Reklama
Reklama

Vyskúšajte streamovaciu službu Voyo.

Stovky filmov a seriálov, Pořady o 7 dní skôr než v TV, Aplikácie na mobil, tablet, TV.

TIP: Získajte Voyo na 7 dní zadarmo, návod na registráciu tu.

Pokračovať na Voyo
Reklama Zdroj: Youtube.com
70%

Všetko alebo nič
online ke zhlédnutí

  • Komédia, Dráma
  • 2002
Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Všetko alebo nič online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Všetko alebo nič online alebo kde nájsť Všetko alebo nič na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Bohužel jsme nenašli žádnou nabídku pro sledování tohoto pořadu. :-(

Môžete ale vyskúšať preskúmať ponuku Voyo, kde nájdete stovky titulov na sledovanie online.

Pokračovať na Voyo

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama
Plagát Všetko alebo nič
70%

Všetko alebo nič

📅 Rok natočenia: 2002
🎭 Žáner: Komédia, Dráma
🎬 Dĺžka: 128 minút
⭐ Hodnotenie: 70% (139 hodnotenie)

Žijú vedľa seba, ale nie spolu. Ale je to vôbec život? Žijú spolu na londýnskom sídlisku v škaredom obecnom byte, ktorý už dávno stratil to, čo robí domov domovom a miestom, kam sa všetci radi vracajú: atmosféru vzájomného porozumenia a lásky. Dnes je to pre všetkých len ubytovňa, kde sa bezcieľne míňajú. Taxikár Phil trávi v aute oveľa menej času, ako by mal a mohol, a svoju laxnosť a permanentnú finančnú núdzu ospravedlňuje filozofickými úvahami. Jeho manželka Penny, ktorá denne trávi nekonečné hodiny za pokladňou v supermarkete, sa márne snaží, aby ich byt pripomínal domov. Zádumčivá, tučná Rachel, ktorá pracuje ako upratovačka v domove dôchodcov a zjavne žije vo svojom vlastnom svete. A obézny, neohrabaný Rory, ktorý sa celý deň rozťahuje na gauči pred televízorom a na každého a na všetkých sa naváža. Žiadne peniaze, žiadna láska, žiadne vyhliadky, žiadna nádej. A zdá sa, že tento stav prijali. Pretože tak žijú všetci: ich susedia, ich priatelia...

Všetko alebo nič obsazení - Herci a tvůrci

Timothy Spall

Timothy Spall

Phil
Lesley Manville

Lesley Manville

Penny
Alison Garland

Alison Garland

Rachel
James Corden

James Corden

Rory
Ruth Sheen

Ruth Sheen

Maureen
Helen Coker

Helen Coker

Donna
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

V ktorom roku bol film Všetko alebo nič natočený?

Film Všetko alebo nič bol natočený v roku 2002.

Aká je dĺžka filmu Všetko alebo nič?

Film Všetko alebo nič trvá 128 minút.

Kto hrá vo filme Všetko alebo nič?

Vo filme Všetko alebo nič hrajú Timothy Spall (Phil), Lesley Manville (Penny), Alison Garland (Rachel), James Corden (Rory), Ruth Sheen (Maureen), Helen Coker (Donna), Sally Hawkins (Samantha), Daniel Mays (Jason), Marion Bailey (Carol), Paul Jesson (Ron), Kathryn Hunter (Cécile), Sam Kelly (Sid), Ben Crompton (Craig), Georgia Fitch (Ange), Gary McDonald (Neville), Diveen Henry (Dinah), Timothy Bateson (Harold), Edna Doré (Martha), Robert Wilfort (Dr. Simon Griffith), Tracy O'Flaherty (Michelle), Alex Kelly (Neurotic Woman), Maxine Peake (Party girl), Emma Lowndes (Party Girl), Alan Williams (Drunk), Daniel Ryan (Crash Driver), Di Botcher (Supervisor), Michele Austin (Care Worker), Leo Bill (Young Man), Mark Benton (Man at Bar), Matt Bardock (Man at Bar), Dorothy Atkinson (Silent Passenger), Heather Craney (Silent Passenger), Martin Savage (Silent Passenger), Brian Bovell (Garage Owner), Joe Tucker (Fare Dodger), Valerie Hunkins (Nurse), Dale Davis (Singer), Peter Taylor (MC), Peter Stockbridge (Man with Flowers), Russell Mabey (Nutter), Badi Uzzaman (Passenger), Parvez Qadir (Passenger), Jean Ainslie (Old Lady), Thomas Brown-Lowe (Small Boy), Oliver Golding (Small Boy), Henri McCarthy (Small Boy), Ben Wattley (Small Boy).

Ako sledovať Všetko alebo nič online?

Film Všetko alebo nič môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je . Prosím, overte si dostupnosť pořadu Všetko alebo nič v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu