Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Apple TV.

Pokračovat na Apple TV
Reklama Zdroj: Youtube.com
78%

Ratatouille
online ke zhlédnutí

  • Animovaný, Komédia, Rodinný, Fantasy
  • 2007
Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Ratatouille online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Ratatouille online alebo kde nájsť Ratatouille na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Powered by JustWatch

Bohužiaľ nevieme o ponuke na sledovanie zadarmo, môžete ale využiť predplatné niektoré služby.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Ratatouille

📅 Rok natočenia: 2007
🎭 Žáner: Animovaný, Komédia, Rodinný, Fantasy
🎬 Dĺžka: 111 minút
⭐ Hodnotenie: 78% (16 495 hodnotenie)

Mladý potkan Remy odvážne sníva o ton, že sa stane známym kuchárom v parížskej päťhviezdičkovej reštaurácii. Remy má dokonalý čuch a miluje dobré jedlo, je priam gurmán. Keď ho okolnosti doslova vrhnú do reštaurácie, ktorú preslávil jeho kuchársky vzor Auguste Gusteau vyznávajúci heslo "Variť môže každý", čo Remyho po celý doterajší život inšpirovalo, čoskoro zistí, že ak ste potkan a niekto vás uvidí, môže vám ísť v kuchyni doslova o život. Keď už sa zdá, že je so splnením Remyho snov koniec, stretne toho, koho stretnúť potrebuje, priateľa, čo mu verí - hanblivého a podradného vynášača odpadkov Linguiniho, ktorého z reštaurácie čaká vyhadzov. Teraz, keď už obaja nemajú čo stratiť, sa z Remyho a Linguiniho stanú bizarní spoločníci, ktorí, hnaní Linguiniho nešikovnosťou a Remyho nezvyčajnými nápadmi, prevrátia Pariž hore nohami...

Ratatouille obsazení - Herci a tvůrci

Patton Oswalt

Patton Oswalt

Remy (voice)
Lou Romano

Lou Romano

Linguini (voice)
Ian Holm

Ian Holm

Skinner (voice)
Brian Dennehy

Brian Dennehy

Django (voice)
Peter Sohn

Peter Sohn

Emile (voice)
Peter O'Toole

Peter O'Toole

Anton Ego (voice)
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

V ktorom roku bol film Ratatouille natočený?

Film Ratatouille bol natočený v roku 2007.

Aká je dĺžka filmu Ratatouille?

Film Ratatouille trvá 111 minút.

Kto hrá vo filme Ratatouille?

Vo filme Ratatouille hrajú Patton Oswalt (Remy (voice)), Lou Romano (Linguini (voice)), Ian Holm (Skinner (voice)), Brian Dennehy (Django (voice)), Peter Sohn (Emile (voice)), Peter O'Toole (Anton Ego (voice)), Brad Garrett (Gusteau (voice)), Janeane Garofalo (Colette (voice)), Will Arnett (Horst (voice)), Julius Callahan (Lalo / Francois (voice)), James Remar (Larousse (voice)), John Ratzenberger (Mustafa (voice)), Teddy Newton (Lawyer (Talon Labarthe) (voice)), Tony Fucile (Pompidou / Health Inspector (voice)), Jake Steinfeld (Git (Lab Rat) (voice)), Brad Bird (Ambrister Minion (voice)), Stéphane Roux (TV Narrator (voice)), Andrea Boerries (Street Woman (voice)), Marco Boerries (Food Snob #3 (voice)), Lindsey Collins (Abusive Girlfriend (voice)), Thomas Keller (Food Snob #1 (voice)), Brad Lewis (Abusive Boyfriend (voice)), Lori Richardson (Food Snob #2 (voice)), Jack Bird (Teen Rat (voice)), Jamie Oliver (The Health Inspector (UK voice)), Bill Farmer (Paris Citizens (voice) (uncredited)), Michael Giacchino (Reporter (voice) (uncredited)).

Ako sledovať Ratatouille online?

Film Ratatouille môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Apple TV a Disney Plus. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Ratatouille v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu