Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Otta.

Pokračovat na Otta
Reklama Zdroj: Youtube.com
68%

Underworld: Boj v podsvetí
online ke zhlédnutí

  • Fantasy, Akčný, Thriller
  • 2003
Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Underworld: Boj v podsvetí online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Underworld: Boj v podsvetí online alebo kde nájsť Underworld: Boj v podsvetí na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Powered by JustWatch

Bohužiaľ nevieme o ponuke na sledovanie zadarmo, môžete ale využiť predplatné niektoré služby.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Underworld: Boj v podsvetí

📅 Rok natočenia: 2003
🎭 Žáner: Fantasy, Akčný, Thriller
🎬 Dĺžka: 117 minút
⭐ Hodnotenie: 68% (5 936 hodnotenie)

Upíri a ich nepriatelia, brutálni Lykanti, vlkolaci. Ľudia na ich existenciu neveria, traduje sa iba v poverách a v hororových príbehoch. Ale oni sú medzi nami a vedú odveký boj na život a na smrť a nadvládu medzi tými druhými. Mohlo by sa zdať, že bola už navždy nastolená, ale zdanie klame. Je o tom presvedčená vampírska bojovníčka Selene, ktorá odhalí, že Lykanti chystajú ďalšiu veľkú akciu. Tentokrát si brúsia zuby na mladého doktora - človeka. Selene sa snaží mladíkovi menom Michael pomôcť a ochrániť ho pred útokom z podsvetia. Súčasne sa však doň zamiluje a tým sa celá situácia komplikuje. Čím viac sa zamotáva do pripravovaného únosu Michaela, tým dostáva viac informácií, ktoré ju desia. Nezadržateľne sa totiťiž blíži okamžik nového predátora, ktorý kombinuje silu vlkolakov a upírov, pritom nubude mať žiadnu z ich slabých stránok. Toto monštrum by narušilo rovnováhu medzi oboma rasami.

Underworld: Boj v podsvetí obsazení - Herci a tvůrci

Kate Beckinsale

Kate Beckinsale

Selene
Scott Speedman

Scott Speedman

Michael Corvin
Michael Sheen

Michael Sheen

Lucian
Shane Brolly

Shane Brolly

Kraven
Bill Nighy

Bill Nighy

Viktor
Erwin Leder

Erwin Leder

Singe
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

V ktorom roku bol film Underworld: Boj v podsvetí natočený?

Film Underworld: Boj v podsvetí bol natočený v roku 2003.

Aká je dĺžka filmu Underworld: Boj v podsvetí?

Film Underworld: Boj v podsvetí trvá 117 minút.

Kto hrá vo filme Underworld: Boj v podsvetí?

Vo filme Underworld: Boj v podsvetí hrajú Kate Beckinsale (Selene), Scott Speedman (Michael Corvin), Michael Sheen (Lucian), Shane Brolly (Kraven), Bill Nighy (Viktor), Erwin Leder (Singe), Sophia Myles (Erika), Robbie Gee (Kahn), Wentworth Miller (Dr. Adam Lockwood), Kevin Grevioux (Raze), Zita Görög (Amelia), Scott McElroy (Soren), Richard Cetrone (Pierce), Mike Mukatis (Taylor), Dennis J. Kozeluh (Dignitary), Todd Schneider (Trix), Sándor Bolla (Rigel), Hank Amos (Nathaniel), Zsuzsa Barsi (Gunshot Girl), Andreas Patton (Death Dealer Captain), Danny McBride (Mason), Jázmin Dammak (Sonja), Judit Kuchta (Zsuzsa), Vanessa Nagy (Timea), Atilla Pinke (Wolfgang), Ildikó Kovács (Michael's Old Girlfriend), Sándor Boros (Candidate #1), János Oláh (Candidate #2), Brian Steele (Werewolf), Kurt Carley (Werewolf), Zoltan Papp (Werewolf (uncredited)).

Ako sledovať Underworld: Boj v podsvetí online?

Film Underworld: Boj v podsvetí môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Otta. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Underworld: Boj v podsvetí v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu