1890, kedy sa van Gogh lieči z depresií, postrelí sa do hrudníka a o dva dni neskôr, vo svojich 37 rokoch na následky zranenia umiera. Všetky okolnosti jeho smrti však neboli dodnes objasnené....

S láskou Vincent obsazení - Herci a tvůrci

Douglas Booth

Douglas Booth

Armand Roulin
Robert Gulaczyk

Robert Gulaczyk

Vincent van Gogh
Eleanor Tomlinson

Eleanor Tomlinson

Adeline Ravoux
Helen McCrory

Helen McCrory

Louise Chevalier
Saoirse Ronan

Saoirse Ronan

Marguerite Gachet
Chris O'Dowd

Chris O'Dowd

Postman Joseph Roulin
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Je naozaj registrácia na Voyo zadarmo?

Áno, registrácia na Voyo je nezáväzná a úplne zadarmo. Využiť môžete totiž promo ponuky, ktorú Voyo ponúka. Pre novo registrované účty máte 7 dní na skúšku zadarmo. Registrácia je úplne jednoduchá a môžete ju kedykoľvek zrušiť. Sledovanie pořadu S láskou Vincent tak máte úplne zadarmo!

Ako zaregistrovať Voyo zadarmo?

Registrácia na Voyo je úplne jednoduchá, stačí vyplniť váš e-mail a heslo. Ďalej bude potreba zadať aj údaje k vašej platobnej karte pre prípad, že budete chcieť pokračovať vo využívaní služby nad rámec 7 denného skúšobného obdobia. Z vášho účtu bude kvôli overeniu stiahnutá 1 Kč, ktorá vám však bude po skončení skúšobného obdobia vrátená.

Pokial si nie ste istí, pozrite sa na náš návod, ako vytvoriť účet na Voyo zadarmo.

V ktorom roku bol film S láskou Vincent natočený?

Film S láskou Vincent bol natočený v roku 2017.

Aká je dĺžka filmu S láskou Vincent?

Film S láskou Vincent trvá 95 minút.

Kto hrá vo filme S láskou Vincent?

Vo filme S láskou Vincent hrajú Douglas Booth (Armand Roulin), Robert Gulaczyk (Vincent van Gogh), Eleanor Tomlinson (Adeline Ravoux), Helen McCrory (Louise Chevalier), Saoirse Ronan (Marguerite Gachet), Chris O'Dowd (Postman Joseph Roulin), John Sessions (Pere Tanguy), Jerome Flynn (Paul Gachet), Aidan Turner (Boatman), Holly Earl (La Mousmé), Cezary Łukaszewicz (Theo van Gogh), Martin Herdman (Gendarme Rigaumon), James Greene (Old Peasant), Bill Thomas (Dr. Mazery), Josh Burdett (Zouave), Robin Hodges (Lt. Paul-Eugène Milliet), Carole Le Clanche (Mme. Ravoux), Graham Pavey (Monsieur Valoux), Shaun Newnham (Landlord of the Night Café), Joe Stuckey (Young Man with a Cornflower), Piotr Pamuła (Paul Gaugin), Bozena Berlinska-Bryzek (Jo van Gogh-Bonger), Anastazja Seweryn (Vincent Willem van Gogh), Borys Dominiuk (Young Vincent), Bartlomiej Sroka (Theodorus van Gogh), Kamila Dyoubari (Anna Cornelia Carbentus), Przemyslaw Furdak (Emile Bernard), Adam Pabudziński (Henri Toulouse-Lautrec), Keith Heppenstall (Camille Pissaro), Nina Supranionek (Germaine Ravoux), Marcin Sosinski (Rene Secretan).

Ako sledovať S láskou Vincent online?

Film S láskou Vincent môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Voyo a Apple TV. Prosím, overte si dostupnosť pořadu S láskou Vincent v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu