Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Apple TV.

Pokračovat na Apple TV
Reklama Zdroj: Youtube.com
76%

Na vlásku
online ke zhlédnutí

  • Animovaný, Rodinný
  • 2010
Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Na vlásku online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Na vlásku online alebo kde nájsť Na vlásku na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Powered by JustWatch

Bohužiaľ nevieme o ponuke na sledovanie zadarmo, môžete ale využiť predplatné niektoré služby.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Na vlásku

📅 Rok natočenia: 2010
🎭 Žáner: Animovaný, Rodinný
🎬 Dĺžka: 100 minút
⭐ Hodnotenie: 76% (11 061 hodnotenie)

Flynn Rider je najúspešnejší, a tým pádom najhľadanejší zlodej v kráľovstve. Na svojom poslednom úteku sa uchýli do tajomnej, osamelej a, ako sa domnieva, opustenej veže. Chyba! Zo sebavedomého suveréna sa stáva rukojemníkom najzvláštnejšieho stvorenia, aké kedy stretol. Vežu totiž obýva tajomná dievčina s predlhými zlatými kúzelnými vlasmi menom Rapunzel. Ako dieťa ju uniesli z hradu jej rodičov a celý svoj život strávila zamknutá vo veži, kde jej jediným spoločníkom je len malý svojrázny chameleónik. Dnes je vo veku tínedžerky s bujnou fantáziou a Flynnov vpád a následný zmätok je tak vítaným spestrením nudného života. Nečakaná zmena spôsobí, že Rapunzel po prvýkrát opustí svoje väzenie a vydáva sa aj s novými spoločníkmi na dramatický útek, plný dobrodružstva, doslova zamotaných situácií a divokých zážitkov, pri ktorých ich životy visia doslova - na vlásku.

Na vlásku obsazení - Herci a tvůrci

Mandy Moore

Mandy Moore

Rapunzel (voice)
Zachary Levi

Zachary Levi

Flynn Rider (voice)
Donna Murphy

Donna Murphy

Mother Gothel (voice)
Ron Perlman

Ron Perlman

Stabbington Brother (voice)
Brad Garrett

Brad Garrett

Hook Hand Thug (voice)
Richard Kiel

Richard Kiel

Vlad (voice)
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

V ktorom roku bol film Na vlásku natočený?

Film Na vlásku bol natočený v roku 2010.

Aká je dĺžka filmu Na vlásku?

Film Na vlásku trvá 100 minút.

Kto hrá vo filme Na vlásku?

Vo filme Na vlásku hrajú Mandy Moore (Rapunzel (voice)), Zachary Levi (Flynn Rider (voice)), Donna Murphy (Mother Gothel (voice)), Ron Perlman (Stabbington Brother (voice)), Brad Garrett (Hook Hand Thug (voice)), Richard Kiel (Vlad (voice)), M.C. Gainey (Captain of the Guard (voice)), Jeffrey Tambor (Big Nose Thug (voice)), Paul F. Tompkins (Short Thug (voice)), Delaney Rose Stein (Young Rapunzel / Little Girl (voice)), Nathan Greno (Guard 1 / Thug 1 (voice)), Byron Howard (Guard 2 / Thug 2 (voice)), Tim Mertens (Guard 3 (voice)), Michael Bell (Additional Voices (voice)), Bob Bergen (Additional Voices (voice)), Susanne Blakeslee (Additional Voices (voice)), Roy Conli (Additional Voices (voice)), David Cowgill (Additional Voices (voice)), Terri Douglas (Additional Voices (voice)), Chad Einbinder (Additional Voices (voice)), Pat Fraley (Additional Voices (voice)), Eddie Frierson (Additional Voices (voice)), Jackie Gonneau (Additional Voices (voice)), Nicholas Guest (Additional Voices (voice)), Bridget Hoffman (Additional Voices (voice)), Daniel Kaz (Additional Voices (voice)), Anne Lockhart (Additional Voices (voice)), Mona Marshall (Additional Voices (voice)), Scott Menville (Additional Voices (voice)), Laraine Newman (Additional Voices (voice)), Paul Pape (Additional Voices (voice)), Lynwood Robinson (Additional Voices (voice)), Fred Tatasciore (Additional Voices (voice)), Hynden Walch (Additional Voices (voice)), Kari Wahlgren (Additional Voices (voice)), June Christopher (Additional Voices (voice)).

Ako sledovať Na vlásku online?

Film Na vlásku môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Apple TV a Disney Plus. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Na vlásku v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu