Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Netflix.

Pokračovat na Netflix
Reklama Zdroj: Youtube.com
80%

Kill Bill
online ke zhlédnutí

  • Akčný, Kriminálny
  • 2003
Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Kill Bill online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Kill Bill online alebo kde nájsť Kill Bill na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Powered by JustWatch

Bohužiaľ nevieme o ponuke na sledovanie zadarmo, môžete ale využiť predplatné niektoré služby.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Kill Bill

📅 Rok natočenia: 2003
🎭 Žáner: Akčný, Kriminálny
🎬 Dĺžka: 110 minút
⭐ Hodnotenie: 80% (16 866 hodnotenie)

V malom, opustenom kostolíku je päticou zabijakov zmasakrovaná prebiehajúcej svadba. Zabijak Bill strelia do hlavy a ťažko zraní tehotnú nevestu, ktorá mu ešte v poslednej sekunde stačí povedať, že čaká jeho dieťa. Žena, prezývaná Nevesta, však prežije a skončí v kóme v nemocnici. O štyri roky neskôr sa nečakane preberie a s hrôzou zistí, že prišla o dieťa a nemôže hýbať nohami. Napriek tomu sa jej podarí zabiť chlapa, ktorý ju chcel zneužiť. Dostane sa do podzemných garáží, kde silou vôle a trpezlivosťou rozcvičí ochabnuté a stuhnuté svalstvo. Plánuje pritom pomstu štyrom kolegom zabijakom a hlavne šéfovi a bývalému milencovi Billovi. Na ostrove Okinawa nájde legendárneho výrobcu mečov Hattoriho Hanzu a presvedčí ho, aby pre ňu jeden vyrobil. Muž súhlasí len preto, že jeho zákazníčka chce zabiť Billa. A potom už sa Nevesta vydáva na cestu krvavej a neľútostnej pomsty ...

Kill Bill obsazení - Herci a tvůrci

Uma Thurman

Uma Thurman

The Bride
Lucy Liuová

Lucy Liuová

O-Ren Ishii
Vivica A. Fox

Vivica A. Fox

Vernita Green
Daryl Hannah

Daryl Hannah

Elle Driver
David Carradine

David Carradine

Bill
Michael Madsen

Michael Madsen

Budd
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

V ktorom roku bol film Kill Bill natočený?

Film Kill Bill bol natočený v roku 2003.

Aká je dĺžka filmu Kill Bill?

Film Kill Bill trvá 110 minút.

Kto hrá vo filme Kill Bill?

Vo filme Kill Bill hrajú Uma Thurman (The Bride), Lucy Liuová (O-Ren Ishii), Vivica A. Fox (Vernita Green), Daryl Hannah (Elle Driver), David Carradine (Bill), Michael Madsen (Budd), Julie Dreyfus (Sofie Fatale), Chiaki Kuriyama (Gogo Yubari), Sonny Chiba (Hattori Hanzo), Gordon Liu Chia-hui (Johnny Mo), Michael Parks (Earl McGraw), Michael Bowen (Buck), Jun Kunimura (Boss Tanaka), Kenji Ohba (Bald Guy (Sushi Shop)), 風祭 ゆき (Proprietor), James Parks (Edgar McGraw), Sakichi Sato (Charlie Brown), Jonathan Loughran (Trucker), Yoshiyuki Morishita (Tokyo Business Man), Tetsuro Shimaguchi (Crazy 88 #1 (Miki)), Kazuki Kitamura (Crazy 88 #2), Yoji Tanaka (Crazy 88 #3), Issey Takahashi (Crazy 88 #4), Sō Yamanaka (Crazy 88 #5), Juri Manase (Crazy 88 #6 (Girl)), Akaji Maro (Boss Ozawah), Goro Daimon (Boss Honda), Shun Sugata (Boss Benta), Zhang Jinzhan (Boss Orgami), Hu Xiaohui (Young 88 (Spanked Boy)), Ambrosia Kelley (Nikki Bell), Sachiko Fujii (The 5, 6, 7, 8's), Yoshiko Yamaguchi (The 5, 6, 7, 8's), Ronnie Yoshiko Fujiyama (The 5, 6, 7, 8's), Shu Lan Tuan (Okinawa Airline Ticket Agent), Ai Maeda (O-Ren (anime sequence) (voice)), 楠見尚己 (Boss Matsumoto (anime sequence) (voice)), 緑川光 (Pretty Riki (anime sequence) (voice)).

Ako sledovať Kill Bill online?

Film Kill Bill môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Netflix, Google Play Movies a FilmBox+. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Kill Bill v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu