Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Disney Plus.

Pokračovat na Disney Plus
Reklama Zdroj: Youtube.com
82%

Farba citov
online ke zhlédnutí

  • Dráma
  • 2011
Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film Farba citov online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať Farba citov online alebo kde nájsť Farba citov na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Powered by JustWatch

Bohužiaľ nevieme o ponuke na sledovanie zadarmo, môžete ale využiť predplatné niektoré služby.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

Farba citov

📅 Rok natočenia: 2011
🎭 Žáner: Dráma
🎬 Dĺžka: 140 minút
⭐ Hodnotenie: 82% (7 962 hodnotenie)

Mississippi, 60. roky minulého storočia. Mladá Skeeter práve skončila školu a túži sa stať spisovateľkou. Na rozdiel od svojich rovesníčiek, s ktorými vyrastala v mestečku Jackson v Mississippi a na zdesenie svojej matky a okolia, má ambíciu venovať sa kariére a nemá chuť hneď sa vydať a založiť si rodinu. Jej snom je napísať knihu. V miestnych novinách však dostane na starosť len stĺpček o upratovaní. O pomoc a radu v tématike požiada čiernu Aibileen, slúžku svojej najlepšej priateľky. Aibileen celý život slúžila svojim zamestnávateľom, vychovala sedemnásť detí, ale jej jediný syn zahynul pri nehode. Zlomená Aibileen čerpá útechu a silu od svojej najlepšej priateľky, tiež slúžky, energickej a prostorekej Minny. Keď do jej života vstúpi Skeeter, Aibileen si drží odstup. Za dlhé roky v službách bielych zažila spolu s Minny veľa, ale nikdy sa o tom neodvážila otvorene hovoriť. Skeeter si získa jej dôveru a zistí, že Aibileen je môže poskytnúť viac ako len rady o upratovaní.

Farba citov obsazení - Herci a tvůrci

Emma Stone

Emma Stone

Eugenia "Skeeter" Phelan
Viola Davis

Viola Davis

Aibileen Clark
Octavia Spencer

Octavia Spencer

Minny Jackson
Bryce Dallas Howard

Bryce Dallas Howard

Hilly Holbrook
Jessica Chastain

Jessica Chastain

Celia Foote
Allison Janney

Allison Janney

Charlotte Phelan
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

V ktorom roku bol film Farba citov natočený?

Film Farba citov bol natočený v roku 2011.

Aká je dĺžka filmu Farba citov?

Film Farba citov trvá 140 minút.

Kto hrá vo filme Farba citov?

Vo filme Farba citov hrajú Emma Stone (Eugenia "Skeeter" Phelan), Viola Davis (Aibileen Clark), Octavia Spencer (Minny Jackson), Bryce Dallas Howard (Hilly Holbrook), Jessica Chastain (Celia Foote), Allison Janney (Charlotte Phelan), Ahna O'Reilly (Elizabeth Leefolt), Sissy Spacek (Missus Walters), Anna Campová (Jolene French), Christopher Lowell (Stuart Whitworth), Aunjanue Ellis-Taylor (Yule Mae Davis), Mike Vogel (Johnny Foote), Cicely Tyson (Constantine Jefferson), Leslie Jordan (Mr. Blackly), David Oyelowo (Preacher Green), Ashley Johnson (Mary Beth Caldwell), Roslyn Ruff (Pascagoula), Brian Kerwin (Robert Phelan), Wes Chatham (Carlton Phelan), Mary Steenburgen (Elain Stein), Dana Ivey (Gracie Higginbotham), LaChanze (Rachel), Ted Welch (William Holbrook), Shane McRae (Raleigh Leefolt), Tarra Riggs (Gretchen), Tiffany Brouwer (Rebecca), Carol Sutton (Cora), Ritchie Montgomery (Bus Driver), Nelsan Ellis (Henry The Waiter), Cleta Elaine Ellington (Donna The Receptionist), Amy Beckwith (Bridge Club), Julie Ann Doan (Restaurant Patron (uncredited)), Lamar Lott (Bus Rider (uncredited)), Charles Orr (Bellhop (uncredited)), Ya'lita Thompson (Le jeune diacre).

Ako sledovať Farba citov online?

Film Farba citov môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Disney Plus a Google Play Movies. Prosím, overte si dostupnosť pořadu Farba citov v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu