Voyo SK
Reklama
Reklama
Transformers: Monštrá sa prebúdzajú
Spustit přehrávání
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Google Play Movies.

Pokračovat na Google Play Movies
Reklama Zdroj: Youtube.com
74%

Transformers: Monštrá sa prebúdzajú
online ke zhlédnutí

  • Akčný, Dobrodružný, Science Fiction
  • 2023
Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Transformers: Monštrá sa prebúdzajú online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Transformers: Monštrá sa prebúdzajú online alebo kde nájsť Transformers: Monštrá sa prebúdzajú na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Powered by JustWatch

Bohužiaľ nevieme o ponuke na sledovanie zadarmo, môžete ale využiť predplatné niektoré služby.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Transformers: Monštrá sa prebúdzajú

📅 Rok natočenia: 2023
🎭 Žáner: Akčný, Dobrodružný, Science Fiction
🎬 Dĺžka: 127 minút
⭐ Hodnotenie: 74% (3 662 hodnotenie)

Autoboti a Deceptikoni nie sú jediní Transformeri, ktorí sa skrývajú medzi nami. V hlbinách amazonského dažďového pralesa už tisíce rokov potichu prežíva druh Maximalov, ktorí si za svoje pozemské útočisko zvolili zvieraciu ríšu. Nanešťastie sa v našej slnečnej sústave objavila hrozba, ktorá ich vyhnala z ich domoviny v podobe Unicronu, nemilosrdných požieračov všetkého živého. Príbeh nových Transformerov sa odohráva v 90. rokoch minulého storočia v čase, keď Optimus Prime ešte nebol skutočným vodcom, ostrieľaným početnými bitkami na život a na smrť. Aby dokázal po boku Maximalov čeliť existenčnej hrozbe, bude musieť najprv skrotiť svoje ego a rešpektovať vodcu “zvieracích – botov”, Optimusa Primea. Okrem toho sa Transformeri budú musieť vyrovnať s tým, že sa o ich existencii dozvedeli dvaja obyčajní smrteľníci, Noah a Elena. Obaja sú dostatočne šialení na to, aby im pomohli bojovať s oveľa silnejším nepriateľom, hoci na to nemajú predpoklady. Ide predsa o ich planétu.

Transformers: Monštrá sa prebúdzajú obsazení - Herci a tvůrci

Anthony Ramos

Anthony Ramos

Noah Diaz
Dominique Fishback

Dominique Fishback

Elena Wallace
Peter Cullen

Peter Cullen

Optimus Prime (voice)
Ron Perlman

Ron Perlman

Optimus Primal (voice)
Peter Dinklage

Peter Dinklage

Scourge (voice)
Michelle Yeoh

Michelle Yeoh

Airazor (voice)
Voyo SK
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

V ktorom roku bol film Transformers: Monštrá sa prebúdzajú natočený?

Film Transformers: Monštrá sa prebúdzajú bol natočený v roku 2023.

Aká je dĺžka filmu Transformers: Monštrá sa prebúdzajú?

Film Transformers: Monštrá sa prebúdzajú trvá 127 minút.

Kto hrá vo filme Transformers: Monštrá sa prebúdzajú?

Vo filme Transformers: Monštrá sa prebúdzajú hrajú Anthony Ramos (Noah Diaz), Dominique Fishback (Elena Wallace), Peter Cullen (Optimus Prime (voice)), Ron Perlman (Optimus Primal (voice)), Peter Dinklage (Scourge (voice)), Michelle Yeoh (Airazor (voice)), Pete Davidson (Mirage (voice)), Liza Koshy (Arcee (voice)), Cristo Fernández (Wheeljack (voice)), Luna Lauren Velez (Breanna Diaz), Dean Scott Vazquez (Kris Diaz), Tobe Nwigwe (Reek), Sarah Stiles (Jillian), Leni Parker (Ms. Greene), Frank Marrs (Receptionist), Aidan Devine (Bishop), Kerwin Jackson (Hotel Security Guard), Mike Chute (NYC Police Officer), Tyler Hall (NYC Police Officer), Sean Tucker (Bridge Security Guard), Jay Farrar (Museum Guard), Lucas Huarancca (Amaru), Amiel Cayo (Amaru's Son), Santusa Cutipa (Amaru's Wife), Yesenia Inquillay (Amaru's Granddaughter), Sumac T'Ika (Amaru's Granddaughter), Josue Sallo (Amaru's Grandson), Mellissa Alvarez (Amaru's Daughter-In-Law), Gloria Cusi (Amaru's Relative), Michael Kelly (Agent Burke), Jason D. Avalos (Security Guard), Lesley Stahl (Lesley Stahl), John DiMaggio (Transit / Stratosphere (voice)), David Sobolov (Rhinox / Battletrap / Apelinq (voice)), Michaela Jaé Rodriguez (Nightbird (voice)), Colman Domingo (Unicron (voice)), Tongayi Chirisa (Cheetor (voice)), Luke Jones (Additional Voice (voice)).

Ako sledovať Transformers: Monštrá sa prebúdzajú online?

Film Transformers: Monštrá sa prebúdzajú môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Google Play Movies. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Transformers: Monštrá sa prebúdzajú v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama