Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Voyo.

Stovky filmov a seriálov, Pořady o 7 dní skôr než v TV, Aplikácie na mobil, tablet, TV

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Pokračovat na Voyo
Reklama Zdroj: Youtube.com
61%

Ktorý je ten pravý?
online ke zhlédnutí

  • Komédia, Dráma, Romantický
  • 2017
Voyo Sledovať online

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Ktorý je ten pravý? online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Ktorý je ten pravý? online alebo kde nájsť Ktorý je ten pravý? na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Voyo

Voyo

  • Stovky filmov a seriálov
  • Pořady o 7 dní skôr než v TV
  • Aplikácie na mobil, tablet, TV
Sledovať online

7 dní zadarmo, predplatné za 5,99 €

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Powered by JustWatch

Dostupnosť v ponuke zadarmo je potrebné overiť priamo na stránkach poskytovateľa.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Ktorý je ten pravý?

📅 Rok natočenia: 2017
🎭 Žáner: Komédia, Dráma, Romantický
🎬 Dĺžka: 97 minút
⭐ Hodnotenie: 61% (1 156 hodnotenie)

Alice má štyridsať, dve malé deti, rozišla sa s manželom a vracia sa späť do mesta, kde sa narodila a vyrástla. Doma si chce utriediť myšlienky a začať odznova. Veď, ako sa hovorí, život začína až po štyridsiatke! Nemôže existovať lepší štart ako narodeninová party s kamarátkami! "Na svoje narodeniny to vždy preženiem, odtrhnem sa z reťaze... a potom späť do normálu," teší sa Alice. S návratom do bežného života to ale nebude také jednoduché, pretože jej život naberie nečakaný smer. Na oslave stretáva troch mladých mužov, s jedným z nich strávi noc a následne všetkým ponúkne, že u nej môžu chvíľu zostať a bývať v spoločnej domácnosti. Zrazu má v dome rušno, väčšiu „rodinu“ a tiež nebezpečne sa rozvíjajúci romantický vzťah, snáď dokonca novú lásku. Vyzerá to tak, že sa „blýska na lepšie časy a budúcnosť“, keď sa zrazu vo dverách objaví bývalý manžel s kufrom v ruke a chce sa vrátiť späť.

Ktorý je ten pravý? obsazení - Herci a tvůrci

Reese Witherspoon

Reese Witherspoon

Alice Kinney
Pico Alexander

Pico Alexander

Harry Dorsey
Michael Sheen

Michael Sheen

Austen Bloom
Candice Bergen

Candice Bergen

Lillian Stewart
Nat Wolff

Nat Wolff

Teddy Dorsey
Jon Rudnitsky

Jon Rudnitsky

George Appleton
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Je naozaj registrácia na Voyo zadarmo?

Áno, registrácia na Voyo je nezáväzná a úplne zadarmo. Využiť môžete totiž promo ponuky, ktorú Voyo ponúka. Pre novo registrované účty máte 7 dní na skúšku zadarmo. Registrácia je úplne jednoduchá a môžete ju kedykoľvek zrušiť. Sledovanie pořadu Ktorý je ten pravý? tak máte úplne zadarmo!

Ako zaregistrovať Voyo zadarmo?

Registrácia na Voyo je úplne jednoduchá, stačí vyplniť váš e-mail a heslo. Ďalej bude potreba zadať aj údaje k vašej platobnej karte pre prípad, že budete chcieť pokračovať vo využívaní služby nad rámec 7 denného skúšobného obdobia. Z vášho účtu bude kvôli overeniu stiahnutá 1 Kč, ktorá vám však bude po skončení skúšobného obdobia vrátená.

Pokial si nie ste istí, pozrite sa na náš návod, ako vytvoriť účet na Voyo zadarmo.

V ktorom roku bol film Ktorý je ten pravý? natočený?

Film Ktorý je ten pravý? bol natočený v roku 2017.

Aká je dĺžka filmu Ktorý je ten pravý??

Film Ktorý je ten pravý? trvá 97 minút.

Kto hrá vo filme Ktorý je ten pravý??

Vo filme Ktorý je ten pravý? hrajú Reese Witherspoon (Alice Kinney), Pico Alexander (Harry Dorsey), Michael Sheen (Austen Bloom), Candice Bergen (Lillian Stewart), Nat Wolff (Teddy Dorsey), Jon Rudnitsky (George Appleton), Lake Bell (Zoey Bell), Lola Flanery (Isabel Bloom), Eden Grace Redfield (Rosie Bloom), Reid Scott (Justin Miller), Dolly Wells (Tracy), P.J. Byrne (Paul), Josh Stamberg (Warren), Jen Kirkman (Kori), Hank Chen (Jason Greene), Alex Alcheh (Jason A.), Jeremiah Caleb (Rajeesh), Gwyneth Glover (Gwyneth Bell), Kovar McClure (Rob Bell), Samantha Ressler (Maya), Michael Cyril Creighton (Brad), Paige Cato (Miss Avery), David Netto (John Kinney), Gaylinn Dean (Young Alice Kinney), Christine Woods (Yoga Mom), Sophia Bui (1970 Actress), Hope Watson (1970 Actress), Alex Noiret (1970 Actress), Kim Senser (1970 Actress), Paige Spara (Bartender), Taylor Carr (Dance Club Bartender), Robb Derringer (Dinner Guest), Shi Ne Nielson (Zoey's Decorator), Nick L. Williams (Waiter), Doug Locke (Mad Youth Actor), Ben Sinclair (Nate), Karen Baxter (Parent (uncredited)).

Ako sledovať Ktorý je ten pravý? online?

Film Ktorý je ten pravý? môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Voyo, Apple TV, Google Play Movies a FilmBox+. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Ktorý je ten pravý? v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu