Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Voyo.

Stovky filmov a seriálov, Pořady o 7 dní skôr než v TV, Aplikácie na mobil, tablet, TV

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Pokračovat na Voyo
Zdroj: Youtube.com
59%

Čiara
online ke zhlédnutí

  • Kriminálny, Thriller
  • 2017
Voyo Sledovať online

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Čiara online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Čiara online alebo kde nájsť Čiara na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Voyo

Voyo

  • Stovky filmov a seriálov
  • Pořady o 7 dní skôr než v TV
  • Aplikácie na mobil, tablet, TV
Sledovať online

7 dní zadarmo, predplatné za 5,99 €

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Powered by JustWatch

Dostupnosť v ponuke zadarmo je potrebné overiť priamo na stránkach poskytovateľa.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Čiara

📅 Rok natočenia: 2017
🎭 Žáner: Kriminálny, Thriller
🎬 Dĺžka: 113 minút
⭐ Hodnotenie: 59% (26 hodnotenie)

Adam Krajňák je otcom rodiny i hlavou kriminálnej skupiny, ktorá pašuje cigarety cez slovensko-ukrajinskú hranicu. V kruhu svojich najbližších zohráva nenahraditeľnú rolu starostlivého dôverníka, ale aj zásadového a nekompromisného vodcu, ktorému ani v rozhodujúcich okamihoch nechýba temperament. Pokojné spolužitie dvoch prelínajúcich sa svetov sa však začne otriasať, keď novovybudovaná hranica Schengenského priestoru spôsobí nárast nervozity z nejasnej budúcnosti. A keď jedna z pašeráckych zásielok stroskotá, spustí sa nezastaviteľná lavína udalostí, počas ktorých bude musieť Krajňák spochybniť svoje vlastné hranice, ktoré doteraz odmietal prekročiť. Réžia Petra Bebjaka vnáša do kriminálneho námetu s prvkami thrilleru nákazlivú iskru, ktorá ho na míle vzďaľuje od obyčajnej žánrovej zábavy, a odhaľuje univerzálny ľudský príbeh zasadený do prostredia, v ktorom sa prelínajú kultúry, zvyky i životy.

Čiara obsazení - Herci a tvůrci

Tomáš Maštalír

Tomáš Maštalír

Adam Krajňák
Emília Vášáryová

Emília Vášáryová

Anna Krajňáková
Jevgenij Libezňuk

Jevgenij Libezňuk

Jona Dacej
Andrej Hryc

Andrej Hryc

Peter Bernard
Zuzana Fialová

Zuzana Fialová

Saša Krajňáková
Станіслав Боклан

Станіслав Боклан

Krull
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Je naozaj registrácia na Voyo zadarmo?

Áno, registrácia na Voyo je nezáväzná a úplne zadarmo. Využiť môžete totiž promo ponuky, ktorú Voyo ponúka. Pre novo registrované účty máte 7 dní na skúšku zadarmo. Registrácia je úplne jednoduchá a môžete ju kedykoľvek zrušiť. Sledovanie pořadu Čiara tak máte úplne zadarmo!

Ako zaregistrovať Voyo zadarmo?

Registrácia na Voyo je úplne jednoduchá, stačí vyplniť váš e-mail a heslo. Ďalej bude potreba zadať aj údaje k vašej platobnej karte pre prípad, že budete chcieť pokračovať vo využívaní služby nad rámec 7 denného skúšobného obdobia. Z vášho účtu bude kvôli overeniu stiahnutá 1 Kč, ktorá vám však bude po skončení skúšobného obdobia vrátená.

Pokial si nie ste istí, pozrite sa na náš návod, ako vytvoriť účet na Voyo zadarmo.

V ktorom roku bol film Čiara natočený?

Film Čiara bol natočený v roku 2017.

Aká je dĺžka filmu Čiara?

Film Čiara trvá 113 minút.

Kto hrá vo filme Čiara?

Vo filme Čiara hrajú Tomáš Maštalír (Adam Krajňák), Emília Vášáryová (Anna Krajňáková), Jevgenij Libezňuk (Jona Dacej), Andrej Hryc (Peter Bernard), Zuzana Fialová (Saša Krajňáková), Станіслав Боклан (Krull), Олександр Піскунов (Ivor Sosjura), Римма Зюбіна (Hana Dacejová), Kristína Kanátová (Lucia Krajňáková), Vanessa Antovská (Věra Krajňáková), Nela Porkertová (Martina Krajňáková), Milan Mikulčík (Viktor), Filip Kaňkovský (Gogo), Volodomir Helias (Sakramento), Lyudmila Nikonchuk (Sakramentova žena), Erik Ollé (Prdo), Gejza Benkő (Taras), Peter Havasi (Assad), Makar Tykhomyrov (Luka), Veronika Strapková (Afghan woman), Michal Kozelský (Local Kids), Martin Šalacha (policajt Ken), Tomáš Turek (Kenův parťák), Anton Šulík ml. (Michal Hladký), Michael Vrzala (Ukrainian Customs Officer), Juraj Vodila (Slovak Customs Officer), Pavel Avilov (Postman), Vasiľ Rusiňák (Priest), Igor Latta (Teon), Natalia Korbová (Seraphina), Vlado Čema (Oleg), Vasyl Vasylyk (Krull's Bodyguard), Monika Doricová (Kamila).

Ako sledovať Čiara online?

Film Čiara môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Voyo, Apple TV, Google Play Movies, DocAlliance Films a Filmzie. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Čiara v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu