Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Apple TV.

Pokračovat na Apple TV
Zdroj: Youtube.com
64%

Čas
online ke zhlédnutí

  • Thriller, Mysteriózny, Horror
  • 2021
Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Čas online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Čas online alebo kde nájsť Čas na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Powered by JustWatch

Bohužiaľ nevieme o ponuke na sledovanie zadarmo, môžete ale využiť predplatné niektoré služby.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Čas

📅 Rok natočenia: 2021
🎭 Žáner: Thriller, Mysteriózny, Horror
🎬 Dĺžka: 108 minút
⭐ Hodnotenie: 64% (4 194 hodnotenie)

Pre rodinu s dvoma malými deťmi to mala byť dokonalá dovolenka. Luxusný hotel v tropickom raji a hotelierov tip na tajnú pláž nasvedčujú tomu, že rodinná dovolenka bude podľa ich predstáv. Aj keď deti, by určite ocenili aspoň malé dobrodružstvo. Na prvý pohľad pláž naozaj nemá chybu - je nádherne piesčitá, obklopená skalami a blankytne modré more láka k tomu, aby ste do neho okamžite skočili. Na druhý pohľad už to také ideálne nie je, pretože z prítomnosti ďalších opaľujúcich sa turistov je jasné, že podobný "tajný" tip dostalo omnoho viac ľudí, aj keď stále nejde o nič, čo by malo rekreantov znepokojovať. Problémy v raji sa prejavia až vo chvíli, keď deti na pláži nájdu opustené veci patriace iným hosťom hotela a z mora vytiahnu mŕtvolu. No čaká ich oveľa väčší šok - všetci náhle, nevysvetliteľne, rapídne starnú, čo vidno najmä na deťoch. Všetkým na pláži je vzápätí jasné, že ak sa chcú dožiť večera, musia okamžite vypadnúť. Lenže to nebude také jednoduché..

Čas obsazení - Herci a tvůrci

Vicky Krieps

Vicky Krieps

Prisca
Gael García Bernal

Gael García Bernal

Guy
Rufus Sewell

Rufus Sewell

Charles
Alex Wolff

Alex Wolff

Trent Aged 15
Thomasin McKenzie

Thomasin McKenzie

Maddox Aged 16
Emun Elliott

Emun Elliott

Adult Trent
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

V ktorom roku bol film Čas natočený?

Film Čas bol natočený v roku 2021.

Aká je dĺžka filmu Čas?

Film Čas trvá 108 minút.

Kto hrá vo filme Čas?

Vo filme Čas hrajú Vicky Krieps (Prisca), Gael García Bernal (Guy), Rufus Sewell (Charles), Alex Wolff (Trent Aged 15), Thomasin McKenzie (Maddox Aged 16), Emun Elliott (Adult Trent), Embeth Davidtz (Adult Maddox), Nolan River (Trent Aged 6), Alexa Swinton (Maddox Aged 11), Nikki Amuka-Bird (Patricia), Ken Leung (Jarin), Aaron Pierre (Mid-Sized Sedan), Abbey Lee (Chrystal), Eliza Scanlen (Kara Aged 15), Kailen Jude (Idlib), Gustaf Hammarsten (Resort Manager), Francesca Eastwood (Madrid), Kathleen Chalfant (Agnes), Luca Faustino Rodriguez (Trent Aged 11), Kylie Begley (Kara Aged 6), Mikaya Fisher (Kara Aged 11), M. Night Shyamalan (Hotel Van Driver), Matthew Shear (Sidney), Daniel Ison (Greg Mitchell), Jeffrey Holsman (Mr. Brody), Deidra Ciolko (Mrs. Brady), Margaux Da Silva (Scientist), John Twohy (CIA Agent), Alejandra Useche (Blonde Woman), Louise Walter (Sophia Watson), Arturo A. Baez (Waiter).

Ako sledovať Čas online?

Film Čas môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Apple TV a Google Play Movies. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Čas v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu