Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Voyo.

Stovky filmov a seriálov, Pořady o 7 dní skôr než v TV, Aplikácie na mobil, tablet, TV

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Pokračovat na Voyo
Zdroj: Youtube.com
51%

Hodinárov učeň
online ke zhlédnutí

  • Fantasy, Rodinný
  • 2019
Voyo Sledovať online

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Hodinárov učeň online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Hodinárov učeň online alebo kde nájsť Hodinárov učeň na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Voyo

Voyo

  • Stovky filmov a seriálov
  • Pořady o 7 dní skôr než v TV
  • Aplikácie na mobil, tablet, TV
Sledovať online

7 dní zadarmo, predplatné za 5,99 €

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Powered by JustWatch

Dostupnosť v ponuke zadarmo je potrebné overiť priamo na stránkach poskytovateľa.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Hodinárov učeň

📅 Rok natočenia: 2019
🎭 Žáner: Fantasy, Rodinný
🎬 Dĺžka: 102 minút
⭐ Hodnotenie: 51% (8 hodnotenie)

Z Urbana sa čoskoro stáva sirota, ujme sa ho lakomý majster hodinár, ktorý sa dozvie o jeho budúcom bohatstve a vychová z neho svojho učňa. Keď Urban dospeje, zamiluje sa do hodinárovej dcéry Laury, s ktorou vyrastal, a keďže ho aj ona miluje, plánujú svadbu. To sa však nepáči hodinárovi, preto pošle svojho učňa do sveta, aby našiel zázračné hodinky, ktoré dokážu varovať pred smrťou. Nikto nevie, či také hodinky vôbec existujú, ale kým ich Urban nedonesie, Lauru za ženu nedostane. Urban sa teda vydá na ďalekú cestu plnú prekážok a nástrah, ktoré dokáže prekonať len vďaka svojej statočnosti, hodinárskemu umu a dobrému srdcu. Láska k milovanej Laure ho ženie vpred a pri jeho putovaní ho sprevádzajú Rodovít a Rodovoj, ktorí mu pomáhajú, aj Zlotica, ktorá robí pravý opak.

Hodinárov učeň obsazení - Herci a tvůrci

Viktor Preiss

Viktor Preiss

Hodinář
Jaroslav Plesl

Jaroslav Plesl

Rodovít
Václav Neužil

Václav Neužil

Rodovoj
Jana Plodková

Jana Plodková

Lichoradka
Miroslav Krobot

Miroslav Krobot

Hostinský
Michal Balcar

Michal Balcar

Urban
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Je naozaj registrácia na Voyo zadarmo?

Áno, registrácia na Voyo je nezáväzná a úplne zadarmo. Využiť môžete totiž promo ponuky, ktorú Voyo ponúka. Pre novo registrované účty máte 7 dní na skúšku zadarmo. Registrácia je úplne jednoduchá a môžete ju kedykoľvek zrušiť. Sledovanie pořadu Hodinárov učeň tak máte úplne zadarmo!

Ako zaregistrovať Voyo zadarmo?

Registrácia na Voyo je úplne jednoduchá, stačí vyplniť váš e-mail a heslo. Ďalej bude potreba zadať aj údaje k vašej platobnej karte pre prípad, že budete chcieť pokračovať vo využívaní služby nad rámec 7 denného skúšobného obdobia. Z vášho účtu bude kvôli overeniu stiahnutá 1 Kč, ktorá vám však bude po skončení skúšobného obdobia vrátená.

Pokial si nie ste istí, pozrite sa na náš návod, ako vytvoriť účet na Voyo zadarmo.

V ktorom roku bol film Hodinárov učeň natočený?

Film Hodinárov učeň bol natočený v roku 2019.

Aká je dĺžka filmu Hodinárov učeň?

Film Hodinárov učeň trvá 102 minút.

Kto hrá vo filme Hodinárov učeň?

Vo filme Hodinárov učeň hrajú Viktor Preiss (Hodinář), Jaroslav Plesl (Rodovít), Václav Neužil (Rodovoj), Jana Plodková (Lichoradka), Miroslav Krobot (Hostinský), Michal Balcar (Urban), Dana Droppová (Laura), Éva Bandor (Hodinářka), Pavlína Štorková (Morana / Živa), Jiří Vyorálek (Zvířecí muž), Jakub Žáček (Majitel panoptika), Sebastian Pöthe (Urban (young)), Líza Mazurková (Laura (young)), Hana Müllerová (Hostinská), Filip Brouk (), Zdeněk Mucha (Doktor), Pavel Šimčík (Ženich), Martina Sľuková (), Vladimír Sadílek (Rabín), Zdeněk Pecháček (Doktor v nemocnici), Libor Kurka (), Půpa Mazurková (), Nina Rudolfová (), Petr Franěk (), Petr Pěknic (), Tomáš Havlík (), Zbyněk Marada (), Petr Vyskočil (), Michal Suk (), Miroslav Karel (), Roman Luchava (), Radek Smutný (), Šimon Pliska (), Patrik Vojtíšek (), Marek Zelinka (Učitel tance), Markéta Vacovská (), Veronika Vaculíková (), Zdeněk Tomeš (), Petra Ipatová (), Jan Jirák (), Vojtěch Rákos (), Vojtěch Zdražil (), Denisa Biskupová (Laura (young) (voice)), Alena Antalová (Watchmaker's Wife (voice)), Markéta Richterová (Voice (voice)), Monika Moravčíková (Voice (voice)), Jan Hyhlík (Voice (voice)).

Ako sledovať Hodinárov učeň online?

Film Hodinárov učeň môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Voyo, Apple TV a Google Play Movies. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Hodinárov učeň v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu