Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Apple TV.

Pokračovat na Apple TV
Reklama Zdroj: Youtube.com
66%

Madagaskar 3
online ke zhlédnutí

  • Animovaný, Rodinný, Komédia, Dobrodružný
  • 2012
Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Madagaskar 3 online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Madagaskar 3 online alebo kde nájsť Madagaskar 3 na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Powered by JustWatch

Bohužiaľ nevieme o ponuke na sledovanie zadarmo, môžete ale využiť predplatné niektoré služby.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Madagaskar 3

📅 Rok natočenia: 2012
🎭 Žáner: Animovaný, Rodinný, Komédia, Dobrodružný
🎬 Dĺžka: 93 minút
⭐ Hodnotenie: 66% (5 927 hodnotenie)

Rafinovaným tučniakom sa s pomocou hrubej sily šimpanzov podarilo opraviť lietadlo, v ktorom naši hrdinovia havarovali v priebehu letu z Madagaskaru do Afriky, a vyrazili si užívať do kasína v Monte Carlo. Leva Alexa, hrošicu Gloriu, zebru Martyho a žirafiaka Melmana ale na palubu nezobrali, čo štvoricu donúti doplávať za nimi po svojich cez Stredozemné more. Tučniakov nevyhnutne potrebujú, pretože bez nich nemajú šancu vrátiť sa domov. Zjavenie divokých, aj keď priateľských šeliem v epicentre európskej zábavy pochopiteľne vyvolá rozruch, ktorý dostane za úlohu skrotiť kapitánka Chantal DuBois. Je to elitná agentka organizácie na odchyt zvierat, pre ktorú je jej práca aj poslaním. V Afrike sa schovali celkom ľahko, uprostred civilizácie im poskytne jediné maskovanie kočovný cirkus, ktorý sa po európskom turné chystá aj do New Yorku.

Madagaskar 3 obsazení - Herci a tvůrci

Ben Stiller

Ben Stiller

Alex (voice)
Chris Rock

Chris Rock

Marty (voice)
David Schwimmer

David Schwimmer

Melman (voice)
Jada Pinkett Smith

Jada Pinkett Smith

Gloria (voice)
Frances McDormand

Frances McDormand

Captain Chantel DuBois (voice)
Sacha Baron Cohen

Sacha Baron Cohen

King Julien XIII (voice)
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

V ktorom roku bol film Madagaskar 3 natočený?

Film Madagaskar 3 bol natočený v roku 2012.

Aká je dĺžka filmu Madagaskar 3?

Film Madagaskar 3 trvá 93 minút.

Kto hrá vo filme Madagaskar 3?

Vo filme Madagaskar 3 hrajú Ben Stiller (Alex (voice)), Chris Rock (Marty (voice)), David Schwimmer (Melman (voice)), Jada Pinkett Smith (Gloria (voice)), Frances McDormand (Captain Chantel DuBois (voice)), Sacha Baron Cohen (King Julien XIII (voice)), Andy Richter (Mort (voice)), Cedric the Entertainer (Maurice (voice)), Jessica Chastain (Gia (voice)), Bryan Cranston (Vitaly (voice)), Martin Short (Stefano (voice)), Paz Vega (Carmen (voice)), Frank Welker (Sonya (voice)), Tom McGrath (Skipper / First Policeman (voice)), Chris Miller (Kowalski (voice)), Christopher Knights (Private (voice)), Conrad Vernon (Mason / Second Policeman (voice)), Vinnie Jones (Freddie the Dog (voice)), Steve Jones (Jonesy the Dog (voice)), Nick Fletcher (Frankie the Dog (voice)), Danny Jacobs (Croupier / Circus Master (voice)), Dan O'Connor (Casino Security / Mayor of New York City (voice)), Eric Darnell (Comandante / Zoo Official / Zoo Announcer (voice)), Stephen Kearin (Fourth Policeman (voice)), Emily Nordwind (Zoo Official (voice)), Asucena Jimenez (Kid in Crowd (voice)).

Ako sledovať Madagaskar 3 online?

Film Madagaskar 3 môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Apple TV, Google Play Movies a Rakuten Viki. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Madagaskar 3 v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu