Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Voyo.

Stovky filmov a seriálov, Pořady o 7 dní skôr než v TV, Aplikácie na mobil, tablet, TV

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Pokračovat na Voyo
Zdroj: Youtube.com
72%

Hry o život
online zadarmo na pozeranie

  • Science Fiction, Dobrodružný, Fantasy
  • 2012
Voyo Sledovať online

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Hry o život online zadarmo

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Hry o život online alebo kde nájsť Hry o život na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Pořad Hry o život môžete sledovať online zadarmo na Voyo.cz vďaka využitiu akcie Voyo na 7 dní zadarmo. Získate tak všetky epizódy Hry o život online, celé diely, pohodlne a legálne.

Sledovať online zadarmo

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Voyo

Voyo

  • Stovky filmov a seriálov
  • Pořady o 7 dní skôr než v TV
  • Aplikácie na mobil, tablet, TV
Sledovať online

7 dní zadarmo, predplatné za 5,99 €

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Powered by JustWatch

Dostupnosť v ponuke zadarmo je potrebné overiť priamo na stránkach poskytovateľa.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Hry o život

📅 Rok natočenia: 2012
🎭 Žáner: Science Fiction, Dobrodružný, Fantasy
🎬 Dĺžka: 142 minút
⭐ Hodnotenie: 72% (21 462 hodnotenie)

V temnej, hoci nie príliš vzdialenej budúcnosti, sa na troskách Severnej Ameriky rozkladá krajina Panem s hlavným mestom Kapitolom a dvanástimi obvodmi. Každý rok sa tu konajú HRY O ŽIVOT, ktorých sa zúčastňujú mladí ľudia vylosovaní v lotérii – 1 chlapec a 1 dievča z každého obvodu. Táto televízna reality show, vysielaná po celej krajine, predstavuje zvrátenú zábavu pre obyvateľov a najmä slúži ako demonštrácia krutej nadvlády Kapitolu nad obvodmi. 24 účastníkov je nútených likvidovať súperov v snahe zachrániť si vlastný život a všetci občania sú povinní to sledovať. Šestnásťročná Katniss chce zachrániť svoju malú sestru, ktorá bola vylosovaná a ponúkne svoju účasť dobrovoľne. Môže uspieť v súboji so silnejšími protivníkmi, ktorých na toto trénovali celý život? Bude schopná zlikvidovať chlapca z jej obvodu, ktorý jej v minulosti pomohol?

Hry o život obsazení - Herci a tvůrci

Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence

Katniss Everdeen
Josh Hutcherson

Josh Hutcherson

Peeta Mellark
Liam Hemsworth

Liam Hemsworth

Gale Hawthorne
Woody Harrelson

Woody Harrelson

Haymitch Abernathy
Elizabeth Banks

Elizabeth Banks

Effie Trinket
Lenny Kravitz

Lenny Kravitz

Cinna
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Je naozaj registrácia na Voyo zadarmo?

Áno, registrácia na Voyo je nezáväzná a úplne zadarmo. Využiť môžete totiž promo ponuky, ktorú Voyo ponúka. Pre novo registrované účty máte 7 dní na skúšku zadarmo. Registrácia je úplne jednoduchá a môžete ju kedykoľvek zrušiť. Sledovanie pořadu Hry o život tak máte úplne zadarmo!

Ako zaregistrovať Voyo zadarmo?

Registrácia na Voyo je úplne jednoduchá, stačí vyplniť váš e-mail a heslo. Ďalej bude potreba zadať aj údaje k vašej platobnej karte pre prípad, že budete chcieť pokračovať vo využívaní služby nad rámec 7 denného skúšobného obdobia. Z vášho účtu bude kvôli overeniu stiahnutá 1 Kč, ktorá vám však bude po skončení skúšobného obdobia vrátená.

Pokial si nie ste istí, pozrite sa na náš návod, ako vytvoriť účet na Voyo zadarmo.

V ktorom roku bol film Hry o život natočený?

Film Hry o život bol natočený v roku 2012.

Aká je dĺžka filmu Hry o život?

Film Hry o život trvá 142 minút.

Kto hrá vo filme Hry o život?

Vo filme Hry o život hrajú Jennifer Lawrence (Katniss Everdeen), Josh Hutcherson (Peeta Mellark), Liam Hemsworth (Gale Hawthorne), Woody Harrelson (Haymitch Abernathy), Elizabeth Banks (Effie Trinket), Lenny Kravitz (Cinna), Stanley Tucci (Caesar Flickerman), Donald Sutherland (President Coriolanus Snow), Wes Bentley (Seneca Crane), Toby Jones (Claudius Templesmith), Alexander Ludwig (Cato), Isabelle Fuhrman (Clove), Amandla Stenberg (Rue), Willow Shields (Primrose Everdeen), Sandra Ellis Lafferty (Hob Vendor), Paula Malcomson (Katniss' Mother), Rhoda Griffis (Registration Woman), Sandino Moya-Smith (Propaganda Film Tribute), Raiko Bowman (Peeta's Mother), Dwayne Boyd (Peacekeeper #1), Anthony Reynolds (Peacekeeper #2), Judd Lormand (Peacekeeper #3), Kimiko Gelman (Venia), Nelson Ascencio (Flavius), Brooke Bundy (Octavia), Dayo Okeniyi (Thresh), Leven Rambin (Glimmer), Jack Quaid (Marvel), Latarsha Rose (Portia), Ian Nelson (Tribute Boy District 3), Kalia Prescott (Tribute Girl District 3), Ethan Jamieson (Tribute Boy District 4), Jacqueline Emerson (Fox Face), Mackenzie Lintz (Tribute Girl District 8), Imanol Yepez-Frias (Tribute Boy District 9), Annie Thurman (Tribute Girl District 9), Dakota Hood (Tribute Girl District 10), Amber Chaney (Avox Girl), Karan Kendrick (Atala), Shane Bissell (Birthday Boy), Kate Kneeland (Hovercraft Tech), Steve Coulter (Game Center Tech #1), Sharon Conley (Game Center Tech #2), Tim Taylor (Game Center Tech #3), John Ross (Game Center Tech #4), Phillip Troy Linger (Katniss' Father), Julie Ivey (Martha (uncredited)), Mark Meekins (Resident (uncredited)), Jeremy Marinas (Tribute Boy District 10 (uncredited)), Bill Bennett (Coal Miner (uncredited)).

Ako sledovať Hry o život online?

Film Hry o život môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Voyo a Netflix. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Hry o život v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu