Reklama
Reklama

Pre sledovanie prejdite na web Apple TV.

Pokračovat na Apple TV
Reklama Zdroj: Youtube.com
72%

7 sestier
online ke zhlédnutí

  • Science Fiction, Thriller, Dráma, Mysteriózny, Akčný
  • 2017
Získať na Blu-Ray / DVD

Kde sledovať film 7 sestier online

Pravidelne pre vás sledujeme a aktualizujeme ponuku online videoték (VOD) a ďalších možností, ako sledovať 7 sestier online alebo kde nájsť 7 sestier na stiahnutie offline. Náš zoznam obsahuje iba oficiálne a legálne služby, ktoré sú zadarmo alebo si ich môžete získať pomocou predplatného.

Powered by JustWatch

Bohužiaľ nevieme o ponuke na sledovanie zadarmo, môžete ale využiť predplatné niektoré služby.

Voyo

7 dní zadarmo

Vyskúšajte Voyo nezáväzne na 7 dní zadarmo

Stovky titulov

Stovky filmov a seriálov, živé vysielanie TV Markíza a Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Sledujte kdekoľvek

Spustíte cez web alebo aplikáciu na mobil, tablet či chytrú TV

Registrácia na Voyo zadarmo
Reklama

7 sestier

📅 Rok natočenia: 2017
🎭 Žáner: Science Fiction, Thriller, Dráma, Mysteriózny, Akčný
🎬 Dĺžka: 123 minút
⭐ Hodnotenie: 72% (5 880 hodnotenie)

Preľudnený svet v roku 2073 sa riadi drastickým zákonom jedného dieťaťa na rodinu. Keď úrady zistia priestupok, mladší súrodenec je automaticky odobraný. V jednom byte sa ale už 30 rokov skrýva a žije sedem sestier. Vyzerajú rovnako, no predsa je každá z nich iná. Pre pohyb a fungovanie vo vonkajšom svete využívajú všetky jednu identitu, kde vystupujú ako jedna osoba a žijú jeden spoločný oficiálny život. Chodia do školy, do práce, s kolegami do baru, vzťahy majú iba na jednu noc. Každá zo sestier chodí von iba jeden deň v týždni. V pondelok vychádza Pondelok, Utorok v utorok, a tak ďalej. Ich systém funguje skvele počas mnohých rokov až do toho dňa, kedy sa Pondelok nevráti domov. Šesť zvyšných sestier musí opustiť svoj úkryt a zistiť, čo sa stalo. Akákoľvek chyba ich ale môže prezradiť a ich život sa z pevného pokojného poriadku mení v napínavú futuristickú akciu plnú adrenalínu a nečakaných momentov.

7 sestier obsazení - Herci a tvůrci

Noomi Rapace

Noomi Rapace

The Settman Siblings
Glenn Close

Glenn Close

Nicolette Cayman
Willem Dafoe

Willem Dafoe

Terrence Settman
Marwan Kenzari

Marwan Kenzari

Adrian Knowles
Christian Rubeck

Christian Rubeck

Joe
Pål Sverre Hagen

Pål Sverre Hagen

Jerry
Reklama

Časté dotazy a zajímavosti

V ktorom roku bol film 7 sestier natočený?

Film 7 sestier bol natočený v roku 2017.

Aká je dĺžka filmu 7 sestier?

Film 7 sestier trvá 123 minút.

Kto hrá vo filme 7 sestier?

Vo filme 7 sestier hrajú Noomi Rapace (The Settman Siblings), Glenn Close (Nicolette Cayman), Willem Dafoe (Terrence Settman), Marwan Kenzari (Adrian Knowles), Christian Rubeck (Joe), Pål Sverre Hagen (Jerry), Tomiwa Edun (Eddie), Cassie Clare (Zaquia), Cameron Jack (Dutch), Clara Read (The Young Settman Siblings), Kirsty Averton (Mia), Robert Wagner (Charles Benning), Vegar Hoel (Enforcer Team Leader), Madalin Dragan (Enforcer #1), Stig Frode Henriksen (Enforcer #3), Daniel Berge Halvorsen (Enforcer #4), Jeppe Beck Laursen (Father Beck), Marie Everett (Mother), Lara Decaro (Girl), Elijah Ungvary (Ericksen), Lucy Pearson (Vicky), Santiago Cabrera (Informercial Processor), Nadiv Molcho (Young Doctor), Ioachim Ciobanu (Bureau Agent), Judith Bogner (News Anchor), Cecilie A. Mosli (Processor #1), Ørjan Gamst (Processor #2), Ida Nilsen (Performance Double), Edouard Philipponnat (Harry (uncredited)).

Ako sledovať 7 sestier online?

Film 7 sestier môžete sledovať online cez niekoľko streamovacích platforiem, ako je Apple TV a Google Play Movies. Prosím, overte si dostupnosť pořadu 7 sestier v rámci vášho predplatného na konkrétnej platforme.

Reklama
Zavřít reklamu