Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Apple TV.

Pokračovat na Apple TV
Zdroj: Youtube.com
71%

Nevesta na zabitie
online ke zhlédnutí

  • Komédia, Horror, Thriller
  • 2019
Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Nevesta na zabitie online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Nevesta na zabitie online alebo kde nájsť Nevesta na zabitie na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Powered by JustWatch

Bohužiaľ nevieme o ponuke na sledovanie zadarmo, môžete ale využiť predplatné niektoré služby.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Nevesta na zabitie

📅 Rok natočenia: 2019
🎭 Žáner: Komédia, Horror, Thriller
🎬 Dĺžka: 96 minút
⭐ Hodnotenie: 71% (4 181 hodnotenie)

Grace (Samara Weaving) si berie za muža Alexa Le Domase, fešného a úspešného mladíka z bohatej rodiny, ktorá svoje bohatstvo získala vymýšľaním a predajom stolných hier. Le Domasovi síce nepôsobia úplne bežným štandardným dojmom, nie každý z nich sa z tohto spojenia raduje, ale Grace je šťastná a zamilovaná a tak tomu nevenuje veľkú pozornosť. Po obrade sa Grace dozvie, že je teraz skoro oficiálnou súčasťou rodiny Le Domasov. Aby jej prijatie bolo dokonalé, musí si s nimi po polnoci zahrať niektorú z ich tradičných rodinných hier, ktorú si sama vylosuje. Jej voľba padne na schovávačku. Pravidlá sú jednoduché, nevesta sa musí schovať tak, aby ju do svitania nikto z jej novej rodiny nenašiel. Celkom jednoduché. Grace ale netuší, že zatiaľ čo si vo veľkom sídle Le Domasov hľadá vhodný úkryt, jej budúci príbuzní a ich služobníctvo vyťahujú rôzne strelné, bodné aj sečné zbrane. Hon na nevestu môže začať.

Nevesta na zabitie obsazení - Herci a tvůrci

Samara Weaving

Samara Weaving

Grace
Adam Brody

Adam Brody

Daniel Le Domas
Mark O'Brien

Mark O'Brien

Alex Le Domas
Henry Czerny

Henry Czerny

Tony Le Domas
Andie MacDowell

Andie MacDowell

Becky Le Domas
Melanie Scrofano

Melanie Scrofano

Emilie Le Domas
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

V ktorom roku bol film Nevesta na zabitie natočený?

Film Nevesta na zabitie bol natočený v roku 2019.

Aká je dĺžka filmu Nevesta na zabitie?

Film Nevesta na zabitie trvá 96 minút.

Kto hrá vo filme Nevesta na zabitie?

Vo filme Nevesta na zabitie hrajú Samara Weaving (Grace), Adam Brody (Daniel Le Domas), Mark O'Brien (Alex Le Domas), Henry Czerny (Tony Le Domas), Andie MacDowell (Becky Le Domas), Melanie Scrofano (Emilie Le Domas), Kristian Bruun (Fitch Bradley), Elyse Levesque (Charity Le Domas), Nicky Guadagni (Helene Le Domas), John Ralston (Stevens), Liam MacDonald (Georgie Bradley), Ethan Tavares (Gabe Bradley), Hanneke Talbot (Clara), Celine Tsai (Tina), Daniela Barbosa (Dora), Chase Churchill (Young Alex Le Domas), Etienne Kellici (Young Daniel Le Domas), Andrew Anthony (Charles), Elana Dunkelman (Young Helene Le Domas), Kate Ziegler (Young Becky Le Domas), James Eddy (Masked Family Member #1), Adam Winlove-Smith (Masked Family Member #2), Alicia Richardson (Police Officer), Nat Faxon (Justin (voice)), Guy Busick (Richard (uncredited)), R. Christopher Murphy (Charlie (uncredited)), James Vanderbilt (Mr. LeBail (uncredited)).

Ako sledovať Nevesta na zabitie online?

Film Nevesta na zabitie môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Apple TV a Disney Plus. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Nevesta na zabitie v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu