Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Apple TV.

Pokračovat na Apple TV
Reklama Zdroj: Youtube.com
79%

V hlave
online ke zhlédnutí

  • Animovaný, Rodinný, Dobrodružný, Dráma, Komédia
  • 2015
Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film V hlave online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať V hlave online alebo kde nájsť V hlave na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Powered by JustWatch

Bohužiaľ nevieme o ponuke na sledovanie zadarmo, môžete ale využiť predplatné niektoré služby.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

V hlave

📅 Rok natočenia: 2015
🎭 Žáner: Animovaný, Rodinný, Dobrodružný, Dráma, Komédia
🎬 Dĺžka: 95 minút
⭐ Hodnotenie: 79% (20 353 hodnotenie)

Obdobie dospievania môže byť veľmi komplikované. Riley, ktorá je vytrhnutá zo svojho starého života na americkom Stredozápadu po tom, čo sa jej otec musí kvôli novému zamestnaniu presťahovať do San Francisca, nie je žiadnou výnimkou. Rovnako ako my všetci, aj Riley je ovládaná svojimi emóciami - Radosťou, Strachom, Hnevom, Znechutením a Smútkom. Emócie žijú v Riadiacom centre, centrále vnútri Riley mysle, odkiaľ jej pomáhajú vysporiadať sa s nástrahami všedných dní. Ako sa Riley so svojimi emóciami spoločne pokúšajú vyrovnať s problémami nových začiatkov v San Franciscu, prepuká v Riadiacom centre zmätok. Hoci sa Radosť, Riley hlavná a najdôležitejšia emócie, pokúša zachovať všetkým pozitívne myslenie, objavujú sa medzi jednotlivými emóciami nezhody v tom, ako sa čo najlepšie vysporiadať s novým mestom, domovom a školou.

V hlave obsazení - Herci a tvůrci

Amy Poehler

Amy Poehler

Joy (voice)
Phyllis Smith

Phyllis Smith

Sadness (voice)
Bill Hader

Bill Hader

Fear (voice)
Lewis Black

Lewis Black

Anger (voice)
Mindy Kaling

Mindy Kaling

Disgust (voice)
Richard Kind

Richard Kind

Bing Bong (voice)
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

V ktorom roku bol film V hlave natočený?

Film V hlave bol natočený v roku 2015.

Aká je dĺžka filmu V hlave?

Film V hlave trvá 95 minút.

Kto hrá vo filme V hlave?

Vo filme V hlave hrajú Amy Poehler (Joy (voice)), Phyllis Smith (Sadness (voice)), Bill Hader (Fear (voice)), Lewis Black (Anger (voice)), Mindy Kaling (Disgust (voice)), Richard Kind (Bing Bong (voice)), Kaitlyn Dias (Riley (voice)), Diane Lane (Mom (voice)), Kyle MacLachlan (Dad (voice)), Bobby Moynihan (Forgetter Bobby (voice)), Paula Poundstone (Forgetter Paula (voice)), Paula Pell (Dream Director / Mom's Anger / Additional Voices (voice)), Dave Goelz (Subconscious Guard Frank (voice)), Frank Oz (Subconscious Guard Dave (voice)), Josh Cooley (Jangles (voice)), Flea (Mind Worker Cop Jake (voice)), John Ratzenberger (Fritz (voice)), Carlos Alazraqui (Helicopter Pilot / Additional Voices (voice)), Peter Sagal (Clown's Joy (voice)), Rashida Jones (Cool Girl's Emotions (voice)), Lori Alan (Mom's Sadness (voice)), Gregg Berger (Additional Voices (voice)), Veronika Bonell (Additional Voices (voice)), John Cygan (Additional Voices (voice)), Laraine Newman (Additional Voices (voice)), Mary Gibbs (Additional Voices (voice)).

Ako sledovať V hlave online?

Film V hlave môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Apple TV a Disney Plus. Prosím, overte si dostupnosť pořadu V hlave v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu