Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Apple TV.

Pokračovat na Apple TV
Reklama Zdroj: Youtube.com
74%

Bojovník
online ke zhlédnutí

  • Akčný, Dráma
  • 2015
Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Bojovník online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Bojovník online alebo kde nájsť Bojovník na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Powered by JustWatch

Bohužiaľ nevieme o ponuke na sledovanie zadarmo, môžete ale využiť predplatné niektoré služby.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Bojovník

📅 Rok natočenia: 2015
🎭 Žáner: Akčný, Dráma
🎬 Dĺžka: 123 minút
⭐ Hodnotenie: 74% (5 339 hodnotenie)

Boxer Billy Hope (Jake Gyllenhaal) je na vrchole slávy, má nádherný dom a milujúcu rodinu. Športu doteraz obetoval všetko a jeho manželka Maureen (Rachel McAdams) by si želala, aby viac času trávil s ňou a ich dcérou. Billy stojí pred vážnym rozhodnutím, či dá prednosť úspešnej športovej kariére alebo rodine. A vtedy dostane osudný úder – zdanlivo nevinná potýčka so súperom na jednom večierku vyústi do prestrelky, ktorú jeho milovaná Maureen neprežije... Billyho svet sa rúca. Keď ho navyše súd uzná neschopným starať sa o dcéru, padne úplne na dno. Jeho jedinou nádejou je návrat do ringu. S pomocou trénera Tita Willse (Forest Whitaker) sa pokúsi získať späť dcéru aj svoj život.

Bojovník obsazení - Herci a tvůrci

Jake Gyllenhaal

Jake Gyllenhaal

Billy 'The Great' Hope
Rachel McAdams

Rachel McAdams

Maureen Hope
Forest Whitaker

Forest Whitaker

Titus 'Tick' Wills
Oona Laurence

Oona Laurence

Leila Hope
50 Cent

50 Cent

Jordan Mains
Skylan Brooks

Skylan Brooks

Hoppy
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

V ktorom roku bol film Bojovník natočený?

Film Bojovník bol natočený v roku 2015.

Aká je dĺžka filmu Bojovník?

Film Bojovník trvá 123 minút.

Kto hrá vo filme Bojovník?

Vo filme Bojovník hrajú Jake Gyllenhaal (Billy 'The Great' Hope), Rachel McAdams (Maureen Hope), Forest Whitaker (Titus 'Tick' Wills), Oona Laurence (Leila Hope), 50 Cent (Jordan Mains), Skylan Brooks (Hoppy), Naomie Harris (Angela Rivera), Victor Ortiz (Ramone), Beau Knapp (Jon Jon), Miguel Gómez (Miguel 'Magic' Escobar), Dominic Colón (Mikey), Jose Caraballo (Eli Frost), Malcolm M. Mays (Gabe), Aaron Quattrocchi (Keith 'Buzzsaw' Brady), Lana Young (Gloria), Danny Henriquez (Hector Escobar), Patsy Meck (Judge Kayle), Vito Grassi (Nick), Tony Weeks (Referee), Jimmy Lennon Jr. (Jimmy Lennon Jr.), Charles Hoyes (Stuart Korman), Clare Foley (Alice), Rita Ora (Maria Escobar), Jim Lampley (Himself), Adam Kroloff (Simon Stillman), Joe Fishel (Gala Attendee), Michelle Johnston (Mrs. Doyle), Jackson Nunn (Book Vendor (uncredited)).

Ako sledovať Bojovník online?

Film Bojovník môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Apple TV. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Bojovník v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu