Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Voyo.

Stovky filmov a seriálov, Pořady o 7 dní skôr než v TV, Aplikácie na mobil, tablet, TV

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Pokračovat na Voyo
Reklama Zdroj: Youtube.com
72%

After: Sľub
online ke zhlédnutí

  • Romantický, Dráma
  • 2020
Voyo Sledovať online

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film After: Sľub online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať After: Sľub online alebo kde nájsť After: Sľub na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Voyo

Voyo

  • Stovky filmov a seriálov
  • Pořady o 7 dní skôr než v TV
  • Aplikácie na mobil, tablet, TV
Sledovať online

7 dní zadarmo, predplatné za 5,99 €

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Powered by JustWatch

Dostupnosť v ponuke zadarmo je potrebné overiť priamo na stránkach poskytovateľa.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

After: Sľub

📅 Rok natočenia: 2020
🎭 Žáner: Romantický, Dráma
🎬 Dĺžka: 105 minút
⭐ Hodnotenie: 72% (5 201 hodnotenie)

Slušné dievča Tessa a tajomný rebel Hardin prepadli vzájomnej osudovej láske. Na ničom inom nezáleží a ani jeden z nich nemá čo stratiť. Až na to, že môžu stratiť jeden druhého, teda vlastne úplne všetko. A práve takéto nebezpečenstvo hrozí vo chvíli, keď sa Tessa dozvie o stávke, ktorá ich vzťahu predchádzala, a o jednom Hardinovom škaredom tajomstve z minulosti. Hardin býval krutý a nespútaný, často dievčatá využíval a potom ich odkopol. Teraz je to on, kto by mohol skončiť so zlomeným srdcom. Urobil obrovskú chybu, pre ktorú sa môže láska jeho života skončiť. Dokáže prekonať tiene minulosti a vybojovať svoju lásku späť? Stále je zamilovaná, ale zároveň je aj silnejšia a dospelejšia. Nový chlapec, ktorý sa v jej živote objavil, je navyše pozorný a dobrý. S ním by jej srdce mohlo konečne nájsť pokoj. Je ale pokoj to, po čom skutočne túži? Nevyhrajú napokon elektrizujúce dotyky, nenásytné bozky a horúca túžba, ktorú dokáže vzbudiť iba nebezpečný Hardin Scott?

After: Sľub obsazení - Herci a tvůrci

Josephine Langford

Josephine Langford

Tessa Young
Hero Fiennes Tiffin

Hero Fiennes Tiffin

Hardin Scott
Dylan Sprouse

Dylan Sprouse

Trevor Matthews
Louise Lombard

Louise Lombard

Trish Daniels
Charlie Weber

Charlie Weber

Christian Vance
Candice King

Candice King

Kimberly Vance
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

Je naozaj registrácia na Voyo zadarmo?

Áno, registrácia na Voyo je nezáväzná a úplne zadarmo. Využiť môžete totiž promo ponuky, ktorú Voyo ponúka. Pre novo registrované účty máte 7 dní na skúšku zadarmo. Registrácia je úplne jednoduchá a môžete ju kedykoľvek zrušiť. Sledovanie pořadu After: Sľub tak máte úplne zadarmo!

Ako zaregistrovať Voyo zadarmo?

Registrácia na Voyo je úplne jednoduchá, stačí vyplniť váš e-mail a heslo. Ďalej bude potreba zadať aj údaje k vašej platobnej karte pre prípad, že budete chcieť pokračovať vo využívaní služby nad rámec 7 denného skúšobného obdobia. Z vášho účtu bude kvôli overeniu stiahnutá 1 Kč, ktorá vám však bude po skončení skúšobného obdobia vrátená.

Pokial si nie ste istí, pozrite sa na náš návod, ako vytvoriť účet na Voyo zadarmo.

V ktorom roku bol film After: Sľub natočený?

Film After: Sľub bol natočený v roku 2020.

Aká je dĺžka filmu After: Sľub?

Film After: Sľub trvá 105 minút.

Kto hrá vo filme After: Sľub?

Vo filme After: Sľub hrajú Josephine Langford (Tessa Young), Hero Fiennes Tiffin (Hardin Scott), Dylan Sprouse (Trevor Matthews), Louise Lombard (Trish Daniels), Charlie Weber (Christian Vance), Candice King (Kimberly Vance), Shane Paul McGhie (Landon Gibson), Rob Estes (Ken Scott), Inanna Sarkis (Molly Samuels), Selma Blair (Carol Young), Samuel Larsen (Zed Evans), Khadijha Red Thunder (Steph Jones), Max Ragone (Smith Vance), Dylan Arnold (Noah Porter), Karimah Westbrook (Karen Scott), John Jackson Hunter (Hardin Scott (kid)), Pia Mia (Tristan), Ariel Yasmine (Jamie), Stefan Rollins (Homeless Man), Clay Neal (Uber Driver), Constance Payne (Zoe), Vince Pisani (Hotel Manager), Jon W. Sparks (Santa Claus), Davin Allen Grindstaff (Skater), Vanessa Dubasso (Ally), Sarah Rossman (Nadia), Anna Todd (Club Patron #1), Beatrice Kumble (Club Patron #2), Taylor Conrod (Paige), Marisol Correa (Christmas Guest).

Ako sledovať After: Sľub online?

Film After: Sľub môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Voyo, Apple TV, Netflix, Google Play Movies a FilmBox+. Prosím, overte si dostupnosť pořadu After: Sľub v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu