Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Voyo.

Stovky filmov a seriálov, Pořady o 7 dní skôr než v TV, Aplikácie na mobil, tablet, TV

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Pokračovat na Voyo
Zdroj: Youtube.com
64%

Muž vo vlaku
online ke zhlédnutí

  • Akčný, Thriller, Mysteriózny
  • 2018
Voyo Sledovať online

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Muž vo vlaku online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Muž vo vlaku online alebo kde nájsť Muž vo vlaku na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Voyo

Voyo

  • Stovky filmov a seriálov
  • Pořady o 7 dní skôr než v TV
  • Aplikácie na mobil, tablet, TV
Sledovať online

7 dní zadarmo, predplatné za 5,99 €

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Powered by JustWatch

Dostupnosť v ponuke zadarmo je potrebné overiť priamo na stránkach poskytovateľa.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Muž vo vlaku

📅 Rok natočenia: 2018
🎭 Žáner: Akčný, Thriller, Mysteriózny
🎬 Dĺžka: 104 minút
⭐ Hodnotenie: 64% (4 293 hodnotenie)

Michael McCauley žije spokojne bežný rodinný život bez akýchkoľvek výkyvov. Predáva poistenie, s rodinou žije za mestom, a do práce a späť dochádza pravidelným vlakom. Každý deň, už desať rokov, odkedy odišiel od polície. Dnešný deň sa moc nepodaril a rovnako ako vždy nastupuje do vlaku a teší sa domov. Zdraví známych sprievodcov, aj známe tváre. Dvere sa zatvoria, vlak sa rozbehne zo stanice a nič ešte nenasvedčuje tomu, že táto cesta bude úplne iná a že si počas nej siahne na dno fyzických i psychických síl. Po chvíľke jazdy si k nemu prisadne atraktívna žena a položí mu jednoduchú, trochu znepokojujúcu otázku: "Aký ste človek?" Pod vplyvom jej osobného kúzla aj obálky s peniazmi sa Michael nechá vtiahnuť do zvláštnej a smrtiacej hry. Musí vo vlaku nájsť niekoho, kto tam nepatrí. Keď neuspeje, príde o rodinu, ak uspeje, dostane odmenu. Odmietnutie sa neberie ako odpoveď. Vlak uháňa, tajomný vládca hry sleduje každý jeho krok a vzdialenosť do cieľovej stanice sa kráti.

Muž vo vlaku obsazení - Herci a tvůrci

Liam Neeson

Liam Neeson

Michael MacCauley
Vera Farmiga

Vera Farmiga

Joanna
Patrick Wilson

Patrick Wilson

Alex Murphy
Elizabeth McGovern

Elizabeth McGovern

Karen MacCauley
Jonathan Banks

Jonathan Banks

Walt
Sam Neill

Sam Neill

Captain Hawthorne
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Je naozaj registrácia na Voyo zadarmo?

Áno, registrácia na Voyo je nezáväzná a úplne zadarmo. Využiť môžete totiž promo ponuky, ktorú Voyo ponúka. Pre novo registrované účty máte 7 dní na skúšku zadarmo. Registrácia je úplne jednoduchá a môžete ju kedykoľvek zrušiť. Sledovanie pořadu Muž vo vlaku tak máte úplne zadarmo!

Ako zaregistrovať Voyo zadarmo?

Registrácia na Voyo je úplne jednoduchá, stačí vyplniť váš e-mail a heslo. Ďalej bude potreba zadať aj údaje k vašej platobnej karte pre prípad, že budete chcieť pokračovať vo využívaní služby nad rámec 7 denného skúšobného obdobia. Z vášho účtu bude kvôli overeniu stiahnutá 1 Kč, ktorá vám však bude po skončení skúšobného obdobia vrátená.

Pokial si nie ste istí, pozrite sa na náš návod, ako vytvoriť účet na Voyo zadarmo.

V ktorom roku bol film Muž vo vlaku natočený?

Film Muž vo vlaku bol natočený v roku 2018.

Aká je dĺžka filmu Muž vo vlaku?

Film Muž vo vlaku trvá 104 minút.

Kto hrá vo filme Muž vo vlaku?

Vo filme Muž vo vlaku hrajú Liam Neeson (Michael MacCauley), Vera Farmiga (Joanna), Patrick Wilson (Alex Murphy), Elizabeth McGovern (Karen MacCauley), Jonathan Banks (Walt), Sam Neill (Captain Hawthorne), Killian Scott (Dylan), Shazad Latif (Vince), Andy Nyman (Tony), Colin McFarlane (Conductor Sam), Roland Møller (Jackson), Florence Pughová (Gwen), Clara Lago (Eva), Dean-Charles Chapman (Danny MacCauley), Ella-Rae Smith (Sofia), Nila Aalia (Sherri), Kobna Holdbrook-Smith (Oliver), Adam Nagaitis (Conductor Jimmy), Kingsley Ben-Adir (Agent Garcia), Damson Idris (Agent Denys), Andy Lucas (Manny the Engineer), Zaak Conway (Caleb O'Malley), Ben Caplan (Frank), Letitia Wright (Jules Skateboarder), Simon Hibbs (Sean O'Malley), Nathan Wiley (Sniper), Jamie Beamish (Nathan), David Alwyn (Platform Trooper), John Alastair (Officer O'Neal), Edward Bluemel (Gwen's Boyfriend), Aoife Hinds (Jeanie), Alana Maria (Officer Jones), Pat Kiernan (Pat Kiernan), Jaime Menéndez (Enrique Mendez), Neal Beagley (Police Officer (uncredited)), Andres Austin Bennett (Medic (uncredited)), Dilyana Bouklieva (Commuter (uncredited)), Pamela Betsy Cooper (Commuter (uncredited)), Graham Curry (Commuter (uncredited)), Leigh Dent (Commuter (uncredited)), Steven I. Dillard (Paperman (uncredited)), Andrew Dunkelberger (Commuter (uncredited)), Vikki Edwards (Passenger (uncredited)), Matthew Faucher (Basketball Player (uncredited)), Lee Nicholas Harris (Commuter (uncredited)), Pete Buzzsaw Holland (Commuter (uncredited)), Kyle Jerichow (Yankees Fan (uncredited)), Peter Meyer (Passenger (uncredited)), Anthony Milton (Policeman (uncredited)), Tony Pankhurst (Main Commuter (uncredited)), Shade Rupe (Bus Accident Doctor (uncredited)), Richard Stanley (Commuter (uncredited)), A.k. Steppa (Commuter (uncredited)), Stuart Whelan (Police Detective (uncredited)).

Ako sledovať Muž vo vlaku online?

Film Muž vo vlaku môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Voyo, Apple TV, Google Play Movies a FilmBox+. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Muž vo vlaku v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu