Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Voyo.

Stovky filmov a seriálov, Pořady o 7 dní skôr než v TV, Aplikácie na mobil, tablet, TV

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Pokračovat na Voyo
Zdroj: Youtube.com
52%

LOVEnie
online ke zhlédnutí

  • Romantický, Komédia
  • 2019
Voyo Sledovať online

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film LOVEnie online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať LOVEnie online alebo kde nájsť LOVEnie na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Voyo

Voyo

  • Stovky filmov a seriálov
  • Pořady o 7 dní skôr než v TV
  • Aplikácie na mobil, tablet, TV
Sledovať online

7 dní zadarmo, predplatné za 5,99 €

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Powered by JustWatch

Dostupnosť v ponuke zadarmo je potrebné overiť priamo na stránkach poskytovateľa.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

LOVEnie

📅 Rok natočenia: 2019
🎭 Žáner: Romantický, Komédia
🎬 Dĺžka: 100 minút
⭐ Hodnotenie: 52% (5 hodnotenie)

Ktoré dievča by nemalo rado svadby! Môže si vziať krásne šaty, nechá si navrhnúť svadobnú tortu a vezme si muža svojho srdca. Eliške sa tá posledná časť veľmi nevydarila. Jej ženích totiž v rozhodujúcej chvíli povedal…“Nie“. A utiekol od oltára s prosbou, či by sa mohla do konca týždňa vysťahovať. To dokáže dievčaťu pokaziť svadbu. Eliška má ale skvelú kamarátku Paťu, ktorá je akčná a s ničím si „nerobí hlavu“, a tiež chápavú mamu, skvelú ženu činu. Hneď majú riešenie a presvedčia Elišku, aby sa na chvíľu nasťahovala k nevlastnému bratovi Richardovi. Richard je vášnivý včelár, pri jednom stole obeduje s myšou a žiadnu rozmaznanú babu do svojho bytu nechce. Lenže nemá na výber a Eliška sa už necíti ako mladé dievča. Naopak, má pocit, že jej uteká vlak. Má skoro tridsaťpäť, je „single“ a musí bývať u úplného magora. Podľa kamarátky Pati tu pomôže len nová známosť a sex. A svet je plný slobodných chlapov! Je čas založiť profil na zoznamke, a vrhnúť sa do randenia naslepo.

LOVEnie obsazení - Herci a tvůrci

Ester Geislerová

Ester Geislerová

Eliška
Jakub Prachař

Jakub Prachař

Martin Písařík

Martin Písařík

Eva Kramerová

Eva Kramerová

Veronika Žilková

Veronika Žilková

Ondřej Malý

Ondřej Malý

Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Je naozaj registrácia na Voyo zadarmo?

Áno, registrácia na Voyo je nezáväzná a úplne zadarmo. Využiť môžete totiž promo ponuky, ktorú Voyo ponúka. Pre novo registrované účty máte 7 dní na skúšku zadarmo. Registrácia je úplne jednoduchá a môžete ju kedykoľvek zrušiť. Sledovanie pořadu LOVEnie tak máte úplne zadarmo!

Ako zaregistrovať Voyo zadarmo?

Registrácia na Voyo je úplne jednoduchá, stačí vyplniť váš e-mail a heslo. Ďalej bude potreba zadať aj údaje k vašej platobnej karte pre prípad, že budete chcieť pokračovať vo využívaní služby nad rámec 7 denného skúšobného obdobia. Z vášho účtu bude kvôli overeniu stiahnutá 1 Kč, ktorá vám však bude po skončení skúšobného obdobia vrátená.

Pokial si nie ste istí, pozrite sa na náš návod, ako vytvoriť účet na Voyo zadarmo.

V ktorom roku bol film LOVEnie natočený?

Film LOVEnie bol natočený v roku 2019.

Aká je dĺžka filmu LOVEnie?

Film LOVEnie trvá 100 minút.

Kto hrá vo filme LOVEnie?

Vo filme LOVEnie hrajú Ester Geislerová (Eliška), Jakub Prachař (), Martin Písařík (), Eva Kramerová (), Veronika Žilková (), Ondřej Malý (), Jaroslav Plesl (), Jana Švandová (), Romana Goščíková (), Přemysl Pálek (), Roman Tomeš (), Milan Enčev (), Martin Palán (), Ivo Fišer (), Michaela Zemánková (), Ladislav Špiner (), David Navrátil (), Monika Štamberg (), Patrik Štamberg (), Martina Sikorová (), Ondřej Černý (), Marek Mandík (), Šimon Pliska (), Jakub Eliášek (), Sandra Bartešová (), Petr Havlík (), Karel Krupička (), Marek Polanecký (), Jan Musil (), Tomáš Lněnička (), Daniel Křížka (), Radek Vančura (), Vendelín Vávra (), Petr Borovec (), Milena Dobrovolná (), Jiří Kovárník (), Matěj Vaniš (), Viktor Slavíček (), Jana Beskydová (), Emma Beskydová (), Eliška Beskydová (), Ema Moravcová (), Elen Adamírová (), Jana Adamírová (), Amálka Žemličková ().

Ako sledovať LOVEnie online?

Film LOVEnie môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Voyo, Apple TV, Google Play Movies a Otta. Prosím, overte si dostupnosť pořadu LOVEnie v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu