Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Apple TV.

Pokračovat na Apple TV
Reklama Zdroj: Youtube.com
62%

Som číslo štyri
online ke zhlédnutí

  • Akčný, Thriller, Science Fiction, Dobrodružný
  • 2011
Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Som číslo štyri online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Som číslo štyri online alebo kde nájsť Som číslo štyri na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Powered by JustWatch

Bohužiaľ nevieme o ponuke na sledovanie zadarmo, môžete ale využiť predplatné niektoré služby.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Som číslo štyri

📅 Rok natočenia: 2011
🎭 Žáner: Akčný, Thriller, Science Fiction, Dobrodružný
🎬 Dĺžka: 105 minút
⭐ Hodnotenie: 62% (4 539 hodnotenie)

Mimozemšťania a ich strážcovia sa ukrývajú na Zemi pred neľútostnými vesmírnymi lovcami. Môžu byť zabití, ale len v istom číselnom poradí. Na zozname smrti dnes votrelci označili na likvidáciu objekt číslo štyri. A toto je jeho príbeh. Mladý muž John Smith nechápe, čím je výnimočný a prečo ho neustále prenasledujú nemilosrdní a krutí zabijaci, ktorí ho chcú zlikvidovať. So svojím ochrancom Henrim sú stále na úteku, večne sa sťahujú sa z mesta do mesta a John musí meniť svoju identitu. Mladík je stále v pohybe, všade je nováčikom, nikde sa nemôže usadiť ani zapustiť korene. V malom mestečku v Ohiu, kde v súčasnosti žije, však dôjde k nečakaným a prevratným udalostiam, ktoré mu zmenia život. John sa tu zoznámi so svojou prvou láskou, objaví svoje mimoriadne schopnosti a nájde spojenie s ostatnými tvormi svojho druhu, ktorí s ním zdieľajú výnimočný osud.

Som číslo štyri obsazení - Herci a tvůrci

Alex Pettyfer

Alex Pettyfer

John Smith / Number Four
Dianna Agron

Dianna Agron

Sarah Hart
Teresa Palmer

Teresa Palmer

Number Six / Maren Elizabeth
Timothy Olyphant

Timothy Olyphant

Henri Smith
Kevin Durand

Kevin Durand

Mogadorian Commander
Callan McAuliffe

Callan McAuliffe

Sam Goode
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

V ktorom roku bol film Som číslo štyri natočený?

Film Som číslo štyri bol natočený v roku 2011.

Aká je dĺžka filmu Som číslo štyri?

Film Som číslo štyri trvá 105 minút.

Kto hrá vo filme Som číslo štyri?

Vo filme Som číslo štyri hrajú Alex Pettyfer (John Smith / Number Four), Dianna Agron (Sarah Hart), Teresa Palmer (Number Six / Maren Elizabeth), Timothy Olyphant (Henri Smith), Kevin Durand (Mogadorian Commander), Callan McAuliffe (Sam Goode), Jake Abel (Mark James), Garrett M. Brown (Mr. Simms), Patrick Sebes (Kevin), Emily Wickersham (Nicole), Jeff Hochendoner (Sherriff James), Greg Townley (Number 3), Reuben Langdon (Number 3's Guardian), Molly McGinnis (Receptionist), Brian Howe (Frank), Andy Owen (Bret), Sophia Anne Caruso (Girl on Street), Charles Carroll (Sam's Stepdad), L. Derek Leonidoff (Mr. Berhman), Sabrina de Matteo (Physics Teacher), Cooper Thornton (Sarah's Dad), Judith Hoag (Sarah's Mom), Jack Walz (Sarah's Brother), Bill Laing (Demented Farmer), Beau Mirchoff (Drew), Cody Johns (Kern), Isabella Robbins (Teen At Party), Damien Walters (MOG Warrior), Jon Braver (MOG Warrior), Kevin Cassidy (MOG Warrior), Matt Leonard (MOG Warrior), Nash Edgerton (MOG Warrior), Carrick O'Quinn (MOG Warrior), Tim Sitarz (MOG Warrior), Steve Upton (MOG Warrior), Tucker Albrizzi (Tuck (uncredited)), Megan Follows (Supermarket Cashier (uncredited)), Andre' Mason (Sheriff Deputy (uncredited)), Brenna Roth (News Reporter (uncredited)), Morgan Wolk (Teen #1 (uncredited)), Jackson Nunn (Neighbor (uncredited)).

Ako sledovať Som číslo štyri online?

Film Som číslo štyri môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Apple TV a Google Play Movies. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Som číslo štyri v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu