Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Google Play Movies.

Pokračovat na Google Play Movies
Zdroj: Youtube.com
70%

Megamozog
online ke zhlédnutí

  • Animovaný, Akčný, Komédia, Rodinný, Science Fiction
  • 2010
Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Megamozog online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Megamozog online alebo kde nájsť Megamozog na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Powered by JustWatch

Bohužiaľ nevieme o ponuke na sledovanie zadarmo, môžete ale využiť predplatné niektoré služby.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Megamozog

📅 Rok natočenia: 2010
🎭 Žáner: Animovaný, Akčný, Komédia, Rodinný, Science Fiction
🎬 Dĺžka: 96 minút
⭐ Hodnotenie: 70% (6 696 hodnotenie)

Megamozog nebol vždy darebák. Keď ho rodičia na vlastnej planéte posadili do vesmírneho vozidla a poslali do sveta, bol celkom milé dieťatko. Na svoju smolu však pristál na Zemi, priamo uprostred väzenského dvora. A pretože riaditeľ väznice na úpenlivé hrozby väzňov, či si môžu toho drobčeka nechať, reagoval kladne, získal Megamozog hneď niekoľko otcov so zločineckými sklonmi, ktoré mu budú úspešne niekoľko rokov odovzdávať. Dospelý Megamozog trávi všetok čas tým, že provokuje svoju nemesis, hrdinského Metromana, najmä prostredníctvom pravidelných únosov a dômyselného týrania jeho priateľky, rozkošnej televíznej reportérky Roxanne Ritchieovej. Zo vzájomnej konfrontácie vždy odchádza tento génius zločinu porazený a ponížený. Berie to však športovo a všetky neúspechy považuje len za cestu k vytýčenému cieľu - definitívnemu zničeniu Metromana. Keď sa mu to nakoniec podarí, s hrôzou si uvedomí, že ďalej nemá pre čo žiť.

Megamozog obsazení - Herci a tvůrci

Will Ferrell

Will Ferrell

Megamind (voice)
Tina Fey

Tina Fey

Roxanne Ritchi (voice)
Jonah Hill

Jonah Hill

Hal Stewart / Tighten (voice)
Brad Pitt

Brad Pitt

Metro Man (voice)
David Cross

David Cross

Minion (voice)
Justin Theroux

Justin Theroux

Megaminds's Father (voice)
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

V ktorom roku bol film Megamozog natočený?

Film Megamozog bol natočený v roku 2010.

Aká je dĺžka filmu Megamozog?

Film Megamozog trvá 96 minút.

Kto hrá vo filme Megamozog?

Vo filme Megamozog hrajú Will Ferrell (Megamind (voice)), Tina Fey (Roxanne Ritchi (voice)), Jonah Hill (Hal Stewart / Tighten (voice)), Brad Pitt (Metro Man (voice)), David Cross (Minion (voice)), Justin Theroux (Megaminds's Father (voice)), Ben Stiller (Bernard (voice)), Jessica Schulte (Megamind's Mother (voice)), Tom McGrath (Lord Scott / Prison Guard (voice)), J.K. Simmons (Warden (voice)), Emily Nordwind (Lady Scott (voice)), Quinn Dempsey Stiller (Schoolchild (voice)), Ella Stiller (Schoolchild (voice)), Brian Hopkins (Prisoner (voice)), Christopher Knights (Prison Guard (voice)), Mike Mitchell (Father in Crowd (voice)), Jack Blessing (Newscaster (voice)), Jasper Johannes Andrews (Crying Baby (voice)), Stephen Kearin (Mayor (voice)).

Ako sledovať Megamozog online?

Film Megamozog môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Google Play Movies a Rakuten Viki. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Megamozog v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu