Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Voyo.

Stovky filmov a seriálov, Pořady o 7 dní skôr než v TV, Aplikácie na mobil, tablet, TV

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Pokračovat na Voyo
Zdroj: Youtube.com
67%

Rambo: Do pekla a naspäť
online zadarmo na pozeranie

  • Akčný, Thriller, Vojnový
  • 2008
Voyo Sledovať online

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Rambo: Do pekla a naspäť online zadarmo

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Rambo: Do pekla a naspäť online alebo kde nájsť Rambo: Do pekla a naspäť na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Pořad Rambo: Do pekla a naspäť môžete sledovať online zadarmo na Voyo.cz vďaka využitiu akcie Voyo na 7 dní zadarmo. Získate tak všetky epizódy Rambo: Do pekla a naspäť online, celé diely, pohodlne a legálne.

Sledovať online zadarmo

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Voyo

Voyo

  • Stovky filmov a seriálov
  • Pořady o 7 dní skôr než v TV
  • Aplikácie na mobil, tablet, TV
Sledovať online

7 dní zadarmo, predplatné za 5,99 €

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Powered by JustWatch

Dostupnosť v ponuke zadarmo je potrebné overiť priamo na stránkach poskytovateľa.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Rambo: Do pekla a naspäť

📅 Rok natočenia: 2008
🎭 Žáner: Akčný, Thriller, Vojnový
🎬 Dĺžka: 93 minút
⭐ Hodnotenie: 67% (3 750 hodnotenie)

Štvrtý diel série o vietnamskom veteránovi nás zavedie do juho-východnej Ázie, kde sa starnúci John Rambo usadil. Jeho pokojný život naruší misionárska skupina vedená Michaelom Burnettom a Sarah Millerovou, ktorá sa napriek jeho varovaniu vydá do Barmy. Do končín, kde ich nič dobré nečaká. Potom, čo skupinu misionárov uväznia barmskí vojaci, musí John vziať spravodlivosť do svojich rúk. A potečie krv. A nebude jej málo! Surové bitky, neustála streľba a useknuté hlavy. Rambo sa s nikým nehrá!

Rambo: Do pekla a naspäť obsazení - Herci a tvůrci

Sylvester Stallone

Sylvester Stallone

John Rambo
Julie Benz

Julie Benz

Sarah
Matthew Marsden

Matthew Marsden

School Boy
Graham McTavish

Graham McTavish

Lewis
Reynaldo Gallegos

Reynaldo Gallegos

Diaz
Tim Kang

Tim Kang

En-Joo
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Je naozaj registrácia na Voyo zadarmo?

Áno, registrácia na Voyo je nezáväzná a úplne zadarmo. Využiť môžete totiž promo ponuky, ktorú Voyo ponúka. Pre novo registrované účty máte 7 dní na skúšku zadarmo. Registrácia je úplne jednoduchá a môžete ju kedykoľvek zrušiť. Sledovanie pořadu Rambo: Do pekla a naspäť tak máte úplne zadarmo!

Ako zaregistrovať Voyo zadarmo?

Registrácia na Voyo je úplne jednoduchá, stačí vyplniť váš e-mail a heslo. Ďalej bude potreba zadať aj údaje k vašej platobnej karte pre prípad, že budete chcieť pokračovať vo využívaní služby nad rámec 7 denného skúšobného obdobia. Z vášho účtu bude kvôli overeniu stiahnutá 1 Kč, ktorá vám však bude po skončení skúšobného obdobia vrátená.

Pokial si nie ste istí, pozrite sa na náš návod, ako vytvoriť účet na Voyo zadarmo.

V ktorom roku bol film Rambo: Do pekla a naspäť natočený?

Film Rambo: Do pekla a naspäť bol natočený v roku 2008.

Aká je dĺžka filmu Rambo: Do pekla a naspäť?

Film Rambo: Do pekla a naspäť trvá 93 minút.

Kto hrá vo filme Rambo: Do pekla a naspäť?

Vo filme Rambo: Do pekla a naspäť hrajú Sylvester Stallone (John Rambo), Julie Benz (Sarah), Matthew Marsden (School Boy), Graham McTavish (Lewis), Reynaldo Gallegos (Diaz), Tim Kang (En-Joo), Jake La Botz (Reese), Maung Maung Khin (Tint), Paul Schulze (Michael Burnett), Cameron Pearson (Jeff), Thomas Peterson (Dentist), Tony Skarberg (Videographer), James With (Preacher), Kasikorn Niyompattana (Snake Hunter #2), Shaliew 'Lek' Bamrungbun (Snake Hunter #1), Suppakorn Kitsuwan (Myint), Aung Aay Noi (Lt. Aye), Ken Howard (Arthur Marsh), Aung Theng (Pirate Leader), Pornpop 'Tor' Kampusiri (Snake Village Owner), Wasawat Panyarat (Snake Village MC), Kammul Kawtep (Snake Village Young Charmer), Sornram Patchimtasanakarn (Tha), Noa 'Arunee Prijareonsuk' Jei (Karen Interpreter), Kjam Saen (Karen Interpreter #2), Aun Lung Su (Burmese Hut Guard #1), Pan Dokngam (Burmese Hut Guard #2), Han Pik (Burmese Hut Guard #3), Tip Tiya (Burmese Gate Guard #2), Nee Lungjai (Burmese Gate Guard), Yupin Mu Pae (Karen Begging Mother), Moan Adisak (Burmese Morning Guard #1), Somsak Wongsa (Burmese Dancer Trooper #1), Surachai Muangdee (Burmese Dancer Trooper #2), Mana Sen-Mi (Burmese Patrol Boat Captain), Toole Khan Kham (Burmese Sergeant), Saiwan Lungta (Burmese Trooper - Lt. Aye's Hut), Watcharentr Sedtho (Burmese Young Boy), Rapimpa Dibu (Karen Young Naked Girl), May Kung (Pirate Bar Hooker #1), George Cheung (Tay (archive footage) (uncredited)), Richard Crenna (Col. Samuel Trautman (archive footage) (uncredited)), Matthew Wolf (BBC Reporter (uncredited)).

Ako sledovať Rambo: Do pekla a naspäť online?

Film Rambo: Do pekla a naspäť môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Voyo, FilmBox+ a Otta. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Rambo: Do pekla a naspäť v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu