Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Apple TV.

Pokračovat na Apple TV
Reklama Zdroj: Youtube.com
58%

Superman sa vracia
online ke zhlédnutí

  • Science Fiction, Akčný, Dobrodružný
  • 2006
Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Superman sa vracia online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Superman sa vracia online alebo kde nájsť Superman sa vracia na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Powered by JustWatch

Bohužiaľ nevieme o ponuke na sledovanie zadarmo, môžete ale využiť predplatné niektoré služby.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Superman sa vracia

📅 Rok natočenia: 2006
🎭 Žáner: Science Fiction, Akčný, Dobrodružný
🎬 Dĺžka: 154 minút
⭐ Hodnotenie: 58% (4 071 hodnotenie)

Pred piatimi rokmi Superman odišiel zo Zeme, aby vo vesmíre hľadal stratené pozostatky planéty Krypton. Počas jeho neprítomnosti bol z väzenia prepustený zločinec Lex Luthor, ktorý sa oženil so starou bohatou vdovou, aby po jej smrti získal majetok astronomickej hodnoty. Jeho žena života Lois Laneová získala Pulitzerovu cenu za článok "Prečo svet nepotrebuje Supermana". Lex sa vydal na expedíciu do Arktídy hľadať Pevnosť samoty a ukradne tam kryštály, aby ich použil pre experiment, ktorý spôsobí výpadok prúdu na východnom pobreží. Poruchy vyradí aj prebiehajúci test nového raketoplánu. Jeho motory sa zažnú, ale nedôjde k oddeleniu od nosného stroja, v ktorom pokus sledujú aj novinári, medzi ktorými je aj Lois. Celkom iste by došlo ku katastrofe a straty na životoch by prekročili tisícku, ale Superman včas zasiahne a všetky zachráni. Svet je jeho návratom nadšený, on ale trpí tým, že jeho Lois má snúbenca Richarda a k tomu päťročného syna Jasona.

Superman sa vracia obsazení - Herci a tvůrci

Brandon Routh

Brandon Routh

Clark Kent / Superman
Kevin Spacey

Kevin Spacey

Lex Luthor
Kate Bosworth

Kate Bosworth

Lois Lane
James Marsden

James Marsden

Richard White
Parker Posey

Parker Posey

Kitty Kowalski
Frank Langella

Frank Langella

Perry White
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

V ktorom roku bol film Superman sa vracia natočený?

Film Superman sa vracia bol natočený v roku 2006.

Aká je dĺžka filmu Superman sa vracia?

Film Superman sa vracia trvá 154 minút.

Kto hrá vo filme Superman sa vracia?

Vo filme Superman sa vracia hrajú Brandon Routh (Clark Kent / Superman), Kevin Spacey (Lex Luthor), Kate Bosworth (Lois Lane), James Marsden (Richard White), Parker Posey (Kitty Kowalski), Frank Langella (Perry White), Sam Huntington (Jimmy Olsen), Eva Marie Saint (Martha Kent), Marlon Brando (Jor-El), Kal Penn (Stanford), Tristan Lake Leabu (Jason White), David Fabrizio (Brutus), Ian Roberts (Riley), Vincent Stone (Grant), Jack Larson (Bo the Bartender), Noel Neill (Gertrude Vanderworth), Keegan Joyce (Boy with Camera), Jordana Beatty (Little Girl), Rob Flanagan (Bank Gunner), Stephan Bender (15 Year Old Clark), Peta Wilson (Bobbie-Faye), Jeff Truman (Gil), Barbara Angell (Polly), Ian Bliss (Shuttle Commander), Ansuya Nathan (Shuttle Pilot), Richard Branson (Shuttle Engineer), Warwick Young (777 Co-Pilot), Bradd Buckley (777 Navigator), Bill Young (Mission Control Flight Director), Karina Bracken (Hospital Ward Nurse), Raelee Hill (Hospital Nurse), Frederique Fouche (French News Anchor (as Frederique Fouché)), Rebecca Barratt (German Reporter), Karen Pang (Hospital Reporter #8), Jennifer Sciole (EMT (uncredited)), Donald MacDonald (British Scientist), James Karen (Ben Hubbard).

Ako sledovať Superman sa vracia online?

Film Superman sa vracia môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Apple TV a Google Play Movies. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Superman sa vracia v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu