Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Voyo.

Stovky filmov a seriálov, Pořady o 7 dní skôr než v TV, Aplikácie na mobil, tablet, TV

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Pokračovat na Voyo
Reklama Zdroj: Youtube.com
41%

Babovresky
online ke zhlédnutí

  • Komédia
  • 2013
Voyo Sledovať online

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Babovresky online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Babovresky online alebo kde nájsť Babovresky na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Voyo

Voyo

  • Stovky filmov a seriálov
  • Pořady o 7 dní skôr než v TV
  • Aplikácie na mobil, tablet, TV
Sledovať online

7 dní zadarmo, predplatné za 5,99 €

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Powered by JustWatch

Dostupnosť v ponuke zadarmo je potrebné overiť priamo na stránkach poskytovateľa.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Babovresky

📅 Rok natočenia: 2013
🎭 Žáner: Komédia
🎬 Dĺžka: 133 minút
⭐ Hodnotenie: 41% (12 hodnotenie)

Po smrti storočnej Trudy zostanú na konci dediny lukratívne pozemky so starým domom. To sa hodí starostovi (Pavel Kikinčuk) a jeho príbuznému, ktorí majú na pozemky zálusk a chcú tu vybudovať autobazár. Lenže pozostalí Hálovci (Miro Noga, Jitka Sedláčková) so synom Adamom (Jan Dolanský), sa rozhodnú, že sa im vila páči a opravia ju, aj keď v nej vraj straší. Podtitul filmu "z listu vidieckej klebetnice" naznačuje, že na scénu vstúpia aj miestne zbožné ženy na čele s "univerzálnou" klebetnicou Horáčkovou (Jana Synková), ktorá o všetkom vie, od všetkého má kľúče, všade bola dvakrát a uzurpuje si právo do všetkého zasahovať. Práve do tejto dedinky prichádza nový farár (Lukáš Langmajer). Zbožné ženy čakajú váženého dôstojného pána, ale z auta vyskočí mladý, športovo vyzerajúci asi tridsaťročný mladík s dvojzmyselným menom. Netuší, čo tu na neho čaká, čo všetko bude musieť riešiť a práve vďaka tomu sa odohráva v Babovřeskoch množstvo humorných situácií.

Babovresky obsazení - Herci a tvůrci

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

farář
Veronika Žilková

Veronika Žilková

starostová
Pavel Kikinčuk

Pavel Kikinčuk

starosta
Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčková

Ivana Jeřábková
Jan Dolanský

Jan Dolanský

Adam Hála
Jana Synková

Jana Synková

drbna Horáčková
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Je naozaj registrácia na Voyo zadarmo?

Áno, registrácia na Voyo je nezáväzná a úplne zadarmo. Využiť môžete totiž promo ponuky, ktorú Voyo ponúka. Pre novo registrované účty máte 7 dní na skúšku zadarmo. Registrácia je úplne jednoduchá a môžete ju kedykoľvek zrušiť. Sledovanie pořadu Babovresky tak máte úplne zadarmo!

Ako zaregistrovať Voyo zadarmo?

Registrácia na Voyo je úplne jednoduchá, stačí vyplniť váš e-mail a heslo. Ďalej bude potreba zadať aj údaje k vašej platobnej karte pre prípad, že budete chcieť pokračovať vo využívaní služby nad rámec 7 denného skúšobného obdobia. Z vášho účtu bude kvôli overeniu stiahnutá 1 Kč, ktorá vám však bude po skončení skúšobného obdobia vrátená.

Pokial si nie ste istí, pozrite sa na náš návod, ako vytvoriť účet na Voyo zadarmo.

V ktorom roku bol film Babovresky natočený?

Film Babovresky bol natočený v roku 2013.

Aká je dĺžka filmu Babovresky?

Film Babovresky trvá 133 minút.

Kto hrá vo filme Babovresky?

Vo filme Babovresky hrajú Lukáš Langmajer (farář), Veronika Žilková (starostová), Pavel Kikinčuk (starosta), Lucie Vondráčková (Ivana Jeřábková), Jan Dolanský (Adam Hála), Jana Synková (drbna Horáčková), Jana Altmannová (babka Anda), Miroslav Noga (otec Adama Hály), Jitka Sedláčková (matka Adama Hály), Lucie Bílá (Aranka), Jiří Pecha (dědek Venda), Jan Kuželka (hostinský), Lubomír Kostelka (dědek Fanda), Norbert Lichý (), Jindřiška Kikinčuková (babka Božena Němcová), Radek Zima (Robert), Martin Matejka (), Tomáš Kraus (režie FOF), Jaroslav Čermák (Jirka), Žofie Dařbujánová (Jana), Pavla Bečková (jeptiška Gloria), Anna Vejvodová (Trůda), Jakub Kovář (hokejista), Ondřej Pavelec (hokejista), Jakub Voráček (hokejista), Michaela Flenerová (), Milan Horvát (Cikán), Karel Liebl (), Petr Polák (Karel), Olga Schmidtová (), Růžena Havlová (babka Borovková), Anastázie Perlíková (babka Fandy), Jarmila Bursová (babka Lyžařka), Jaroslava Ulrichová (babka Blond), Barbora Šimková (Markéta), Veronika Novotná (Šárka).

Ako sledovať Babovresky online?

Film Babovresky môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Voyo a Netflix. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Babovresky v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu