Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Voyo.

Stovky filmov a seriálov, Pořady o 7 dní skôr než v TV, Aplikácie na mobil, tablet, TV

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Pokračovat na Voyo
Reklama Zdroj: Youtube.com
64%

Need for Speed
online ke zhlédnutí

  • Akčný, Kriminálny, Dráma, Thriller
  • 2014
Voyo Sledovať online

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Need for Speed online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Need for Speed online alebo kde nájsť Need for Speed na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Voyo

Voyo

  • Stovky filmov a seriálov
  • Pořady o 7 dní skôr než v TV
  • Aplikácie na mobil, tablet, TV
Sledovať online

7 dní zadarmo, predplatné za 5,99 €

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Powered by JustWatch

Dostupnosť v ponuke zadarmo je potrebné overiť priamo na stránkach poskytovateľa.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Need for Speed

📅 Rok natočenia: 2014
🎭 Žáner: Akčný, Kriminálny, Dráma, Thriller
🎬 Dĺžka: 130 minút
⭐ Hodnotenie: 64% (4 253 hodnotenie)

Hrdinom filmu Need For Speed je automechanik a milovník rýchlej jazdy Tobey (Aaron Paul). V snahe zachrániť svoju firmu a dielňu sa spojí s arogantným ex-závodníkom NASCARu Dinom Brewsterom (Dominic Cooper). Na obzore je aj dobrý obchod, lenže všetky plány prekazí katastrofa pri jednom zo závodov a hlavne podraz jeho nového parťáka. Tobey ide neprávom do väzenia a podrazák Dino sa ďalej vezie v ich biznise. Po dvoch rokoch sa Tobey vracia z väzenia. Rýchlosť má stále v krvi a je pripravený sa pomstiť. Rozhodne sa Dina dostať v očakávanom závode, o ktorom sa na nelegálnom okruhu hovorí ako o Super Bowle. Vydáva sa na neuveriteľnú akciou nabitú jazdu, aby vôbec stihol štart. Pred sebou má celý kontinent, neželanú spoločnosť mu robí polícia a horda nebezpečných závodníkov, ktorých na neho poslal jeho „kamarát“ spoločne s vypísanou odmenou. Všetko je proti nemu, ale vo svete luxusných áut rozhoduje okrem ručičky na tachometri aj odhodlanie a vôľa.

Need for Speed obsazení - Herci a tvůrci

Aaron Paul

Aaron Paul

Tobey Marshall
Dominic Cooper

Dominic Cooper

Dino Brewster
Imogen Poots

Imogen Poots

Julia Maddon
Kid Cudi

Kid Cudi

Benny Jackson
Rami Malek

Rami Malek

Finn
Ramón Rodríguez

Ramón Rodríguez

Joe Peck
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Je naozaj registrácia na Voyo zadarmo?

Áno, registrácia na Voyo je nezáväzná a úplne zadarmo. Využiť môžete totiž promo ponuky, ktorú Voyo ponúka. Pre novo registrované účty máte 7 dní na skúšku zadarmo. Registrácia je úplne jednoduchá a môžete ju kedykoľvek zrušiť. Sledovanie pořadu Need for Speed tak máte úplne zadarmo!

Ako zaregistrovať Voyo zadarmo?

Registrácia na Voyo je úplne jednoduchá, stačí vyplniť váš e-mail a heslo. Ďalej bude potreba zadať aj údaje k vašej platobnej karte pre prípad, že budete chcieť pokračovať vo využívaní služby nad rámec 7 denného skúšobného obdobia. Z vášho účtu bude kvôli overeniu stiahnutá 1 Kč, ktorá vám však bude po skončení skúšobného obdobia vrátená.

Pokial si nie ste istí, pozrite sa na náš návod, ako vytvoriť účet na Voyo zadarmo.

V ktorom roku bol film Need for Speed natočený?

Film Need for Speed bol natočený v roku 2014.

Aká je dĺžka filmu Need for Speed?

Film Need for Speed trvá 130 minút.

Kto hrá vo filme Need for Speed?

Vo filme Need for Speed hrajú Aaron Paul (Tobey Marshall), Dominic Cooper (Dino Brewster), Imogen Poots (Julia Maddon), Kid Cudi (Benny Jackson), Rami Malek (Finn), Ramón Rodríguez (Joe Peck), Harrison Gilbertson (Little Pete Coleman), Dakota Johnson (Anita Coleman), Stevie Ray Dallimore (Bill Ingram), Michael Keaton (Monarch), Alan Pflueger (Flyin' Hawaiian), Brian L. Keaulana (Right Seater), Logan Holladay ('DJ' Joseph), Carmela Zumbado (Jeny B), Jalil Jay Lynch (Jimmy MacIntosh), Nick Chinlund (Officer Lejeune), Chad Randall (Big Al), Buddy Joe Hooker (Detroit Cop #1), Rich Rutherford (English Paul), Tony Brakohiapa (The Gooch), Brent Fletcher (Texas Mike), Paul Dallenbach (Johnny V), Kanin Howell (CHP #1), Michael Rose (Investor), Beth Waugh (Investor's Wife), E. Roger Mitchell (Detective #1), Antoni Corone (Detective #2), Frank Brennan (60 Year Old Man), Tara Jones (News Anchor), Han Soto (News Producer), Jill Jane Clements (Older Smaller Woman), Rick Shuster (CHP Pilot), John Gatins (Air Force Pilot), Kerry Gatins (Teenage Waitress), Adora Dei (Female EMT), Charles Black (Preacher), Tierre Turner (Detroit Cop #2), Michael C. Smith (CHP #2), Tim Gilbert (CHP #3), Mike Massa (CHP #4), John C. Meier (CHP #5), Thomas Rosales Jr. (Valet), Jacki Hill (Jacki), Chloe Warren (Girl at the Bar), Chelsea Small (Drive-In Fan), AnnaCorey (Alex - Key Witness (uncredited)), Libby Blake (San Fran Girl (uncredited)), Lil Cory (Business Man / Pedestrian (uncredited)), Sir Maejor (Leigh Dennis (uncredited)).

Ako sledovať Need for Speed online?

Film Need for Speed môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Voyo, Apple TV a Otta. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Need for Speed v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu