Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Apple TV.

Pokračovat na Apple TV
Reklama Zdroj: Youtube.com
57%

Herbie: Na plný plyn
online ke zhlédnutí

  • Komédia, Rodinný, Dobrodružný, Fantasy, Romantický
  • 2005
Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Herbie: Na plný plyn online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Herbie: Na plný plyn online alebo kde nájsť Herbie: Na plný plyn na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Powered by JustWatch

Bohužiaľ nevieme o ponuke na sledovanie zadarmo, môžete ale využiť predplatné niektoré služby.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Herbie: Na plný plyn

📅 Rok natočenia: 2005
🎭 Žáner: Komédia, Rodinný, Dobrodružný, Fantasy, Romantický
🎬 Dĺžka: 100 minút
⭐ Hodnotenie: 57% (2 192 hodnotenie)

Maggie Peyton (Lindsay Lohan), ktorej rodina sa už po tri generácie venuje účasti v automobilových pretekoch NASCAR, má pretekanie v krvi. Vďaka svojmu otcovi Rayovi (Michael Keaton), ktorý sa ju snaží prehnane chrániť pred akýmkoľvek nebezpečenstvom, sú však všetky jej snahy o kariéru špičkovej pretekárky odsúdené na neúspech. Ray jej ponúkne ako odmenu za úspešné dokončenie univerzitného štúdia auto, ale namiesto do obchodu zamieri na vrakovisko. Maggie sa pozdáva starý Nissan, ale zdá sa, že o jej pozornosť usiluje zhrdzavený Volkswagen Chrobák, s ktorým - k svojmu nemalému prekvapenie - nakoniec skládku opustí. Ako sa čoskoro ukáže, starý Chrobák menom Herbie nie je len obyčajný kus hrdzavej karosérie s motorom, ale čarovné auto, ktoré Maggie pomôže splniť jej veľké sny.

Herbie: Na plný plyn obsazení - Herci a tvůrci

Lindsay Lohan

Lindsay Lohan

Maggie Peyton
Michael Keaton

Michael Keaton

Ray Peyton Sr.
Matt Dillon

Matt Dillon

Trip Murphy
Breckin Meyer

Breckin Meyer

Ray Peyton Jr.
Justin Long

Justin Long

Kevin
Cheryl Hines

Cheryl Hines

Sally
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

V ktorom roku bol film Herbie: Na plný plyn natočený?

Film Herbie: Na plný plyn bol natočený v roku 2005.

Aká je dĺžka filmu Herbie: Na plný plyn?

Film Herbie: Na plný plyn trvá 100 minút.

Kto hrá vo filme Herbie: Na plný plyn?

Vo filme Herbie: Na plný plyn hrajú Lindsay Lohan (Maggie Peyton), Michael Keaton (Ray Peyton Sr.), Matt Dillon (Trip Murphy), Breckin Meyer (Ray Peyton Jr.), Justin Long (Kevin), Cheryl Hines (Sally), Jimmi Simpson (Crash), Scoot McNairy (Augie), Thomas Lennon (Larry Murphy), Jill Ritchie (Charisma), Jeremy Roberts (Crazy Dave), E.E. Bell (Beeman), Peter Pasco (Juan Hernandez), Mario Larraza (Miguel Hernandez), Patrick Cranshaw (Jimmy D.), Wendi McLendon-Covey (Girlfriend), Amy Hill (Female Doctor), Mark Deklin (ESPN Reporter), Scott Martin Gershin (Herbie (voice)), Jim Cody Williams (Monster Truck Driver), Allen Bestwick (Self), Benny Parsons (Self), Jeff Gordon (Self), Jimmie Johnson (Self), Dale Jarrett (Self), Tony Stewart (Self), Stuart Scott (Self), Bob Dillner (SPEED Channel Reporter), Robert Ben Garant (Director), Tim Sitarz (Security Guard), Bruno Gunn (Bald Trip Fan), Andy Hillenburg (Crew Chief), Edmund L. Shaff (Dean), Caroline Limata (Female Fan), Mary-Bonner Baker (Female Fan), Rocky Soto (Trip Murphy Fan).

Ako sledovať Herbie: Na plný plyn online?

Film Herbie: Na plný plyn môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Apple TV a Disney Plus. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Herbie: Na plný plyn v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu