Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Apple TV.

Pokračovat na Apple TV
Reklama Zdroj: Youtube.com
72%

Ja, zloduch
online ke zhlédnutí

  • Rodinný, Animovaný, Komédia
  • 2010
Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Ja, zloduch online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Ja, zloduch online alebo kde nájsť Ja, zloduch na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Powered by JustWatch

Bohužiaľ nevieme o ponuke na sledovanie zadarmo, môžete ale využiť predplatné niektoré služby.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Ja, zloduch

📅 Rok natočenia: 2010
🎭 Žáner: Rodinný, Animovaný, Komédia
🎬 Dĺžka: 95 minút
⭐ Hodnotenie: 72% (14 593 hodnotenie)

Udržať sa na špici svetového zločinu je poriadna fuška. A pretože si na post verejného nepriateľa číslo jedna brúsi zuby Gruov najväčší oponent Vektor, rozhodne sa tento zloduch pre doposiaľ nevídaný zločin. Ukradne mesiac! Áno, ten čo svieti na oblohe. Lenže zásadnú rolu v jeho plánoch hral zmenšovač, ktorý mu ukradol práve Vektor. Gru musí prísť na to, ako vniknúť do jeho prísne stráženého sídla a svoj vynález si vziať späť. Po mnohých márnych pokusoch to už skoro vzdá, keď pri jeho dverách zazvoní súrodenecké trio Margo, Edith a Agnes, ktoré zbierajú peniaze pre sirotinec, v ktorom žijú. V tej chvíli sa v Gruovej hlave zrodí ďalší z jeho mnohých diabolských plánov. Všetky tri dievčatká adoptuje a pošle ich zaklopať na dvere Vektorovho sídla. A zatiaľ on a jeho Mimoňovia... Lenže plány sa s realitou často rozchádzajú, zvlášť keď „pán zla“ pod vplyvom dievčatiek zistí, že nie je až taký darebák, ako sa tvári.

Ja, zloduch obsazení - Herci a tvůrci

Steve Carell

Steve Carell

Gru (voice)
Miranda Cosgrove

Miranda Cosgrove

Margo (voice)
Dana Gaier

Dana Gaier

Edith (voice)
Elsie Fisher

Elsie Fisher

Agnes (voice)
Jason Segel

Jason Segel

Vector (voice)
Russell Brand

Russell Brand

Dr. Nefario (voice)
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

V ktorom roku bol film Ja, zloduch natočený?

Film Ja, zloduch bol natočený v roku 2010.

Aká je dĺžka filmu Ja, zloduch?

Film Ja, zloduch trvá 95 minút.

Kto hrá vo filme Ja, zloduch?

Vo filme Ja, zloduch hrajú Steve Carell (Gru (voice)), Miranda Cosgrove (Margo (voice)), Dana Gaier (Edith (voice)), Elsie Fisher (Agnes (voice)), Jason Segel (Vector (voice)), Russell Brand (Dr. Nefario (voice)), Julie Andrews (Gru's Mother (voice)), Will Arnett (Mr. Perkins (voice)), Kristen Wiig (Miss Hattie (voice)), Pierre Coffin (Tim / Bob / Mark / Phil / Stuart (voice)), Chris Renaud (Dave (voice)), Jemaine Clement (Jerry (voice)), Jack McBrayer (Carnival Barker / Tourist Dad (voice)), Danny McBride (Fred McDade (voice)), Mindy Kaling (Tourist Mom (voice)), Rob Huebel (Anchorman (voice)), Ken Daurio (Egyptian Guard (voice)), Ken Jeong (Talk Show Host (voice)), Charles Bright (Additional Voices (voice)), Katie Leigh (Additional Voices (voice)), Ranjani Brow (Additional Voices (voice)), Scott Menville (Additional Voices (voice)), Holly Dorff (Additional Voices (voice)), Edie Mirman (Additional Voices (voice)), Jackie Gonneau (Additional Voices (voice)), Al Rodrigo (Additional Voices (voice)), Wendy Hoffmann (Additional Voices (voice)), Jakob Roston (Additional Voices (voice)), James Kyson (Additional Voices (voice)), John Hans Tester (Additional Voices (voice)), Tony Lee (Additional Voices (voice)), Debi Mae West (Additional Voices (voice)).

Ako sledovať Ja, zloduch online?

Film Ja, zloduch môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Apple TV, Google Play Movies a Rakuten Viki. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Ja, zloduch v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu