Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Apple TV.

Pokračovat na Apple TV
Reklama Zdroj: Youtube.com
61%

Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc
online ke zhlédnutí

  • Fantasy, Horror, Akčný
  • 2013
Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc online alebo kde nájsť Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Powered by JustWatch

Bohužiaľ nevieme o ponuke na sledovanie zadarmo, môžete ale využiť predplatné niektoré služby.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc

📅 Rok natočenia: 2013
🎭 Žáner: Fantasy, Horror, Akčný
🎬 Dĺžka: 83 minút
⭐ Hodnotenie: 61% (6 522 hodnotenie)

Ocitáme sa v typickom stredovekom mestečku, ktoré sužujú zvyčajné dobové problémy, vrátane únosov miestnych detí, ktoré vraj majú na svedomí čarodejnice bývajúce v okolitých hlbokých lesoch. Tunajší ochranca zákona (Peter Stormare) síce tvrdí, že na to stačí sám, ale očividne klame až sa práši. Starosta preto pozve na záchrannú misiu dve celebrity, legendárnych lovcov čarodejníc Janíčka a Marienku. Súrodenci sa pustia po stopách únoscov s vervou sebe vlastnou a ich práca čoskoro začne prinášať výsledky. Bohužiaľ iné, než aké by si priali. Zistia totiž, že proti nim stoja sily mnohokrát mocnejšie než všetko, čomu museli dosiaľ čeliť. Napriek Janíčkovej cukrovke (ako malý sa raz prejedol perníkov, chudáčik!) a Marienkinmu kostlivcovi v skrini, o ktorom sa nepatrí hovoriť, sa pustia do boja proti mocnej presile, ale či sa aj tentoraz dočkajú šťastného konca, je vo hviezdach.

Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc obsazení - Herci a tvůrci

Jeremy Renner

Jeremy Renner

Hansel
Gemma Arterton

Gemma Arterton

Gretel
Famke Janssen

Famke Janssen

Muriel
Pihla Viitala

Pihla Viitala

Mina
Derek Mears

Derek Mears

Edward
Robin Atkin Downes

Robin Atkin Downes

Edward (voice)
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

V ktorom roku bol film Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc natočený?

Film Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc bol natočený v roku 2013.

Aká je dĺžka filmu Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc?

Film Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc trvá 83 minút.

Kto hrá vo filme Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc?

Vo filme Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc hrajú Jeremy Renner (Hansel), Gemma Arterton (Gretel), Famke Janssen (Muriel), Pihla Viitala (Mina), Derek Mears (Edward), Robin Atkin Downes (Edward (voice)), Ingrid Bolsø Berdal (Horned Witch), Joanna Kulig (Red Haired Witch), Thomas Mann (Ben), Peter Stormare (Sheriff Berringer), Bjørn Sundquist (Jackson), Rainer Bock (Mayor Engleman), Thomas Scharff (Father), Kathrin Kühnel (Adrianna), Zoë Bell (Tall Witch), Monique Ganderton (Candy Witch / Mother), Christian Rubeck (Tracker Jonathan), Cedric Eich (Young Hansel), Alea Sophia Boudodimos (Young Gretel), Matthias Ziesing (Deputy), Sebastian Hülk (Deputy), Vegar Hoel (Gamekeeper), Jeppe Beck Laursen (Tracker William), Stig Frode Henriksen (Mute Tracker), Rose Wakesho (Witch), Lucy Ella von Scheele (Mary Behlmer), Stephanie Corneliussen (Desert Witch (uncredited)), Vanessa Wieduwilt (Tumor Witch (uncredited)), Tommy Wirkola (Deputy #4 (uncredited)).

Ako sledovať Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc online?

Film Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Apple TV. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu