Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Voyo.

Stovky filmov a seriálov, Pořady o 7 dní skôr než v TV, Aplikácie na mobil, tablet, TV

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Pokračovat na Voyo
Reklama Zdroj: Youtube.com
65%

Nočné mory z temnôt
online ke zhlédnutí

  • Horror, Thriller
  • 2019
Voyo Sledovať online

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Nočné mory z temnôt online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Nočné mory z temnôt online alebo kde nájsť Nočné mory z temnôt na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Voyo

Voyo

  • Stovky filmov a seriálov
  • Pořady o 7 dní skôr než v TV
  • Aplikácie na mobil, tablet, TV
Sledovať online

7 dní zadarmo, predplatné za 5,99 €

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Powered by JustWatch

Dostupnosť v ponuke zadarmo je potrebné overiť priamo na stránkach poskytovateľa.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Nočné mory z temnôt

📅 Rok natočenia: 2019
🎭 Žáner: Horror, Thriller
🎬 Dĺžka: 108 minút
⭐ Hodnotenie: 65% (2 549 hodnotenie)

V opustenom dome úplne na konci mesta nájde partia tínedžerov knihu, ktorá je strašnejšia než čokoľvek, čo si kedy dokázali predstaviť. Zanechalo ju tu mladé dievča s hrozivým tajomstvom ešte pred tým, než samo bez stopy zmizlo. Starobylá kniha je plná desivých príbehov a ešte desivejších monštier, ale nie je tak úplne na čítanie. Kniha naopak číta toho, kto s ňou príde do styku. Prečíta jeho najväčšie nočné mory, napíše z nich príbeh a začne ho rozprávať a odvíjať aj v skutočnom živote. A to vrátane hrozivých príšer. Partia tínedžerov sa dostala na miesto neobvyklého zla. Nemali túto knihu nikdy otvárať a mali včas utiecť. Neutiekli. Preto teraz musia čeliť svojmu strachu, nočným morám a desu, ktoré ich prišli zabiť.

Nočné mory z temnôt obsazení - Herci a tvůrci

Zoe Colletti

Zoe Colletti

Stella Nicholls
Dean Norris

Dean Norris

Roy Nicholls
Michael Garza

Michael Garza

Ramón Morales
Gabriel Rush

Gabriel Rush

Auggie Hilderbrandt
Gil Bellows

Gil Bellows

Chief Turner
Natalie Ganzhorn

Natalie Ganzhorn

Ruth Steinberg
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Je naozaj registrácia na Voyo zadarmo?

Áno, registrácia na Voyo je nezáväzná a úplne zadarmo. Využiť môžete totiž promo ponuky, ktorú Voyo ponúka. Pre novo registrované účty máte 7 dní na skúšku zadarmo. Registrácia je úplne jednoduchá a môžete ju kedykoľvek zrušiť. Sledovanie pořadu Nočné mory z temnôt tak máte úplne zadarmo!

Ako zaregistrovať Voyo zadarmo?

Registrácia na Voyo je úplne jednoduchá, stačí vyplniť váš e-mail a heslo. Ďalej bude potreba zadať aj údaje k vašej platobnej karte pre prípad, že budete chcieť pokračovať vo využívaní služby nad rámec 7 denného skúšobného obdobia. Z vášho účtu bude kvôli overeniu stiahnutá 1 Kč, ktorá vám však bude po skončení skúšobného obdobia vrátená.

Pokial si nie ste istí, pozrite sa na náš návod, ako vytvoriť účet na Voyo zadarmo.

V ktorom roku bol film Nočné mory z temnôt natočený?

Film Nočné mory z temnôt bol natočený v roku 2019.

Aká je dĺžka filmu Nočné mory z temnôt?

Film Nočné mory z temnôt trvá 108 minút.

Kto hrá vo filme Nočné mory z temnôt?

Vo filme Nočné mory z temnôt hrajú Zoe Colletti (Stella Nicholls), Dean Norris (Roy Nicholls), Michael Garza (Ramón Morales), Gabriel Rush (Auggie Hilderbrandt), Gil Bellows (Chief Turner), Natalie Ganzhorn (Ruth Steinberg), Austin Abrams (Tommy Milner), Austin Zajur (Chuck Steinberg), Kathleen Pollard (Sarah Bellows), Lorraine Toussaint (Lou Lou), Deborah Pollitt (Mrs. Steinberg), Victoria Fodor (Mrs. Milner), Marie Ward (Mrs. Hilderbrandt), Mark Steger (Harold the Scarecrow / Pale Lady), Javier Botet (Big Toe Corpse), Troy James (Jangly Man), Will Corno (Mechanic), Kyle Labine (Deputy Hobbs), David Tompa (Doctor), Karen Glave (Claire Baptiste), Stephanie Belding (Reception Nurse), Hume Baugh (Deodat Bellows), Jane Moffat (Delanie Bellows), Will Carr (Ephraim Bellows), Amanda Smith (Gertrude Bellows), Brandon Knox (Harold Bellows), Rodrigo Fernandez-Stoll (Drive-in Manager), Anna Fraser (Actress), Alex Spencer (Orderly #1), Matthew Smith (Mr. Steinberg), Daniel Gravelle (Letterman #1), Colton Gobbo (Letterman #2), Ajanae Stephenson (Lou Lou (8 Yrs.)), Divan Meyer (Student (uncredited)), Lyndon B. Johnson (Himself (archive footage)), Richard Nixon (Himself (archive footage)), Walter Cronkite (Himself (archive footage)).

Ako sledovať Nočné mory z temnôt online?

Film Nočné mory z temnôt môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Voyo, Apple TV, Google Play Movies a FilmBox+. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Nočné mory z temnôt v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu