Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Apple TV.

Pokračovat na Apple TV
Reklama Zdroj: Youtube.com
64%

Macík
online ke zhlédnutí

  • Komédia, Fantasy
  • 2012
Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Macík online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Macík online alebo kde nájsť Macík na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Powered by JustWatch

Bohužiaľ nevieme o ponuke na sledovanie zadarmo, môžete ale využiť predplatné niektoré služby.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Macík

📅 Rok natočenia: 2012
🎭 Žáner: Komédia, Fantasy
🎬 Dĺžka: 107 minút
⭐ Hodnotenie: 64% (11 988 hodnotenie)

John bol ako malý veľmi osamotený, aj preto povedal to bláznivé želanie, aby jeho plyšový vianočný darček začal rozprávať. Stal sa zázrak a hovoriaci macík sa stal mediálnou hviezdou a miláčikom davov. Ako roky išli, chlpatému Tedovi zostal iba jeden jediný fanúšik – John. Obaja si náramne rozumejú v pohľade na život (maximálna pohodička ) , na dievčatá (divošky majú prednosť), na prácu (iba keď je to nutné) a John sa aj vďaka tomu spokojne prizerá, ako okolie na jeho spolužitie s macíkom pozerá so stále väčšími rozpakmi. Vyžrať mu to dáva predovšetkým jeho dievča Lori, ktorá je až veľmi tolerantná, ale aj u nej platí porekadlo o chodení s krčahom po vodu. A tak keď ucho odpadne, dostáva John nekompromisné ultimátum. Alebo Lori, alebo plyšiak. John sa tak dostáva na životnú križovatku, z ktorej vedie iba jedna cesta. Aspoň to tak vyzerá.

Macík obsazení - Herci a tvůrci

Mark Wahlberg

Mark Wahlberg

John Bennett
Mila Kunis

Mila Kunis

Lori Collins
Seth MacFarlane

Seth MacFarlane

Ted (voice)
Joel McHale

Joel McHale

Rex
Giovanni Ribisi

Giovanni Ribisi

Donny
Patrick Warburton

Patrick Warburton

Guy
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

V ktorom roku bol film Macík natočený?

Film Macík bol natočený v roku 2012.

Aká je dĺžka filmu Macík?

Film Macík trvá 107 minút.

Kto hrá vo filme Macík?

Vo filme Macík hrajú Mark Wahlberg (John Bennett), Mila Kunis (Lori Collins), Seth MacFarlane (Ted (voice)), Joel McHale (Rex), Giovanni Ribisi (Donny), Patrick Warburton (Guy), Matt Walsh (Thomas), Jessica Barth (Tami-Lynn), Aedin Mincks (Robert), Bill Smitrovich (Frank), Patrick Stewart (Narrator (voice)), Norah Jones (Norah Jones), Sam J. Jones (Sam Jones), Tom Skerritt (Tom Skerritt), Bretton Manley (Young John), Ralph Garman (John's Dad), Alex Borsteinová (John's Mom), John Viener (Alix), Laura Vandervoort (Tanya), Robert Wu (Asian Man "Ming"), Ginger Gonzaga (Gina), Jessica Stroup (Tracy), Melissa Ordway (Michelle), Max Harris (Greenbaum Kid), Zane Cowans (Kid #1 / Young Ted's Voice), T.J. Hourigan (Kid #2), Owen Clarke (Kid #3), Kristina Ellery (Heavenly), Katelyn Lorren (Cherene), Chanty Sok (Angelique), Sarah Fischer (Sauvignon Blanc), Cassie Djerf (Waitress), Joe Siriani (Guy at Table #1), Pat Shea (Guy at Table #2), Josh Duvendeck (Guy #1), Chris Cox (Guy #2), Henry Penzi (Partygoer (Ted's Buddy)), Tania Cabrera (Girl at Party), Colton Shires (Teenage John), Viera Andrea Moya (Plymouth PR Worker), Heajee Kim (Club Girl), Lydia Hannibal (Ellen), Shawn Thornton (Crazy Guy), Eric Weinstein (Stagehand), Danny Smith (Waiter), Mike Nikitas (Newscaster), Robin Hamilton (Female Newscaster), Mike Henry (Southern Newscaster), Johnny Lee Davenport (Husband), Chris Everett (Wife), Tara Strong (Bellybutton (voice) (uncredited)), Ted Danson (Ted Danson (uncredited)), Ryan Reynolds (Jared (uncredited)), Olivia Jordan (Party Guest (uncredited)), Alexandra Creteau (Club Patron (uncredited)), Emmalyn Anderson (Concert Attendee (uncredited)), John Franchi (Tourist / Pedestrian (uncredited)), Ronald Boone (Liberty Mechanic (uncredited)).

Ako sledovať Macík online?

Film Macík môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Apple TV, Amazon Prime Video a Rakuten Viki. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Macík v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu