Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Voyo.

Stovky filmov a seriálov, Pořady o 7 dní skôr než v TV, Aplikácie na mobil, tablet, TV

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Pokračovat na Voyo
Zdroj: Youtube.com
69%

Hunter Killer: Neviditeľný zabijak
online ke zhlédnutí

  • Akčný, Thriller
  • 2018
Voyo Sledovať online

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Hunter Killer: Neviditeľný zabijak online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Hunter Killer: Neviditeľný zabijak online alebo kde nájsť Hunter Killer: Neviditeľný zabijak na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Voyo

Voyo

  • Stovky filmov a seriálov
  • Pořady o 7 dní skôr než v TV
  • Aplikácie na mobil, tablet, TV
Sledovať online

7 dní zadarmo, predplatné za 5,99 €

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Powered by JustWatch

Dostupnosť v ponuke zadarmo je potrebné overiť priamo na stránkach poskytovateľa.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Hunter Killer: Neviditeľný zabijak

📅 Rok natočenia: 2018
🎭 Žáner: Akčný, Thriller
🎬 Dĺžka: 121 minút
⭐ Hodnotenie: 69% (2 071 hodnotenie)

Severný ľadový oceán je miestom, kde sa studená vojna medzi západom a Ruskom nikdy neskončila. Najmodernejšie nukleárne ponorky na oboch stranách majú nepriateľa odstrašiť od útoku, ktoré by mal za následok rovnako strašnú odvetu. Ruská ponorka pod hladinou pošle bez varovania svojho soka na dno. Nad hladinou potom zmizne ruský prezident a velenia nad armádou aj nukleárnym arzenálom sa ujíma nebezpečný admirál s túžbou svoju mocnú armádu konečne použiť. Vojna už nie je len hrozba, vojna sa pomaly začína. Kým na súši uprostred nepriateľského územia má americké komando za úlohu nájsť a zachrániť ruského prezidenta, pod vodou je povolaná do akcie špeciálna útočná ponorka na čele s kapitánom Joeom Glassom. Ten musí využiť svoje dlhoročné skúsenosti z podmorských hier na mačku a myš a dostať sa až do tyla nepriateľských vôd. A v prípade nutnosti zaútočiť. Pri svojej misii v hlbinách nájde nečakaných protivníkov aj spojencov

Hunter Killer: Neviditeľný zabijak obsazení - Herci a tvůrci

Gerard Butler

Gerard Butler

Captain Joe Glass
Gary Oldman

Gary Oldman

CJCS Charles Donnegan
Toby Stephens

Toby Stephens

Bill Beaman
Common

Common

RA John Fisk
Linda Cardellini

Linda Cardellini

Jane Norquist
David Gyasi

David Gyasi

Cob Wallach
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Je naozaj registrácia na Voyo zadarmo?

Áno, registrácia na Voyo je nezáväzná a úplne zadarmo. Využiť môžete totiž promo ponuky, ktorú Voyo ponúka. Pre novo registrované účty máte 7 dní na skúšku zadarmo. Registrácia je úplne jednoduchá a môžete ju kedykoľvek zrušiť. Sledovanie pořadu Hunter Killer: Neviditeľný zabijak tak máte úplne zadarmo!

Ako zaregistrovať Voyo zadarmo?

Registrácia na Voyo je úplne jednoduchá, stačí vyplniť váš e-mail a heslo. Ďalej bude potreba zadať aj údaje k vašej platobnej karte pre prípad, že budete chcieť pokračovať vo využívaní služby nad rámec 7 denného skúšobného obdobia. Z vášho účtu bude kvôli overeniu stiahnutá 1 Kč, ktorá vám však bude po skončení skúšobného obdobia vrátená.

Pokial si nie ste istí, pozrite sa na náš návod, ako vytvoriť účet na Voyo zadarmo.

V ktorom roku bol film Hunter Killer: Neviditeľný zabijak natočený?

Film Hunter Killer: Neviditeľný zabijak bol natočený v roku 2018.

Aká je dĺžka filmu Hunter Killer: Neviditeľný zabijak?

Film Hunter Killer: Neviditeľný zabijak trvá 121 minút.

Kto hrá vo filme Hunter Killer: Neviditeľný zabijak?

Vo filme Hunter Killer: Neviditeľný zabijak hrajú Gerard Butler (Captain Joe Glass), Gary Oldman (CJCS Charles Donnegan), Toby Stephens (Bill Beaman), Common (RA John Fisk), Linda Cardellini (Jane Norquist), David Gyasi (Cob Wallach), Gabriel Chavarria (Jimenez), Ryan McPartlin (Matt Johnstone), Carter MacIntyre (XO Brian Edwards), Zane Holtz (Paul Martinelli), Taylor John Smith (Belford), Michael Trucco (Devin Hall), Михаил Горевой (Admiral Dmitri Durov), Александр Дьяченко (President Zakarin), Игорь Жижикин (Tretiak), Юрий Колокольников (Oleg), Ilia Volok (Captain Vlade Sutrev), Caroline Goodall (President Dover), Corey Johnson (Captain), Adam James (Captain Forbes), Will Attenborough (Kaplan), Michael Nyqvist (Captain Andropov), Sarah Middleton (Liddy), Christopher Goh (Park), Shane Taylor (TMC Turner), Henry Goodman (Senator from Illinois), Colin Stinton (Senator from Iowa), Kieron Bimpson (Nichols), Nathan Cooper (Mess Crew (uncredited)), Dempsey Bovell (Sonar), Jacob Scipio (Sonar), Ethan Baird (Sonar), Kola Bokinni (McCaw), Michael Jibson (Reed), Brian Kinney (Officer on the Deck), Cosmo Jarvis (Fathometer Operator), Hristo Mitzkov (Volkov Sonarman), Stefan Ivanov (Volkov Captain), David Yelland (SECDEF), Stuart Milligan (Secretary of State), Aleksandar Belovski (Russian Navy (uncredited)), Theo Barklem-Biggs (Seaman Mackinnon (uncredited)), Mikey Collins (Brickowski).

Ako sledovať Hunter Killer: Neviditeľný zabijak online?

Film Hunter Killer: Neviditeľný zabijak môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Voyo, Apple TV a Google Play Movies. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Hunter Killer: Neviditeľný zabijak v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu