Voyo SK
Reklama
Reklama
Päťdesiat odtieňov slobody
Spustit přehrávání
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Apple TV.

Pokračovat na Apple TV
Zdroj: Youtube.com
67%

Päťdesiat odtieňov slobody
online ke zhlédnutí

  • Dráma, Romantický
  • 2018
Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Päťdesiat odtieňov slobody online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Päťdesiat odtieňov slobody online alebo kde nájsť Päťdesiat odtieňov slobody na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Powered by JustWatch

Bohužiaľ nevieme o ponuke na sledovanie zadarmo, môžete ale využiť predplatné niektoré služby.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Päťdesiat odtieňov slobody

📅 Rok natočenia: 2018
🎭 Žáner: Dráma, Romantický
🎬 Dĺžka: 105 minút
⭐ Hodnotenie: 67% (7 599 hodnotenie)

Ak si myslíte, že vstupom do manželstva pre Anastasiu (Dakota Johnson) a Christiana (Jamie Dornan) končí všetka sranda a že legendárnu Červenú mučiareň prerobia na detskú izbu, veľmi sa mýlite. Vynaliezavosť a fantázie novomanželov nepoznajú medze, zvlášť keď ich vďaka Christianovmu rozprávkovému bohatstvu nemusí naozaj nič limitovať. Ana sa však nechce stať manželkou uväznenou v zlatej klietke a je rozhodnutá pokračovať v úspešne rozbehnutej kariére knižnej redaktorky, čo však Christianovi nie je po chuti. Rastúca emancipácia jeho ženy sa však čoskoro stane “bezpečnostným rizikom”, pretože z minulosti sa vynorí bývalý Anin kolega Jack Hyde, ktorý má s oboma nevybavené účty a pre pomstu je schopný urobiť čokoľvek. Lenže Anastasia už dávno nie je tá rozklepaná študentka, ktorá má napísať rozhovor s miliardárom, ale čím ďalej sebavedomejšia pani Greyová, ktorá vie, že aj sloboda môže mať až päťdesiat odtieňov, a o žiadny z nich nechce prísť.

Päťdesiat odtieňov slobody obsazení - Herci a tvůrci

Dakota Johnson

Dakota Johnson

Anastasia Steele
Jamie Dornan

Jamie Dornan

Christian Grey
Eric Johnson

Eric Johnson

Jack Hyde
Luke Grimes

Luke Grimes

Elliot Grey
Rita Ora

Rita Ora

Mia Grey
Eloise Mumford

Eloise Mumford

Kate Kavanagh
Voyo SK
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

V ktorom roku bol film Päťdesiat odtieňov slobody natočený?

Film Päťdesiat odtieňov slobody bol natočený v roku 2018.

Aká je dĺžka filmu Päťdesiat odtieňov slobody?

Film Päťdesiat odtieňov slobody trvá 105 minút.

Kto hrá vo filme Päťdesiat odtieňov slobody?

Vo filme Päťdesiat odtieňov slobody hrajú Dakota Johnson (Anastasia Steele), Jamie Dornan (Christian Grey), Eric Johnson (Jack Hyde), Luke Grimes (Elliot Grey), Rita Ora (Mia Grey), Eloise Mumford (Kate Kavanagh), Victor Rasuk (Jose), Marcia Gay Harden (Dr. Grace Trevelyan-Grey), Andrew Airlie (Carrick Grey), Max Martini (Jason Taylor), Brant Daugherty (Luke Sawyer), Arielle Kebbel (Gia Matteo), Fay Masterson (Gail Jones), Dylan Neal (Bob Adams), Kim Basinger (Elena Lincoln), Gary Hudson (John Lincoln), Jennifer Ehle (Carla), Callum Keith Rennie (Ray), Tyler Hoechlin (Boyce Fox), Ashleigh LaThrop (Hannah), Amy Price-Francis (Liz), Robinne Lee (Ros Bailey), Kirsten Alter (Prescott), Hiro Kanagawa (Detective Clark), Jaclyn Jonet (Ella), Guillaume Campanacci (Mike), Ben Corns (Stephan), Michelle Harrison (Rhian Flynn), Laura Jacobs (Grey Receptionist), John Emmet Tracy (Troy Whelan (Bank Manager)), Brad Harder (Aspen Club Manager), Adil Zaidi (Grey I.T. Tech #2), Nathan Dellemme (Bodyguard), Jordan Gardiner (Townsperson), Tenz McCall (French Boy (uncredited)), Catherine Lough Haggquist (Dr. Greene), Benita Ha (ER Nurse), P. Lynn Johnson (Judge), Kwesi Ameyaw (Defense Counsellor), Marci T. House (Forensic Officer), Fraser Aitcheson (Nightclub Lunk).

Ako sledovať Päťdesiat odtieňov slobody online?

Film Päťdesiat odtieňov slobody môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Apple TV, Netflix, Amazon Prime Video, SkyShowtime a Google Play Movies. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Päťdesiat odtieňov slobody v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama