Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Apple TV.

Pokračovat na Apple TV
Reklama Zdroj: Youtube.com
71%

Constantine
online ke zhlédnutí

  • Fantasy, Akčný, Horror
  • 2005
Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Constantine online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Constantine online alebo kde nájsť Constantine na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Powered by JustWatch

Bohužiaľ nevieme o ponuke na sledovanie zadarmo, môžete ale využiť predplatné niektoré služby.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Constantine

📅 Rok natočenia: 2005
🎭 Žáner: Fantasy, Akčný, Horror
🎬 Dĺžka: 115 minút
⭐ Hodnotenie: 71% (6 885 hodnotenie)

Narodil sa s darom, ktorý nechcel. Má schopnosť rozoznať anjelov a démonov skrytých pod ľudským výzorom, voľne sa pohybujúcich na zemi. V snahe utiecť pred svojimi víziami si bol Constantine nútený vziať život. Ale nepodarilo sa. Znovuzrodený, sa chytil druhej šance. Vrátil sa naspäť a rozhodol sa strážiť pozemskú hranicu medzi nebom a peklom a viesť vojnu voči pozemským prisluhovačom pekla. Márne dúfa, že si aspoň takto zaslúži spásu. Constantine však nie je svätý. Sklamaný zo sveta, ktorý je okolo neho a toho, čo je za tým, sa bez výčitiek obracia k alkoholu. Pokiaľ niekomu pomôže, nerobí to pre hrdinstvo a vďaku. Chce len jedno dostať sa odtiaľto preč. Jedného dňa sa na neho obráti skeptická detektívka Angela s prosbou o pomoc pri objasnení mysterióznej smrti jej sestry dvojičky. Pátranie ich privedie do sveta anjelov a démonov, ktorý existuje len na mieste súčasného Los Angeles. Prežívajúc neuveriteľné udalosti sa obaja snažia nestratiť seba samých, čokoľvek to stojí.

Constantine obsazení - Herci a tvůrci

Keanu Reeves

Keanu Reeves

John Constantine
Rachel Weisz

Rachel Weisz

Angela Dodson / Isabel Dodson
Shia LaBeouf

Shia LaBeouf

Chas Kramer
Djimon Hounsou

Djimon Hounsou

Midnite
Max Baker

Max Baker

Beeman
Pruitt Taylor Vince

Pruitt Taylor Vince

Father Hennessy
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

V ktorom roku bol film Constantine natočený?

Film Constantine bol natočený v roku 2005.

Aká je dĺžka filmu Constantine?

Film Constantine trvá 115 minút.

Kto hrá vo filme Constantine?

Vo filme Constantine hrajú Keanu Reeves (John Constantine), Rachel Weisz (Angela Dodson / Isabel Dodson), Shia LaBeouf (Chas Kramer), Djimon Hounsou (Midnite), Max Baker (Beeman), Pruitt Taylor Vince (Father Hennessy), Gavin Rossdale (Balthazar), Tilda Swinton (Gabriel), Peter Stormare (Lucifer), Jesse Ramirez (Scavenger), José Zúñiga (Detective Weiss), April Grace (Dr. Leslie Archer), Larry Cedar (Vermin Man), Francis Guinan (Father Garret), Suzanne Whang (Mother), Jhoanna Trias (Possessed Girl), Alice Lo (Old Woman), Nicholas Downs (Church Attendant), Tanoai Reed (Midnite Bouncer), Quinn Buniel (10 Year-Old Constantine), Ann Ryerson (Old Woman on Bus), Stephanie Fabian (Molly's Server), Connor Dylan Wryn (Teenage Constantine), Laz Alonso (Morgue Security Guard), Jeremy Ray Valdez (Liquor Store Clerk Nico), Jose Molina (Scavenger #2), Barbara Pilavin (Old Woman on Bus (Demon)), C.W. Pyun (Korean Man), Sharon Omi (Female Tenant), Edward J. Rosen (Liquor Store Clerk), John Gipson (Smoking Man), Roberto Kawata (Police Officer), Michelle Monaghan (Ellie (uncredited)), R.A. Rondell (Man in Jeep (uncredited)), Chad Stahelski (Demon in Hospital (uncredited)).

Ako sledovať Constantine online?

Film Constantine môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Apple TV a Google Play Movies. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Constantine v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu