Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Apple TV.

Pokračovat na Apple TV
Zdroj: Youtube.com
57%

Hnev Titanov
online ke zhlédnutí

  • Fantasy, Dobrodružný
  • 2012
Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Hnev Titanov online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Hnev Titanov online alebo kde nájsť Hnev Titanov na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Powered by JustWatch

Bohužiaľ nevieme o ponuke na sledovanie zadarmo, môžete ale využiť predplatné niektoré služby.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Hnev Titanov

📅 Rok natočenia: 2012
🎭 Žáner: Fantasy, Dobrodružný
🎬 Dĺžka: 99 minút
⭐ Hodnotenie: 57% (4 047 hodnotenie)

Desať rokov po tom, čo hrdinsky porazil obrovského Krakena, sa Perseus, poloboh a Diov syn, snaží viesť pokojný život ako dedinský rybár a otec desaťročného syna Helia. Medzitým zúri boj o moc medzi bohmi a titánmi. Bohovia sú nebezpečne oslabení nedostatkom oddanosti ľudí. Strácajú kontrolu nad uväznenými titánmi a ich hrôzu naháňajúcim vodcom Kronom, otcom dlho vládnucich bratov Dia, Hada a Poseidona. Tento triumvirát premohol svojho mocného otca už dávno a nechal ho hniť v ponurej, bezodnej priepasti Tartaru - väzení, ktoré leží hlboko v podsvetí. Perseus nemôže ignorovať volanie spravodlivosti, keď sa Hades a Diov božský syn Ares dohodnú s Kronom na zajatia Dia. Sila a moc titanov je stále väčšia, zato Diovi jeho božská sila dochádza a na zemi sa rozpúta peklo. S pomocou kráľovnej Andromedy, Poseidonove polobožského syna Argenora a padlého boha Hefaista sa Perseus vydáva na zradnú a nebezpečnú výpravu do podsvetia, aby oslobodil Dia, premohol titánov a zachránil tak celé ľudstvo.

Hnev Titanov obsazení - Herci a tvůrci

Sam Worthington

Sam Worthington

Perseus
Liam Neeson

Liam Neeson

Zeus
Ralph Fiennes

Ralph Fiennes

Hades
Rosamund Piková

Rosamund Piková

Andromeda
Bill Nighy

Bill Nighy

Hephaestus
Edgar Ramírez

Edgar Ramírez

Ares
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

V ktorom roku bol film Hnev Titanov natočený?

Film Hnev Titanov bol natočený v roku 2012.

Aká je dĺžka filmu Hnev Titanov?

Film Hnev Titanov trvá 99 minút.

Kto hrá vo filme Hnev Titanov?

Vo filme Hnev Titanov hrajú Sam Worthington (Perseus), Liam Neeson (Zeus), Ralph Fiennes (Hades), Rosamund Piková (Andromeda), Bill Nighy (Hephaestus), Edgar Ramírez (Ares), Toby Kebbell (Argenor), Danny Huston (Poseidon), Sinéad Cusack (Clea), John Bell (Helius), Lily James (Korrina), Alejandro Naranjo (Mantius), Freddy Drabble (Apollo), Kathryn Carpenter (Athena), Matt Milne (Elite Guard No. 1), Birkett Turton (Elite Guard No. 2), Spencer Wilding (Minotaur), Juan Reyes (Prison Warden), Jorge Guimerá (Theodulus), Asier Macazaga (Theron), Daniel Galindo Rojas (Eustachius), Lamberto Guerra (Timon), George Blagden (Soldier 1), Killian Burke (Soldier 2), Alastair Cording (Villager 1), Caoilfhionn Dunne (Woman 1), Martin Bayfield (Cyclops).

Ako sledovať Hnev Titanov online?

Film Hnev Titanov môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Apple TV a Google Play Movies. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Hnev Titanov v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu